Şimdi Ara

WAR ROCK OYNAYAN VAR MI? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • oyun güzelde hileci dolu en son hile yüzünden ban yedim o zamandan beri girmiyorum
  • Ben her oyuna başlarken hilesi hacki warmı die bakarım bunda 7 tane ban yedim 10 kerede pb den atıldm yani suan benm arastırdıgım kadarıyla beleşe warrock hacki yok paralı war oları zaten Allah bildigi gibi yapsn suan bastan kuruyorum oyunu Kuralım bi ekip clan bişiler zevkli bi oyun herkezi beklerim CoD + Cs karısımı gibi bişi FPS sevenlere öneririm..
  • Çok Güzel Vede Mütiş Bir Oyun Ama hack Olayı Çok Yaw :((( Artık İdare edeceğiz
  • cannot child process hata sı veriyor bana ya
  • Agrael78 isterseniz oynayabliriz
  • Nivk:burkay1023
    Lvl:4
    Usta silah:Hepsi

Clana benide alın LÜTFENN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Er CoD2 -- 29 Nisan 2008; 13:01:24 >
  • Arklar hade bu oyunda türkiyeyi 1.yapmalıyız kendini güvenen türkler için gelsin bi nevi cod zaten
  • Warrock klan sistemini inceledim anladığım kadarıyla belirli lvl'e gelince bir klan kurabiliyorsun yada girebiliyorsun.
    Bende oynuyorum.
    Nickim : jrazaz3lj
  • quote:

Orjinalden alıntı: ultraslanu

Warrock klan sistemini inceledim anladığım kadarıyla belirli lvl'e gelince bir klan kurabiliyorsun yada girebiliyorsun.
    Bende oynuyorum.
    Nickim : jrazaz3lj

yok level ile alakalı değil,parayla kuruluyor clan.
    benim nick quartamin,genelde bu saatlerde oyundayım.2 yıl önce başlamıştım ama unuttum kullanıcı adımı,2-3 ay önce yine başladım ve level 13 oldum geçen gün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infernall

özledim bu oyunu be 10 senelik hort oldu ama ,bugün bakayım dedim duruyor mu oynanır mı diye oyun komple bitmiş :((

en son işlemci hızın yüksekse daha hızlı sıkıyordun
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.