Şimdi Ara

Warcraft III Türkçe Yama | V3.30 | Patch 1.29 (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
15
Favori
60.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Destek olan herkese minnettarım. Devam ediyorum. Umarım çok uzatmadan halledip beğeninize sunarım :)
  • Yama ne alemde hocam :/ ?
  • Takipteyim :) Kolay gelsin hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ne yaptın konuyu açalı 8 ay olduda :/ yama ne durumda acaba
  • cmthtci C kullanıcısına yanıt
    Bende beklemedeyim. Yama çıkınca baslayacagim oyuna.

• Aynen beklemekteyiz. Ne durumda yama ?
  • Test sürümü yayinlanmis yeni gordum. Eve gideyim de wow 3 indireyim. Frozen throne destekli mi yama?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-575E87AA4 -- 28 Nisan 2017; 12:36:41 >
  • Beklemedeyim. Campaign modunu çevirmeye başlaman çok iyi olmuş
  • Kardeşim oyunu çevirmekten vazmı geçtin? bari söyle beklemeyelim boşuna
  • hocam var mı bir gelişme. uzun süredir %60'ta yazıyor bir türlü 70 olmadı. bize bir cevap yaz merakımız gitsin
  • Aynen kardeşim. Ne zamandır bekliyoruz. Hep %60 Bıraktıysan söylede beklemeyelim.
  • Bıraktın mı?
  • Yakın zamanda çok önceden çıkarmam gereken güncellemeleri yayınlayacağım. Beklettiğim herkesten özür diliyorum.
  • Vay bee, belki tekrardan türkçe zevkine oynarım
  • kardeşim ben ve çoğu arkadaşın gözü bu yamada artık biraz hızlansan çok iyi olur gerçekten
  • Gecikmeler için kusra bakmayın. Campaign harici herşeyi kapsayan yama yayınlandı. Campaigne devam ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aldronic

Gecikmeler için kusra bakmayın. Campaign harici herşeyi kapsayan yama yayınlandı. Campaigne devam ediyorum.

Campaign ne zaman gelir?
  • Kesin bir şey diyerek kimseyi bir beklenti içine itmek istemiyorum. Tecrübe ettim çünkü kötü bir şey... Campaigni iki parça halinde sunucam. V2'de Reign of Chaos gelicek, 3'te Frozen Throne ile yamayı tamamlıycam. İşin iyi ve hızlanmasına oldukça katkı sağlayacak yanı diyaloglar için sağlam bir kaynağın bulunması. Zechariah93 saolsun videolarıyla zamanında tüm ana diyalogları halletti. O videolara rastgelmeseydim şuan burda olamazdım :) Uzunca bir vakit geçmiş. Yamayı takip eden herkese tekrardan minnettarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aldronic -- 20 Haziran 2017; 3:20:19 >
  • v1.1 gelmiş çok güzel. v2 yi sabırsızlıkla bekliyorum. Oyun bilgisayarda yüklü ve Hikaye modunun çevrilmesini bekliyor :)
  • v1.1 hikayeyi içermiyor değilmi?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.