Şimdi Ara

War Thunder (2013) [ANA KONU] (434. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.870
Cevap
52
Favori
370.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunu steamden oynuyorum launcher update yapmıyor 0 B/s ile indiriyor hiç ilerlemiyor bunun çözümü nedir bilen varmı
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    Virüs tarayıcıları kapatıp yeniden deneyin.

Oyuna Leopard2A4 eklendikten sonra Türk oyuncularda bir Alman tank kasma hevesi oluştu. Sanalda Afrin'in intikamını alma dürtüsü gibi. :)
  • GARYOSAVAN kullanıcısına yanıt
    malesef işe yarmadı güvenlik duvarını kapattım virüsü kapattım aynı modem değiştirdim aynı dns vs denedim fayda etmedi eskiden böyle sorun olmazdı yazık oldu çözümünü bulamadık bir türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

oyunu steamden oynuyorum launcher update yapmıyor 0 B/s ile indiriyor hiç ilerlemiyor bunun çözümü nedir bilen varmı
    Steamden oynamayin bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeforeIforget

Steamden oynamayin bence

Alıntıları Göster
    steam ile alakalı olacağını sanmıyorum ama oyunu yinede kendi torrenti ile indiriyorum bakalım eğer onda sorunsuz oynanırsa sıkıntı başka boyuta geçiyor steam login ile 870 saat oynamışım 3 ülkede son seviye uçakları almışım
  • Yahu hayatımda karşılaştığım en ilginç launcher hatalarından birini yaşattı bu oyun bana. Uzun zamandır açmadım oyunu geçen hafta gaza gelip oynayayım dedim. Baktım güncelleme var. Tam güncellemeye bıraktım oyunu. 30 dk sonra bir geldim pc kendi kendini yeniden başlatmış. Başta anlam veremedim duruma neyse her halde windows otomatik güncelleme yaptı deyip tekrar başlattım launcherı. Yine güncellemeye devam etti ve sonrasında çat mavi ekran. Öncesinde de mavi ekran verip yeniden başlatmış kendini. Bu arada sadece bu oyunda bu sorunu yaşıyorum bunun dışında bir kere bile mavi ekran hatası yediğim olmadı hatta kaç yıllık pc kullanıcısıyım hayatımda yediğim ilk mavi ekran. İnternetten baya araştırdım acaba sorun bende mi diye hani bir yandan da diyorum kendi kendime RAM de sorun falan olsa( Mavi ekran hatası memory managementtı) diğer oyunlarda da sıkıntı yaşatırdı bu zamana kadar. Neyse ki aynı sorunu yaşayan yerli yabancı bir çok arkadaş varmış. Ben test etmedim Ram sıkıntılı mı diye ama sorun yaşayanlardan Ramini test edip arıza bulan hiç yok.Zaten tek sorun launcherda yaşanıyor. Başka herhangi bir oyunda ya da programda sıkıntı yaşamıyorum.Belli bir çözümü de yok. Forumlarda kimisi oyunu kaldırın bir daha yükleyin demiş kimisi C ye yükleyin ya da hdd deyse ssd ye alın demiş. Oyunu kaldırdım ben de bu nedir ya var mı böyle sıkıntı yaşayan? 20 gb boru değil sonuçta o kadar indirip de yine aynı sıkıntıyı yaşarsam boşu boşuna sinir stres yaşamak istemiyorum şu yaz ayında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MANGUTAY -- 29 Temmuz 2018; 12:54:17 >

• Oyuna yeni baslamak istiyorum. Kaynak olarak nereyi veya kimi onerirsiniz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • limitlesss61 kullanıcısına yanıt
    Buradan başlayabilirsin.

• Oynamaya devam eden varsa, yeni sürümden sonra tanklarda durum nasıl. Yanlış görmediysem 19 gb güncelleme geldi.
  • Yarın sabah 1.83 sürümü ile donanma açık beta geliyor, hayırlı olsun. ;)
  • Yeni baslicaklar icin altin veren davet kodu

http://warthunder.com/en/registration?r=userinvite_44244373

Use the link above to get an extra bonus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni başlayan arkadaşlar için, tam tamına 50 altın kartal hediyeli güncel davet kodu: 50 Altın Kartal ile War Thunder!
  • Armored Warfare Tank oyunu haberi:

Altay tank'ı Tier 10 Premium tank olarak ödül verilecekmiş bugün gelen resmi duyurusuna göre

sürekli birileri soruyordu "ne zaman gelecek?" şeklinde.
  • Bir süredir oynamıyorudum. Bugün tılsım lı tankımla SB da 2 tank vurdum ve tankım patladı. Bu halde lobiye döndüm ve para kaybettiğimi gördüm. Artık kimler nasıl oynuyor para kazanıyor da bu oyunda oynamaya devam ediyor bilemiyorum. RB ve SM birkaç maç sonucu 10 binler kaybettim sıralamada da öyle sonlarda falan dea değilim. AB uçak dışında para birikmiyor oda çok azalmış. Sanırım gördüğüm en para göz firma Gaijindir.
  • Bir süredir oynuyordum fakat tanklar ve savaş gemileri gelmiş. Ben sadece uçaklarla oynamıştım ve 9 level hesabım var. Tank ve savaş gemileri kullanmak için ne yapmam gerek? Ayarlardan vb. bulamadım
  • garip garip sorular soruyonuz oyun nasıl gir oyna işte sana burdan kitap mı yazalım bir sürü özellik var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selamselam34 -- 20 Aralık 2018; 7:44:47 >
  • Steamde 1000 saat gösteriyor.En az 300 saatini 15-20fps ile eski pc'm de oynamışımdır :D
    Oyunda p2wlik bir olay yok ama özellikle son zamanlarda firmanın premium araç sevdası biraz sinir bozucu ekmek fırını gibiler seri seri çıkartıyor mübarekler.
    Genelde etkinlikten etkinliğe oynuyorum sebebi ise bunca saatten sonra artık modern tanklarla jetlerle oynamak istiyorum bıktım eski püskü araçlardan,etkinliklerde verilen kuponları trade de satıp gjn biriktiriyorum, indirim günlerinde o istedigim modern premium araçları alıp daha hızlı şekilde araçları açabilmek için.Oyuna para yatırmanıza gerek kalmıyor bu trade sayesinde senelik premiumunuzuda alıyorsunuz aracınızıda.

İsteyen ekleyebilir Nick : oZean

etkinlik olmadıgı zamanlarda uçak RB atıyorum genelde belki birlikte oynarız

Bu da ref linkim=http://warthunder.com/en/registration?r=userinvite_9896383
    50 altın veriyor kaydolan kişiye,Eğer tier 3 bi araç açarsanız banada 500 altın geliyor.

• Donatn kullanıcısına yanıt
    Wargaming ile daha tanışmamışsın demek ki. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GARYOSAVAN

Wargaming ile daha tanışmamışsın demek ki. :)
    Ben standart insan modelinden bahsediyorum hocam sen üstüne alınma.
  • discord grubumuz var mı ? Genelde realistic yada simulator modlarında tank oynuyorum axis tarafı. Oynamak isteyen olursa dm.
  • 
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.