Şimdi Ara

War for the Planet of the Apes (2017) | Matt Reeves

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
1
Favori
4.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • War for the Planet of the Apes (2017) | Matt Reeves

8 Ocak 2014
    Matt Reeves, Planet of the Apes 3 ile Geri Dönüyor

Sinema tarihinin en ünlü serilerinden biri olan Maymunlar Cehennemi yeni serisi ile geçtiğimiz yıllarda bizlere merhaba demişti. İkinci filmin gösterimine aylar kalmışken, üçüncü filme dair detaylar da yavaş yavaş belli oluyor.

Kanıma Gir (Let Me In) ve Canavar (Cloverfield) filmleri ile büyük sükse yapan Matt Reeves, yeni nesil Maymunlar Cehennemi serisinin üçüncü filminin başına geçecek. Serinin henüz vizyona girmemiş olan ikinci filmi Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti (Dawn of the Planet of the Apes)'i de yöneten isim özellikle de buluntu film türündeki Canavar filmiyle adını duyurmayı başarmıştı. Yönetmen daha öncesinde çeşitli televizyon serilerine imza atmıştı.

20th Century Fox ile anlaşmaya varan Matt Reeves, üçüncü filmde hangi oyuncular ile birlikte çalışacak, şimdilik bir sır. Serinin ikinci filmi Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti filminde ise Gary Oldman, Andy Serkis gibi oyuncular ile çalışan yönetmen ilk yapımdaki James Franco yerine Jason Clarke'ı kadroya dahil etmişti. Tabii bu yönetmenin değil Franco'nun kararı olmuştu.

Maymunlar Cehennemi: Şavak Vakti filmi 11 Temmuz 2014 tarihinde vizyonda olacak.

26 Ağustos 2015 - Filmloverss
    War of the Planet of the Apes’in Oyuncu Kadrosu Şekilleniyor!

2014 yılında sizlerle paylaştığımız haberde belirttiğimiz üzere ikinci filmin yönetmen koltuğunda oturan Matt Reeves tarafından yönetileceği kesinleşen serinin üçüncü filmi War of the Planet of the Apes‘in 2017 yılında vizyona girmesi bekleniyor. Yeni serinin başarısını sürdürmek niyetinde olan 20th Century Fox bu doğrultuda kollarını sıvayarak filmin oyuncu kadrosunu şekillendirmeye başladı. Bir kez daha Mark Bomback tarafından kaleme alınacak senaryoda ilk iki filmin de esas karakteri olan Caesar‘ı, yine Andy Serkis ve CGI kombosu ile izleyeceğiz. Gabriel Chavarria‘nın (Low Riders, Aquarius, East Los High) ise henüz detayları belli olmayan kilit bir karakteri canlandırması bekleniyor. Genç oyuncu en çok popüler OTT platformlarından Hulu‘da yayınlanmış gençlik dizisi East Los High ile tanınıyor.

Reeves tarafından epik bir uyarlama olarak nitelendirilen War of the Planet of the Apes‘in 2017 Temmuz’unda vizyona girmesi bekleniyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Matt Reeves, Planet of the Apes 3 ile Geri Dönüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 15 Mayıs 2015; 17:44:08 >
  • 2001 filminin sonunda mark wahlbergin oynadigi kaptanin solucan deligine girip paralel evrene gecmesiyle sezarin (sanirim) kurucusu oldugu maymun devletine inmisti hatirlarsiniz.Bu filmde bu devletim olusumuna dogru bir yol alinacak diye tahmin ediyorum.

[Eski filmleri izlemedim kendi tahminim]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Not Today! -- 8 Ocak 2014; 18:49:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

2001 filminin sonunda mark wahlbergin oynadigi kaptanin solucan deligine girip paralel evrene gecmesiyle sezarin (sanirim) kurucusu oldugu maymun devletine inmisti hatirlarsiniz.Bu filmde bu devletim olusumuna dogru bir yol alinacak diye tahmin ediyorum.

[Eski filmleri izlemedim kendi tahminim]

İzlemedin madem kanka niye yorum yaparsın

Bu seri o seriden bağımsız. Paralel evren zıvırtılarından uzak biraz daha hayatın olabilirliği üzerine kurgulanmış.
  • Film Amerikada 29 Temmuz 2016 tarihinde vizyona girecek. Filmin Türkiyede de 2016 yılının yaz aylarında vizyona girmesi muhtemel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 27 Ağustos 2015; 18:20:53 >
  • Filmin piyasaya "Planet of the Apes 3" ismiyle gireceğini sanmıyorum. Yine "X of Planet of the Apes" şeklinde bir isim koyarlar. Ayrıca bu yıl çıkacak filmin gişe sonuçlarını görmeden böyle bir proje yapmaları da cesaret işi.
  • Planet of the Apes 3
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner_Gnc

Filmin piyasaya "Planet of the Apes 3" ismiyle gireceğini sanmıyorum. Yine "X of Planet of the Apes" şeklinde bir isim koyarlar. Ayrıca bu yıl çıkacak filmin gişe sonuçlarını görmeden böyle bir proje yapmaları da cesaret işi.

Evet, filmin geçici ismi Planet of the Apes 3, daha sonra değiştirelecek. Demek ki yapımcılar bu yıl çıkacak filmin gişe hasılatlarının yüksek olacağından eminler ki devamını da yapma kararı aldılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 17 Ocak 2014; 20:17:10 >
  • Çok iyi haber ilk filmi çok beğendim çok iyiydi keşke James Franco devam etseydi.
  • ben daha ilk filmi izlemedim
  • Eski seriyi bastan sona izledim daha yeni full hd olarak ayri bir keyif eski filmler.yeni seri biraz daha farkli yani baya bi farkli bilimkurgu ogesi daha az

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30-40 yıllık bir film vardı .onu izledim güzeldi.
  • bugün 2011 yapımı filmi tekrar izledim.gerçekten yeni seri için güzel bir başlangıç yapılmış.biraz daha duygu katılabilirdi filme.2.filmin fragmanı da umut vadediyor.beklemedeyiz.
  • James Franconun oynamadığı haberini alınca inanılmaz üzülmüştüm.Umarım 3. filmde geri gelir.
  • Filmin adı "War of the Planet of the Apes" olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 26 Ekim 2014; 8:43:50 >
  • 2017 mi offf be. Nasıl bekleyeceğim be.

• James Franco dönerse efsane olacak.

• James Franco'nun dönmesini çok isterim

• quote:

Orijinalden alıntı: ratch

James Franco'nun dönmesini çok isterim

Eğer başrol olarak dönerse hasılat tahminim 1 milyar dolar ve üstü olur.
  • Gabriel Chavarria'nın merakla beklenen devam filmi War of the Planet of the Apes'de rol alacağı açıklandı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 27 Ağustos 2015; 18:23:15 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.