DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Walkman Yardım
2
Cevap
0
Favori
890
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      19 Mesaj
      30 Aralık 2011 20:47:41 Konu Sahibi
      Arkadaşlar merhaba. Benim doğum günüm 1 Ocak. Hediye olarak Sony Walkman geldi. Fakat bu diğerleri gibi değil. Tahmin ediyorum ki Walkman'ler pc'ye bağlanınca şarj oluyor fakat ben yinede sormak istiyorum.
      Sony Walkman'ler nasıl şarj olur ?
      Sony Walkman'im var 4GB. Onu en iyi şartlarda nasıl koruyabilirim ?
      Cebimde taşısam sorun olur mu ?
      Isıya duyarlı mı ? (Bu soru biraz cins oldu fakat sormak istediğim montumun iç cebinde saklasam bir sorun yaşar mıyım ?)
      Ne tür ihtimallerle bozulabilir ?

Eğer sorum olursa ya düzeltirim ya da mesaj olarak yazarım. Cevaplayan (yardım eden) herkese çok teşekkür ederim :)

|
      |

• Yarbay
      2925 Mesaj
      30 Aralık 2011 20:54:36
      hiçbir sorun olmaz bu arada walkman lerin devri 2000 den sonra bitti mp3 player dır o
      |
      |

|http://store.donanimhaber.com/3b/6c/15/3b6c15e7ce15deabf996e9ca9a0588c8.gif[/image]
    • Yarbay
      2925 Mesaj
      30 Aralık 2011 21:51:08
      quote:

Orijinalden alıntı: certy

Alıntıları Göster

Walkman'ların devri bitmiş olabilir ama Sony'nin bir çok medya cihazı Walkman'ı yazılım olarak içinde barındırıyor. Sony Ericsson'un Walkman serisi telefonlarındada Walkman vardır. Sakın yanlış anlama, sadece bilgilendirme amaçlı söyledim.

Bu arada sorulara gelince;

Sony Walkman'ler nasıl şarj olur ?

Emin değilim ama sanırım USB üzerinden şarj olur.

Sony Walkman'im var 4GB. Onu en iyi şartlarda nasıl koruyabilirim ?

Cihazın boyutlarına göre kılıf almalısın. İşin olduğu zaman kılıfından çıkarıp kullanacaksın, işin bittiği zaman kılıfına geri koyacaksın. Bunun dışında cihazı yerden yere vurmazsan bir sorun olmaz.

Cebimde taşısam sorun olur mu ?

Dediğim gibi kılıf alıp, cihazı kılıf içine koyup taşırsan bir sorun olmaz.

Isıya duyarlı mı ? (Bu soru biraz cins oldu fakat sormak istediğim montumun iç cebinde saklasam bir sorun yaşar mıyım ?)

Bilmiyorum.

Ne tür ihtimallerle bozulabilir ?

Her elektronik cihazın bozulacağı her ihtimalle bozulur. Yani her elektronik cihazın bozulacağı etkenlerle bu cihazda bozulur. Onun dışında yazılımına birşey olmadıkça sorun olmaz.

ben espiri olarak böyle bişey kastetmiştimhttp://resim.thgtr.com/sites/default/files/resimler/sony-walkman.jpg
      |
      |

|http://store.donanimhaber.com/3b/6c/15/3b6c15e7ce15deabf996e9ca9a0588c8.gif[/image]
Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
modasor
ses yalıtımı
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,471
1.2.160

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.