Şimdi Ara

WALKMAN PHONE W910İ İNCELEMESİ(2008yılın telefonu) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.380
Cevap
1
Favori
170.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

buradan istediğin dosya bulabilirsin yazılım programlarınıda
    quote:

Orjinalden alıntı: hakanlevent

bu cihazın orj akustik dosyası elinde olan varmı arkadaşlar
  • Selamlar arkadaşlar bende w910i kullanıcısıyım. Bu konudaki bütün mesajları ilk sayfadan itibaren okudum. Telefon hakkında söylenebilecek tek şey mükemmel. Bu telefonu kullanmak ayrıcalıktır. Sabırla fw yazılımlarını bekliyorum.
    teşekkürler....
  • ya beyler ben bu telefonu alacaktim(A.B.D'den) ama internette cesitli yazilar okudum telefonda bug olduguna dair,restart falan atiyormus kendi kendine,baya bi insan ayni sorunu soyluyor ben de cok korktum ve sogudum...piyasada bu kadar sik ve bu kadar guzl ozellileri olan baska bi teefonda yok!sizde var mi boyle bi sorun?

http://www.you-tube.com/watch?v=IZyJRA2Im0w (cizgiyi kaldirmayi unutmayin) yorum yazan hemen herkes bende de aynisi var falan diyor..eger sizde yoksa sanirim Ingiltere'deki telefonlarda var bisey..cevabinizi bekliyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: theOG

ya beyler ben bu telefonu alacaktim(A.B.D'den) ama internette cesitli yazilar okudum telefonda bug olduguna dair,restart falan atiyormus kendi kendine,baya bi insan ayni sorunu soyluyor ben de cok korktum ve sogudum...piyasada bu kadar sik ve bu kadar guzl ozellileri olan baska bi teefonda yok!sizde var mi boyle bi sorun?

http://www.you-tube.com/watch?v=IZyJRA2Im0w (cizgiyi kaldirmayi unutmayin) yorum yazan hemen herkes bende de aynisi var falan diyor..eger sizde yoksa sanirim Ingiltere'deki telefonlarda var bisey..cevabinizi bekliyorum...

Hocam ben 2.el aldım 2 haftalık telefondu.Şimdiye kadar hiç bir hatasına rastlamadım.Hangi firmware bilmiyorum.Bazı firmware larda sorun olabilir.

Ama 2. telefonum j230i yi düşürmüştüm bu video daki hataya benzer hatalar veriyordu.Mesela 10dk da bir kendi kendini resetliyordu.Mesaj gelince ışıklar ne yapacağını şaşırıyordu.Telefon acaip yavaşlamıştı falan.

Bu adamlar da düşürmüş olabilir ya da telefon bir darbeye maruz kalmış olabilir.

• Arkadaşlar burada çok güzel bi inceleme var letsgomobile nin saygılar...
    http://www.letsgomobile.org/tr/incelemesi/0048/sony-ericsson-w910i/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogan_37 -- 13 Mayıs 2008; 12:52:49 >
  • selamlar arkadaşlar benim sorum w910 un walkman playeri hakkında olacak Şimdi w960 i nin walkman playerinde görsel öğeler var yani walkman ekranında daireler uçuşuyo köpükler kabarcıklar felan çıkıyo ya W910 un walkmanında da bu özellik varmı şarkı dinlerken kabarcıklar vs gibi şeyler yapabiliyomu?
  • bilen yokmu
    quote:

Orjinalden alıntı: kntrli

selamlar arkadaşlar benim sorum w910 un walkman playeri hakkında olacak Şimdi w960 i nin walkman playerinde görsel öğeler var yani walkman ekranında daireler uçuşuyo köpükler kabarcıklar felan çıkıyo ya W910 un walkmanında da bu özellik varmı şarkı dinlerken kabarcıklar vs gibi şeyler yapabiliyomu?

• quote:

Orjinalden alıntı: theOG

ya beyler ben bu telefonu alacaktim(A.B.D'den) ama internette cesitli yazilar okudum telefonda bug olduguna dair,restart falan atiyormus kendi kendine,baya bi insan ayni sorunu soyluyor ben de cok korktum ve sogudum...piyasada bu kadar sik ve bu kadar guzl ozellileri olan baska bi teefonda yok!sizde var mi boyle bi sorun?

