Şimdi Ara

War Thunder (2013) [ANA KONU] (418. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.870
Cevap
52
Favori
370.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 haftadır oynamıyordum bi açtım 9.6 gb güncelleme yapacak hemen durdurup oyunu sildim. Uzun süre war thunder oynamayı düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renegade Havoc -- 5 Kasım 2015; 21:03:39 >
  • Renegade Havoc R kullanıcısına yanıt
    Ben o ne öyle diye indirdim ingiliz tankları gelmiş tabi ona gelmek denirse. 4 tane tank hepsi de pre ha birde yeni 1 tane uçak oda ingiliz.Limuzin gibi vuramayanı döverler gerçekçi savaşta dönüş süresinin 40 sn olması da
  • yeni güncelleme gelmişte boyutu büyük daha ayın başında akk doldurmak pek içimden gelmiyor.
  • Merakla beklenen yeni ve buyuk guncelleme v.1.53 FireStorm(Ates Firtinasi) yayinlandi.Detaylar assagida ve Turkce altyazili videoyuda izlemeyi unutmayin derim.
    http://warthunder.com/tr/news/205-geli%C5%9Ftirme-war-thunder-g%C3%BCncelleme-1-53-firestorm-tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killnOd -- 6 Kasım 2015; 11:10:26 >

• Oyunu indireceğim de ne bu Rus muhabbeti??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yeni güncellemeden sonra uzakta ki uçakların görüntüleri bir ileri bir geri gitmeye başladı.Lag ping diyeceğim 60-70 arası oynuyorum paket kaybı da yok enteresan enteresan hatalar ya Yalnız o İngiliz ne olmuş öyle Mk serisi ile terör estiriyorum toplar 2-3 atışta ateş aldırtıyor parça pincik ediyor.789 max hız ve 16 sn dönüşte çok iyi olmuş yeni gelen jeti yarıladım.Gerçi bir garip duruyor ama 4 tane 30mm sn de 20 kg ateş gücü beni benden aldı.
  • steam başarımları gelmiş oyuna.
  • oyun çok güzel tavsiye ederim grafikleride iyi
  • Donatn kullanıcısına yanıt
    Onları tamamlamak için bu şafaktan sonra yeniden Tier I uçaklarla oynuyorum. :(

• Çok uzun yıllar online rpg'ler oynadım.

İlk kez böyle bir oyuna başlıyorum, kesinlikle şuna dikkat et başlangıçta, gerisi gelir dediğiniz şeyler var mı?

Reflekslerim iyidir. Teşekkürler.

Biten akk'yle indiriyorum umarım beni pişman etmez.
  • Üst üste mesaj atmış olucam ama avcı uçağı ile başladım. Amaç kara uçaklarını vurmakken herkes birbirini vurmaya çalışıyor, ortaya şöyle bir tablo çıktı. Sanırım diğer tier'ler daha zorlayıcıdır.

• _Anarsist_ _ kullanıcısına yanıt
    Bu oyunda refleks değil, deneyim önemli. Önce vuran değil, doğru yerden vuran kazanıyor. Tank ve uçaklar en kolay nerelerden vurulup etkisiz hale geliyor, izleyip öğrenirsen çok rahat ve hızlı bir biçimde ilerlersin.
  • arkadaşlar merhaba yeni güncelleme ile birlikte bende fps düşüşleri yaşadım ve grafiklerde bozulmalar oluyor oyunda.

benim gibi başka problem yaşayan arkadaşlar varmı ?
  • 970 gtx ile oynuyorum çöz 2715 e 1527 de oynuyorum grafikler bana çok ama çok iyi gözüktü.Özellikle tank savaşlarında grafikler çok iyi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mc_Doglos

arkadaşlar merhaba yeni güncelleme ile birlikte bende fps düşüşleri yaşadım ve grafiklerde bozulmalar oluyor oyunda.

Güncellemeden sonra grafiklerde gözle görülür bir şekilde artış var. Benim sistem yetersiz olduğu için top atışı olduğunda fps çok düşüyor. Özellikle ren şehrine ilerleyiş ve berlin haritasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aMiraL*

quote:

Orijinalden alıntı: Mc_Doglos

arkadaşlar merhaba yeni güncelleme ile birlikte bende fps düşüşleri yaşadım ve grafiklerde bozulmalar oluyor oyunda.

Güncellemeden sonra grafiklerde gözle görülür bir şekilde artış var. Benim sistem yetersiz olduğu için top atışı olduğunda fps çok düşüyor. Özellikle ren şehrine ilerleyiş ve berlin haritasında.

bende ise tam tersi oldu normal ayarlarda 70 fps aldığım oyun şu anda 30 fps de çalışıyor hatta ayarları düşük seviyeye aldım.
  • GARYOSAVAN kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Adam bir kaç saniye de beni deliyor, ben onu 5-6 saniye sektirmeden vurduğum vurduğum halde delemiyorum.

Tam olarak nasıl bir yol izlemem gerekli?

Edit: Herkesde değil tabi ama oyunun en başında bu tipleri görmek tuhaf geldi.

Edit: Avcı uçakları için hangi ülkeye ağırlık vermeliyim? Hafif avcı ya da ağır avcı, hangisiyle daha hızlı uçulabilir? Henüz açamadım, ona göre yoğunlaşacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Anarsist_ -- 8 Kasım 2015; 20:55:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErnGnc

normal launcher ile indirilen oyunu steam hesabıma nasıl aktarabilirim.

arkadaşın dediğini yaptın mı oldu mu ? işe yaradıysa ben de steama öyle yaparak aktaracağım . Bir de 9,6 gb nedir ya-_- . ay sonu gelsin anca öyle indiririm . Bir de çok kasma oluyo mu ?
  • fbyekta07 kullanıcısına yanıt
    aynen oldu 1gb falan indirdi ek olarak
  • Sovyet uçaklarının cephaneleri çok az.

Yolun başında dönmeli miyim? Bu, simulasyonda zorlamaz mı?
  • 
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.