Şimdi Ara

WARCRAFT:REFORGED

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben oyunu satın aldım , yeni pc de geliyor bu hafta :)
    eğer benim gibi RTS sever arkadaşlar varsa , gelin yenilenmiş haliyle warcraft 3 oynayalım.
    Tabi modları da zamanla gelecektir.Özellikle DOTA ve TD modlarını bekliyorum :)
    Oyun şuan Battle.net'te 30EURO. TR satıcıları çok saçma bir fiyat belirlemişler boşuna gidip 50-60TL fazla vermeyin.Oyunu aldığınız zaman klasik oyun warcraft3 de yanında bedavaya veriliyor.
    Hadi o zaman FORDE THE HORDE!!

• 30 euro da biraz fazla. umarım beklentileri karşılarda fiyatı kabul edebiliriz.
  • ps3xbox360 kullanıcısına yanıt
    evet kur farkından dolayı TL de fiyatı bir RTS için yüksek.Ama battle.net hep sabit euro veya dolar üzerinden sattığı için mecburi böyle alıyon.ama bizim bu oyunfor vs falan satan yerler üstüne 50-60TL koyup öyle satışı koymuşlar.O yüzden gidip battle.netten almak daha mantıklı.Beklentileri zamanla gelecek patch ile karşılayacağını umuyorum. ben rts oynamayı çok seven biri olarak gider ranked atarım :)
  • 250 kayme

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arman09 kullanıcısına yanıt
    ben aldığımda euro biraz dha düşüktü 200e almıştım :D gün geçtikçe artıyor malesef kurdan dolayı.
  • Wow oynadigimdan gold ile satin almistim ilk tanitildiginda binek hediye vardi.Heyecanla bekliyoruz cikmasini.
  • AzuLA kullanıcısına yanıt
    ben indiriyorum bugün oyunu :) yarın betasında 1-2 oyun atar izlenimlerimi aktarırım.
  • Kutulu versiyonu satışa sunulacak mı acaba bir bilgisi olan var mı ?
  • omeryucel kullanıcısına yanıt
    Valla hiç bı fikrim yok hocam ,bu sabah biraz reforged oynadım , optimizasyon daha oturmamış FPS çok değişken , ama hoşuma gitti , ufak hatalar zamanla düzelir

• okayynn kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunu nasıl buldunuz? Daha erken ama fikriniz nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende dayanamadım az önce standart sürüm satın aldım
  • thiler kullanıcısına yanıt
    valla çok oynamadım sabah işe gitmeden bi ayak üstü oyun attım 30dk kadar.Ama ilk gözüme çarpan şey fps in beklediğimden düşük olmasıydı ki imzamdaki sistemle minimum 150+ fps almam lazım 2K da :D kısacası optimizasyon daha tam oturmamış.
    1-2 yerden görmüştüm.Bazı heroların aynı zamanda bayan versiyonları var.Örnek deathknight'ı bayan karakter olarak seçebiliyorsun veya demonhunterı.Bunlar benim aldığım standarta dahil mi bilmiyorum.Belki şu geniş pakete dahildir.
    Ama yine de warcraft3 zaten çok sevdiğim bir strateji oyunuydu.Bu hafta sonu daha çok oynarım ve fikirlerimi paylaşırım.
  • omeryucel kullanıcısına yanıt
    hocam battle.net ismini söylersen birlikte oyun atabiliriz.Bende amatör olarak oynuyorum :D alışcaz artık zamanla.
  • Bende acemiyim ama memnun olurum hocam

ÖmerYücel#2289
    Teşekkürler takipteyim

Dün 2 el attım oyun.Dediğim gibi gözüme çarpan en net şey FPS.Sonra farseer ın spirit wolf skillini atınca ekranda anlık kararma oluyor.bu bayan karakterler açık bende de.ama bazı karakterler için dier paketi alman lazım.Archmage yerine Jeina , Farseer yerine Thrall gibi

son 2-3 gündür bi 10 a yakın oyun attım.Hoşuma gitti oyun yine bir nostalji havası var aynı seslendirmeler falan olunca :)
    Eşleştirme sistemi fena değil 10 oyundan 9 unda karşıma benim gibi amatör adamalar denk geliyor diyebilirim.
    Yine zor ve güzel oyunlar da attım arada.RTS kapışmanın zevki hep bir başka oluyor :)
    Teşekkürler bilgi için gelişmeleri takip ediyorum, umarım yakın zamanda optimizasyonu düzeltirler ve bende alabilirim

oyun sardı baya hocam :D vakit buldukça günde 2-3 oyun atıyorum arada.Fps sıkıntısı da çözülmüş gibi daha az takılıyor oyun artık.Eşleştirmeyi de halletmişler sanırım neredeyse her oyun da eşit seviyende ki oyuncularla eşleştiriyor.Alacaksan biraz daha bekle hocam istersen euro düşsün
    Oyun çıktımı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.