Şimdi Ara

War Dragons .. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
5.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler. bir ara deneyecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben oyunuyorum bende mesaj atmıştım arkadaş görmedi sanırım,bir haftalık seçkin hesap vermişti sonra 1 haftada kendim aldım öyle böyle 27 seviye oldum.ama bana kalırsa bu saaten sonra ilerisi için mutlaka seçkin hesap isteyerek çünkü normal hesapta en fazla 1 inşaat hakkınız var seçkin hesap 2 inşaat hakkı veriyordu ki bu sizi diğer oyunculardan geride bırakıyor.1 haftalık seçkin paketi bu arada 7 tl olması lazım,oyun çömert mi derseniz evet baktınız da çömert fakat sizden daha sonra kat ve kat fazlasını bekliyor seviye büyüdükçe ister istemez seçkin hesaba ihtiyaç duyuyorsunuz çünkü 1 bina yapımı 1-2 gün sürüyor
    kısaca özetle ben yakında silerim.
  • A.B.D(azimBora) kullanıcısına yanıt
    1 adet daha msj attım ama cvp gelmedi diye uyarı alırsam buraya düşüp bayılıcam sanırım (Oysaki gerçekten çok dikkat ediyorum buna ) . Ayrıca seçkin hesap konusunda kesinlikle katılıyorum sana özelliklede 1 inşaatcı çok fark yaratıyor . Ama ilk alışta 6 tl gibi bir rakama denk geliyor sonraki aylar 13 ila 17 tl arası bir rakam . Ve bu fiyatlar aylık seçkin için , yani neredeyse 1 sigara parası diyebiliriz . Hani pay to win denilince aklımıza daha yüksek meblalar geliyor olması lazım ki neredeyse online her oyunda artık bu ücretler doğal karşılanıyor .

• Konu günceldir arkadaşlar ..

• Artık klanımız Safir Lige çıkmıştır ve konu günceldir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ProXimaL_

Artık klanımız Safir Lige çıkmıştır ve konu günceldir :)

Bizim klanda çıktı Safir lige ama dayanamadı, Safir lig gerçekten zor lig, şimdi yine çıkacağız bakalım. Siz ne durumdasınız?

• Extreme Victory kullanıcısına yanıt
    Biz uzun bir süre leveller yükselsin diye platin ligde oyalandık tam kadro sağlam bir şekilde çıktık ve şuandada etkinlik sıralamasında ilk 10 dan düşmüyoruz . Klanınızın ismi neydi bu arada ?

• ProXimaL_ kullanıcısına yanıt
    Waroftheoz

Nickname:Arson1881

Şöyle doğru düzgün, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı (Kısaca Atatürk'ü anlamış) kişilerin olduğu, aktif yada çok aktif, savaşlarda birbirini destekleyen, birbirine saygılı arkadaşların olduğu bir klan arıyorum kendime, bu Japon'lar çok iyi arkadaşlar, çok saygılar, yardımda ediyorlar ancak bizim klanının sorunu uluslararası çok arkadaş var ve saat farklı sebebiyle bazılarına zor denk geliyorum ama genel olarak iyi bir klanız.

• Arkadaşlar bu oyunu whatsapp üzerinden istek olarak atabilir miyiz acaba. ? Whatsapp dan gonderiliyormu yani. ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ProXimaL_

Biz uzun bir süre leveller yükselsin diye platin ligde oyalandık tam kadro sağlam bir şekilde çıktık ve şuandada etkinlik sıralamasında ilk 10 dan düşmüyoruz . Klanınızın ismi neydi bu arada ?

Oyunun amacı nedir? Biraz bilgi verebilirseniz oynamak isterim.
  • Bir çok dragonla savaşlar yapıyorsun , etkinliklere katılıyorsun , üssündeki kulelerini yükseltiyorsun takımınla birlikte takım savaşları yapıp topladığın puanlara göre yüksek liglere çıkıyor veya daha alt liglerden devam ediyorsunuz .. Kaba taslak olarak böyle bir oyun :)

• Konu günceldir ..

• Konu Günceldir arkadaşlar .

• Konu günceldir arkadaşlar ..
  • Arkadaşlar yeni başlayan oyun için yardım isteyen yada herhangi bir soru soracak olan varmıdır ?
  • Öb ne oluyor 😂 Oyun da nick: Light0fGod

• quote:

Orijinalden alıntı: _DarthVader_

Öb ne oluyor 😂 Oyun da nick: Light0fGod

Free XP, açmak gerekirse, ejderhanı hızlıca geliştirmek için (tabii seviye atlamasına az kalmışsa) öb istiyorsun, sana birisi ben destek veririm derse hemen geliştirmek istediğin ejderhanla "freexp250" (yanlış hatırlamıyorsam ismi öyle birşeydi) dalıp arkadaşını savaşa çağırıyorsun sen ejderhan ile hiç birşey yapmadan çok kısa süre içinde ejderha değiştir'i tıklıyorsun, o arkadaş ölüm bakışı olan bir ejderha ile saldırıyor, bir kaç yeri yıktıktan sonra o'da ejderha değiştiri tıklıyor ve sıra sana gelince sen savaşı terk ediyorsun, böylece sen ejdehalarını hızlıca geliştiriyorsun.

biz böylece takım olarak ejderhalarımızı hızlıca geliştirmiş oluyoruz.

Bende Arson1881 ama şimdilik oyunda fazla olamıyorum malesef.

• Extreme Victory kullanıcısına yanıt
    Valla süpermiş bende birterlerimi yırtıyorum kasacam diye 😂

• Arkadaşlar oyunda aktif %100 türk takımımız var

Platin 3 ligindeyiz. Katılmak isteyen arkadaşlar takımımızın ismi turks1453

War Dragons ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azazilx -- 18 Eylül 2017; 18:26:32 >
  • Takımım Ref0rged

şu an lvl 206 yım 2 yılı aşkın süredir oynuyorum. DH de daha aktif konu var mı bilemiyorum ama oyunda çok türk takımı var
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.