Şimdi Ara

War for the Planet of the Apes (2017) | Matt Reeves (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
1
Favori
4.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Woody Harrelson filmin ana kötüsü olarak kadroya katılmış.
  • Woody Harrelson filmin ana kötüsü olarak kadroya katılmış.
  • Yav son 2 filmden aklımda hiç bir şey kalmadı. Sizde de oluyor mu böle?

2 çıktığı zaman ikisini de izledim çok beğenmiştim ama filme dair kafamda sahne sahne yerler hatırlıyorum. Bu sadece bu filmde değil her filmde oluyor.

Mesela Hunger Games'in nasıl bittiğini şimdi düşününce hatırladım ama tam olay kafamda kalmıyor. Bende büyük hafıza sorunu var.

Sizde de oluyor mu böle?
  • War for the Planet of the Apes (2017) | Matt Reeves
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

(Üşüyoruz Franco..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MARVEL -- 6 Ekim 2016; 20:03:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncedeki filmler gayet iyiydi.Kaliteyi bozmadan güzel bir film daha gelir umarım.
  • Özel efektler çok fazla olacak ya. Umarım sırıtmaz.

• Konuyu fark etmemişim. Iyice seriye bağladılar. Son iki filmi çok da beğenmemiştim açıkçası. Mark Wahlberg'in rol aldığı, Tim Burton imzalı, 2001 yapımı Planet of the Apes filmden aldığım tadı hiçbirinden alamadım. O film gerçekten güzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 7 Ekim 2016; 4:02:10 >
  • İkinci filmdekinden daha büyük bir savaş olacak belliki. Kış atmosferide filme çok iyi bir hava katacak bence.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bomba bir film geliyor.

Yılın filmlerinden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

çok iyi çok iyi çok iyi ceaser reyizi özlemiştik çok iyi olucak bu son film, diğer 2 film süperdi
  • Filmin en büyük eksiği şuan bana göre yıllardır beklenen Franco'nun dönüş yapmaması.

• ikinci filmde senaryoyu beğenmemiştim, bu filmde ona benziyecek heralde. senaryo çok yavaş ilerliyor, resmen maymunların ekmeğini yemeye çalışıyorlar. bir filmlik konuyu üç dört film yaparak olayı sulandırıyorlar.

• En çok beklediğim film. İlk sayfadan yerimizi alalım.
  • Bu filmden hiç bişey beklemiyorum açıkçası . Sektör , CGI teknolojisini bulunca nerelerine süreceklerini şaşırdı. Her anlamda vasat işleri CGI ile satmaya çalışıyorlar. Nerede o eski klasikler
  • Fragman çok iyi...film de fragmana yaklaşabilirse güzel olur...
  • obili O kullanıcısına yanıt
    CGI çıktı mertlik bozuldu, 3d'ye yağdırıyorlar parayı sonra senariste bütçe kalmıyor galiba...
  • Bu senenin en çok beklediğim filmlerinden James Franconun 2. filmde olmaması büyük eksiklikti 3.de o kadar farketmez ama herhalde
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.