Şimdi Ara

Warcraft III Türkçe Yama | V3.30 | Patch 1.29 (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
15
Favori
60.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sorunun çözüm yollarını konuda belirttim. Yamanın kurulacağı oyun dizinini kontrol edip kurulumu tekrar başlatın.
  • Reyiz emeğine sağlık. senelerdir bunu bekliyodum çok sağol. tek sorum olcak . belki bunalmışsındır bunun sorulmasından ama :) şu "bonus campaing" çevirisi ne zamana biter ? 1 hafta? 1 ay?
  • Umarım bir ay daha sürmez, son Campaigni de eklerim.
  • yok mu bir haber alaaan yok mu göreeen

------------------------------------------

Edit: 2 ay oldu nerdesin kraaaaal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrMetto -- 3 Ekim 2018; 19:25:59 >
  • Şu yamayı çok aramıştım, bir anda görünce şaşırdım. Bu vesileyle bir kez daha oynayacağım, elinize sağlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • v3.10 120 mb 3.20 25 mb neden öyle?
  • elinize sağlık
  • Yama, oyunun "Reforged" versiyonu piyasaya çıkana dek olan son ana güncellemesini aldı. İyi oyunlar.
  • Aldronic kullanıcısına yanıt
    reforged versiyonuna entegre edilecek mi yama ?
  • Mümkünse eğer, evet.
  • Warcraft 3 son sürümü şu anda 1.31 ama türkçe yama 1.29.2'yi destekliyor, oyun sürümünü düşüremediğimden sana sürüm yükseltmeni rica ediyorum iyi günler.
  • angut masketor A kullanıcısına yanıt
    Oyun dosyalarına eskisi gibi müdahale edilemediğinden, ve gözüme çarpan diğer tek metodunda yamaya entegresi gereğinden fazla zaman alacağından ötürü, oyunun "Reforged" evresi tamamlanana dek yamada herhangi bir değişiklik yapmayı planlamıyorum.
  • teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aldronic

Oyun dosyalarına eskisi gibi müdahale edilemediğinden, ve gözüme çarpan diğer tek metodunda yamaya entegresi gereğinden fazla zaman alacağından ötürü, oyunun "Reforged" evresi tamamlanana dek yamada herhangi bir değişiklik yapmayı planlamıyorum.
    Hocam ilgi ve merak ile takip ediyorum. Reforged sürüm çıktığında umarım yama'yı tamamlarsınız. Takipteyim !
  • TEŞEKKÜRLERR
  • Yeni sürüm (Reforged) güncellenecek mi?

• Umarım yeniden yamayı güncellersiniz

• Merhabalar öncelikle emeğiniz için teşekkür ederim. Kıymetli bir çeviri olmuş. Benim bir sorum olacak benim oyunum 1.27b sürümü sürüm notlarında destek verildiğini yazmışsınız. V3.30 yamanızı indirdim ancak kurulumda 1.27 var sadece onu seçip kurulumu yaptım. Oyun türkçe oldu tek kişilik senaryoya başlayınca ilk bölümün ortasında (narrator****) hatası verip kapanıyor oyun bikaç kez aynı yerde aynı hatayı aldım. sorun 1.27b den mi kaynaklıdır. Yardımcı olursanız memnun olurum.
  • Merhabalar , öncelikle çalışmanız için teşekkür ederim.1.29 patchini nasıl indirebilirim, o kadar aradım ama yok.Yardım eder misiniz?
  • @cnytltn 1.27b ile ilk Prologue haritasını denedim fakat herhangi bir hatayla karşılaşmadım. Haritanın tam olarak hangi kısmında oyun hata veriyor acaba? Oyununuz modluysa eğer (Texture pack vs.), oyunu kaldırıp baştan tekrar kurun ve yamayı birde öyle deneyin. Sorun devam ederse eğer, özelden detaylı şekilde yardımcı olabilirim.

@star scream Blizzard 1.28 itibariyle oyunu paket Patch kullanarak güncellemekten vazgeçip, en son versiyonu kendi launcherı üzerinden dağıtmaya başladı. Yamayı 1.29 üzerinde deneyimlemek için, oyunu bütün halde internet üzerinden indirip yamayı üstüne kurmanız gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.