Şimdi Ara

Warcraft III Türkçe Yama | V3.30 | Patch 1.29 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
15
Favori
60.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam sözde Türkçe olan şu (v6.83d.w3x) haritaya da el atabilir misin?
  • Hocam geç cevap için üzgünüm. Maalesef sadece oyuna çeviri yapıyorum :/
  • reign of chaos da dahil mi
  • FedeBankai kullanıcısına yanıt
    Oyun tamamen çevrilecek. Elbette Reign of Chaos ile birlikte :)
  • Küçükken ne oynardım be. Hey gidi.
  • Aldronic kullanıcısına yanıt
    Anladım. Kolay gelsin
  • Teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aldronic -- 16 Eylül 2016; 20:01:35 >
  • oyunun yamasını nereden indirebilirim acaba yardımcı olurmussunuz suan indirdim tekrar bi özlemle yaması varsa hazırsa kurmak isterim :)
  • Kolay gelsin.
  • Erhan yama henüz hazır değil. Çeviriye devam ediyoruz. Son bir kaç haftadır pek yoğunlaşamadım çeviri üzerinde. Ben oyun içi birim ve komutları çeviriyorum, Zechariah93 ise Campaign haritalarını. İkimizde yavaş yavaş ilerliyoruz. Mümkün olan en yakın vakitte yama çıkacak.

Ve teşekkür ederim Kendomen :)
  • %40 yapmışsın tebrikler :)
  • Hocam konuyu takip etmek için kayıt oldum, acep en geç ne zamana biter, kafadan bi tarih veremezmisiniz ?
  • SonNefes2014 S kullanıcısına yanıt
    Kafadan bir tarih vermem zor çünkü hem oyunun campaign'ini hem de birimleri uyumlu çevirmek gerekiyor. Olası bir hata çıkmaması için çeviriyi yaparken aynı anda testte ediyorum. Takip ettiğin için teşekkür ederim :)
  • Ben Warcrafta yeni başlıyacam daha önceden sürüsüle oyun oynadım stratejiyi türünü de severim ama warcraft 2 nin grafikler pek iyi gelmedi bana bu yuzden 3 ten baslıyacam türkce yama yakında bitermi ona göre bekliyeyim veya baslıyayım :)
  • mazaping M kullanıcısına yanıt
    Tavsiyem başlaman yönünde olucak. Çünkü oyunu oynarken konuşma ve isimlere fazla takılmıyorsun. En azından ilk oynayışta takılmazsın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay gelsin inşallah sıkıntı çıkmadan sorunsuz biter.İlerleme varmı acaba hocam?
  • eline sağlık kardeşim
  • ROCKY1 R kullanıcısına yanıt
    Hocam yama devam ediyor. Yakın bir zamanda güzel haberlerle gelmeyi umuyorum.

Ve teşekkür ediyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldronic kullanıcısına yanıt
    Hadi inşallah iyi bir ilerleme gelir kardeşim =)
  • Son durum nedir hocam?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.