Şimdi Ara

Warbringers Serisi Jaina - Slyvanas - Azshara. Yeni video (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
5.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aptal blizzard hikayeyi yini oyunda degil kitaplarda göstermiş
    http://www.wowhead.com/news=286021/story-of-the-burning-of-teldrassil-elegy-and-a-good-war-with-nobbel87

arkadas tamam paket cıktıktan sonra bu novella ları ucretsiz yayımlayacaksın da, oyunada koy sunları

Kısacası Sylvanas'ın kimseye bahsetmedig bil planı daha var. gg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onvious -- 2 Ağustos 2018; 19:46:54 >
  • Varian kaçmadı demişsin ama fel reaver gemiyi tutmasaydı kaçıyordu. Kendini feda etmese zaten her türlü gemiyle beraber ölecekti. Bu arada bir Horde olarak Varian'ı severim sayarım. Her iki taraf büyük kayıplar verdi. İşin komik tarafı Alliance suçu bize atıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YB)

Varian kaçmadı demişsin ama fel reaver gemiyi tutmasaydı kaçıyordu. Kendini feda etmese zaten her türlü gemiyle beraber ölecekti. Bu arada bir Horde olarak Varian'ı severim sayarım. Her iki taraf büyük kayıplar verdi. İşin komik tarafı Alliance suçu bize atıyor.
    Horde kaçınca "geri çekilmek zorunda" kaldı diyelim madem ve sonra da kendini feda etti.

Suç atması normal, ittifak yapıp görevini yerine getiremeyip kaçan horde'du. Haliyle Alliance köşeye sıkıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

Horde kaçınca "geri çekilmek zorunda" kaldı diyelim madem ve sonra da kendini feda etti.

Suç atması normal, ittifak yapıp görevini yerine getiremeyip kaçan horde'du. Haliyle Alliance köşeye sıkıştı.

Alıntıları Göster
    Horde "geri çekilmeseydi" horde'un sonu olurdu. Bak hala diyorum Varianı benim kadar seven başka bir horde yoktur ama mecbur kaldık "geri çekildik".

• quote:

Orijinalden alıntı: YB)

Horde "geri çekilmeseydi" horde'un sonu olurdu. Bak hala diyorum Varianı benim kadar seven başka bir horde yoktur ama mecbur kaldık "geri çekildik".

Alıntıları Göster
    Bahane bulmak istenince bol bulunur Şöyle böyle oldu diye, ama ortada bir gerçek var, horde çekilince saldırı başarısızlığa oldu ve Alliance kralı öldü ne yazık ki.

Yani bakış açısına göre değişir mesele ben kaçtı derim sen başka bir şey dersin , horde bence kaçtı Alliance meydanda aslanlar gibi savaşırken sıkıştı kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 4 Ağustos 2018; 1:16:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

Bahane bulmak istenince bol bulunur Şöyle böyle oldu diye, ama ortada bir gerçek var, horde çekilince saldırı başarısızlığa oldu ve Alliance kralı öldü ne yazık ki.

Yani bakış açısına göre değişir mesele ben kaçtı derim sen başka bir şey dersin , horde bence kaçtı Alliance meydanda aslanlar gibi savaşırken sıkıştı kaldı.

Alıntıları Göster
    pampa, saldırı zaten basından beri tuzaktı. SI:7 nin lideri Shaw 'ın yerine Dreadlord gecip alliance vs. kandırıyor saldırı yapın diye. Kısacası Horde ve Alliance sadece kendilerini yok etmek icin Broken Shore a gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

pampa, saldırı zaten basından beri tuzaktı. SI:7 nin lideri Shaw 'ın yerine Dreadlord gecip alliance vs. kandırıyor saldırı yapın diye. Kısacası Horde ve Alliance sadece kendilerini yok etmek icin Broken Shore a gitti

Alıntıları Göster
    Benim bildiğim zaten saldırı yapılacaktı ama Shaw'ın yerine geçen dreadlord kurulan tuzak konusunda bilinçli bilgi vermedi. Yani tuzaktan bahsedilmediği için haliyle tuzağa düşüldü.

Sorun aslında bu değil, ben ne dersem diyeyim Horde'un meydandan kaçması olayına çeşitli şeyler ile cevap vereceğiniz için pek te konuyu uzatmaya gerek yok çünkü farklı bakış açısı ve değerlendirme yapıyoruz. Size göre kaçmadılar, bana göre kaçtılar

Alliance'da savaşıyordu, onlarda zaiyat veriyordu, onlarda tuzağa düşmüştü, ama ilk kaçan Horde oldu. Benim için önemli olan bu bu şekilde değerlendiriyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 4 Ağustos 2018; 3:12:41 >

• alliance ın ziayat verdigini hatıralamıyorum? Voljin aptalca karnına fel mızrak yedi, thrall en son yerleri yalıyordu. Baine nin ne yaptıgı belli degildi. Ki hepsini gectim horde outnumbered oldu. Eger horde tarafında görevi yaptıysan çok daha farklı oldugunu goreceksin.

