Şimdi Ara

War in the North: Kardeşlik Bu Videoda Anlatılıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Özlediğimiz Orta Dünya havasını bir kez daha soluyacağımız Lord of the Rings: War in the North için yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı. Oyunun bu yeni videosunda hikayedeki dayanışmaya odaklanılmış.

Tamamen CGI görüntülerden oluşan bu videoda Souron'un oldukça güçlü bir hale geldiği ve Kuzey'de Kara Númenórlular'ın lideri konumundaki Argendal'ın büyük bir tehtid oluşturduğu belirtiliyor. Zaten oyunda da Kuzey'de toplanmaya başlayan orduya karşı harekete geçen bir ekibi kontrol edeceğiz.

Videoda ise yardımlaşma ve co-op kısmı ön plana çıkmış. Bir grup orc ile mücadele eden ekibimizin, nasıl yardımlaştığını görüyoruz. Oyunun bu yeni videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• bu oyunu seviyorum arkadaş
  • Baya bi gzl olucak arkadaslar bu oyun..
  • LotR hasretimi azda olsa dindirecek bır oyun. Guzel olacağına inanıyorum.
  • iyi hoş da işte yıllardır, miğfer dibinde binlerce adamın arasında legolası yönettiğimiz ya da minas tirithe binlerce süvariyle daldığımız bir devasa oyun yapmadılar. lotr'un en sevdiğim özelliği epic savaşları. onu da adam gibi yapamadılar yeni nesilde.
  • Conquest gibi saçma olmaz inş.
  • hala çok kötü :D film oyunu diye bu kadar da olmz ki bu harry potter değil yüzüklerin efendisi !! bunu hala anlayamadılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.