Evet bazı ufak tefek yazılım sorunları var ama 15 günde bir rastlarsınız, böle reset atar, 10 dakikada 50 tema değiştirirseniz reset atıyo. Ama bunlar firmware ile halledilecek emin olabilirsin.

w960i deki gibi walkmende görsellik yok, zaten olmaması da iyi, şarj bakımından çok rahatlıyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: kntrli

selamlar arkadaşlar benim sorum w910 un walkman playeri hakkında olacak Şimdi w960 i nin walkman playerinde görsel öğeler var yani walkman ekranında daireler uçuşuyo köpükler kabarcıklar felan çıkıyo ya W910 un walkmanında da bu özellik varmı şarkı dinlerken kabarcıklar vs gibi şeyler yapabiliyomu?

onunki kadar gösterişli ve buyuk olmasada var album resmi yerinde çıkıo . ben kullanmıorum ama bi tanesi gerçekten harika
  • arkadaşlar benim baktığım birkaç cihazdan biri biliyorum çok klasik ve can sıkıcı olacak ama şu bahsettiğiniz ölü pikseller hepinizde varmı bide standart yazılımı illaki yükseltmek gereklimi alır almaz, son olarak karşıdakiyle görüşme yaparken ses kalitesi nasıl teşekkür ederim...
  • Görüşme sesi standarttır bence.
    Diğer SE lar ile fazla bi farkı yoktur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: aykanoglu

arkadaşlar benim baktığım birkaç cihazdan biri biliyorum çok klasik ve can sıkıcı olacak ama şu bahsettiğiniz ölü pikseller hepinizde varmı bide standart yazılımı illaki yükseltmek gereklimi alır almaz, son olarak karşıdakiyle görüşme yaparken ses kalitesi nasıl teşekkür ederim...

yazılımı şuan yukseltme bu fw de bazı hatalar var tema uyumsuzluğu ve buna bağlı restart çok olmasada karşımıza bazen çıkıo ilk fw de bu yoktu hoparlor sesi çok önemli deil diosan yazılımı yukseltme dostum
  • fw için bir gelişme var mı son durum hakkında bilgisi olan???
  • quote:

Orjinalden alıntı: wolverine55

quote:

Orjinalden alıntı: aykanoglu

arkadaşlar benim baktığım birkaç cihazdan biri biliyorum çok klasik ve can sıkıcı olacak ama şu bahsettiğiniz ölü pikseller hepinizde varmı bide standart yazılımı illaki yükseltmek gereklimi alır almaz, son olarak karşıdakiyle görüşme yaparken ses kalitesi nasıl teşekkür ederim...

yazılımı şuan yukseltme bu fw de bazı hatalar var tema uyumsuzluğu ve buna bağlı restart çok olmasada karşımıza bazen çıkıo ilk fw de bu yoktu hoparlor sesi çok önemli deil diosan yazılımı yukseltme dostum

dostum teşekkür ederim ama ben şu ölü piksel meselesini merak ediyorum hepinizde bu durum varmı çok bellimi ?sebebi ne olabilir?

• Ekran çok berrak ve kristal. Böyle bir ekranda ölü pixel illaki oluri, benimde var 1-2 tane. Takma kafaya
  • Telefonumu bir kaç ay önce Libya'dan aldım. Bende de ölü pixel var malesef 16-17 tane. Ölü pixel ve hoparlor sesinin berbatlıgı haricinde çok memnunum. kasasının yan taraflarının metal olması ayrı bir güven veriyor, kızagını söylememe gerek yok.
  • yan taraf çelik deil bende hiç ölü pixel yok
  • Çelik gibi sağlam anlamında demiştir, bide çeliğe benzio yani :) Ölü pixelin yakında olur merak etme :)
  • Metal ama çelik değil aluminyum, bana telefonu kestirdiniz. Metalik boyanın altında ikinci bir katman var onun altında ise aluminyum çerçeve var.
    Inanmayan bir köşesinden kesip bakabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeLTiK -- 18 Mayıs 2008; 18:16:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeLTiK

Metal ama çelik değil aluminyum, bana telefonu kestirdiniz. Metalik boyanın altında ikinci bir katman var onun altında ise aluminyum çerçeve var.
    Inanmayan bir köşesinden kesip bakabilir.

Resim koyabilir misiniz hazır kesmişken biz kesmeyelim?

Bu arada bi de 17 ölü piksel resmi isteriz.Tamamen beyazken ekran ve tamamen siyahken 2 resim koyabilir misiniz?Mümkünse makro modunda tercihen 7 mp de çekilmiş resimler olsun.

Bu 17 pikselden yan yana olanı var mı?

Ölü pikseller 20 tane bile olsa rahatsız etmeyebilir.Alırken karanlık bir ortamda ekrana dikkatlice bakarsınız.Göremiyorsanız alırsınız.Bir hafta içinde ölü pikselleri görmeye başlarsınız.Kesinlikle bi kaç ölü piksel rahatsız etmez çünkü yakından bakmadıkça onları göremezsiniz.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.