Şimdi Ara

wampserver #2002 hatası alıyorum (Çözüldü)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sitelerde araştırdım tavsiyelerin hepsine uydum;
    xampp iyi dediler bir fark olmadı aynı hataları aldım

port numaralarını değiştirdim olmadı
    locali dosyadan değiştirdim olmadı
    eğer iyi olan arkdaş varsa teamweardan bağlanıp yardımcı olabilirse memnun olurum
    şimdiden teşekkür ederim

sitenin kurulumuna bu yüzden geçemiyorum...

ÇÖZÜM :

Aynı hatayı alan arkdaşlar için forumlarda buluduğum araştırmayı ve aldığım çözümü yazıyorum
    bilgisayarımda wampserver xampp gibi programları komple silip ve eset antivirus programınıda silip PCyi yeniden başlattıktan sonra wamp serveri yeniden yükledim phpmyadmin panelini aç dediğimde hata kodu #1045 olan bir hata aldım sonra çözümü buluduğum bir sitede bulduğum PC dizininde
    C:\wamp\apps\phpmyadmin3.5.1 bulunan config.inc dosyasını metin editoru ile açıp 16. satırda bulunan
    $cfg['Servers'][$i]['password'] = 'password'; iabreli kısımda ki yeri $cfg['Servers'][$i]['password'] = '1'; rakamı yazarak bu rakam farklı bir rakamda olabilr şart değil örnektir değiştirdim dosyayı kaydettim phpmyadmin panelini yeniden başlattım ve çok şükür düzeldi dün gece 3 e kadar uğraştım bir sonuç alamamıştım başkalarıda benim gibi zorlanmasın diye bunları yazıyorum umarım faydalı olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elektronikyazilim -- 30 Eylül 2012; 16:28:15 >

• Duyarlılığın için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.