Varian'nın olmesinin en buyuk sebebi kendi egosu ve Dark ranger ların öttürdügü horn u yok sayması. Orada Horde kalsa her iki tarafda tamamen yok olucak. Zaten herşeyi gectim, Horde un tuttugu demonlar alliance tarafına gelmedi bile horde ayrıldıktan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

alliance ın ziayat verdigini hatıralamıyorum? Voljin aptalca karnına fel mızrak yedi, thrall en son yerleri yalıyordu. Baine nin ne yaptıgı belli degildi. Ki hepsini gectim horde outnumbered oldu. Eger horde tarafında görevi yaptıysan çok daha farklı oldugunu goreceksin.

Varian'nın olmesinin en buyuk sebebi kendi egosu ve Dark ranger ların öttürdügü horn u yok sayması. Orada Horde kalsa her iki tarafda tamamen yok olucak. Zaten herşeyi gectim, Horde un tuttugu demonlar alliance tarafına gelmedi bile horde ayrıldıktan sonra
    Ona ego değil Sylvanas'ta olmayan yürek diyorlar Gerçi bir cesetten yürekli olması beklenemezdi

Neyse dediğim gibi bakış açısı farklı, ben bu konuda Alliance tarafındayım tamamen

• sylvanas emri voljin de aldı gerci neyse.

bu arada oynamadıysan Rogue class hall gorevini bitir.
  • Slyvanas horde kirletiyorsun. Bir an önce yok olman lazım. Boss olarak gelmeni istemiyor ve saçma buluyordum. İzlediğim son video ile fikrim tamamen değişti. Son boss olarak gel ki o pislik kafanı vücudundan ayırırken büyük zevk duyayım. Horde bugünleride mi görücekti. Thrall nerdesin ellerinde kurduğun horde şeref yoksunu bir canlıya kaldı. Saurfang e yaptığını unutmucaz .....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • battle for undercity cinematiginde karakterler resmen bond filminde gibiydi. Tamam asırı cool du bence, sylvanasın konusma sekli falan ama ne bileyim cinematic havalı gorunsun diye garip yapılmıs biraz

bu arada,

FOR THE BANSHEE QUEEN, FOR THE FORSAKEN
  • azshara yarın gelir mi? bu arada jaina neydi öyle ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrregya

azshara yarın gelir mi? bu arada jaina neydi öyle ya.
    umarım bu hafta gelir, nedense onumuzdeki pazartesi yayınlarlar gibi geliyor
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    bana göre sana göresi var mı? kaçmayıp yok mu olsaydı orada horde. sonra alliance da yok olsaydı oh ne güzel hepimiz demon olurduk bak.
  • yıllarca thrall green jesus oldu sıra jaina'ya geldi. son cinematic'te khadgardan güçlü gözüküyor. sylvanas jaina tyrande ya başka karakter mi yok artık yeter ya biraz lor'themar görelim baine görelim muradin falan etkili olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Go'el

bana göre sana göresi var mı? kaçmayıp yok mu olsaydı orada horde. sonra alliance da yok olsaydı oh ne güzel hepimiz demon olurduk bak.
    Var elbette, insanların kendi düşüncenizin birebir şekilde düşünmelerine ne kadar takıntılısınız. Ben alliance ile ortak karar verilmedikçe tek taraflı kaçmanın onurlu olmadığını düşünüyorum, bana göresi bu işte. İstersen kabul etme Bence böyle. Sence değilse oda senin görüşün.
  • Karının adı Sylvanas Windrunneragain olmuş siz hala kaçmadı diyin. Yardımcıları Wrathgatei bombalar ben yapmadım kuzenim yapmış, Ally legionın içinden geçer bunlar 2 tokat yedik tüy. Lordaerondan tüyüşleri de apayrı bişey. Garrosh gibi herşeye kafa atan warchiefden sonra bu korkak karı da ne gördü acaba voljin merak ediyorum hala.
  • metamania kullanıcısına yanıt
    Aynen, o anca sivilleri öldürsün ve ağaç yaksın, Brokenshore'da bu azimle demonlara saldırsaydı en azından onuruyla savaşır ve onuruyla anılırdı; artık bir korkak, hain ve katliamcı olarak anılacak. lok'tar ogar ( zafer ya da ölüm) demeye utanır insan, halen savunuyorlar bunu yahu. Zafer kazanamayacaksa da onuruyla ölseydi ya işte, anca kuru gürültü lok'tar ogar'mış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1BB4C024C -- 15 Ağustos 2018; 17:47:8 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.