Şimdi Ara

WALKMAN PHONE W910İ İNCELEMESİ(2008yılın telefonu) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.380
Cevap
1
Favori
170.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: fastteam

quote:

Orjinalden alıntı: wolverine55

quote:

Ya arkadaşlar bu telefon için orjinal 5 tema var, bi suru tema buldum hiçbiri orjinal deil

benim telefonun ust kısımlarında olu pixeller var 10-15 tane , siyah tema olunca fark ediliyo acık renk tema olunca farkedilmiy, su siyah orjinal temayın rengini degistirebiliyomuyuz bilen birileri varsa yardım etsin ..

buldugum orjinal olmayan temalardan kullandıgımda medya bolumune girince arka fon siyah oluyo, orjinal temalarda medya bolumune girsen de arka fon rengi temanın rengini alıyo..

ve o olu pixelleri gorunce canım sıkılıyo yardımm ltn..

http://eseth.net/k850/download/
    hepsi orjinal

abi cok teşekkurler hepsini indirip denedim hepsi olmasa da coğu orjinal en azından medya bolumune girdiğimde arka fon rengi siyah olmayan baya tema buldum

teşekkürler..

Kendim tema yapma prog indirip yapmaya calıştım fakat medya bolumune girince arka fon rengi hep siyah kalıyo o ayarlanmıyomudur annamadım neyse , tekrardan teşekkürler..

bazı temalarda teli salla bakalım ne oluyo ekranın değiştiğini göreceksin

• beyler bende almaya niyetlendim bu telefonu..ancak kucuk bi sorum var: kamerasi nasil?

saka saka : benim sorum ben bu telefonu ABD'de de kullanabilirim degil mi?bazi telefonlar nedense kullanilamiyor... :( simdiden tesekkurler
  • quote:

uh suan begendiğim temanın o ozelliği varmış super
    abi bunu zamanında neden solemedin ya, ben hepsini tek tek denedim begenmediklerimi sildim , simdi bi daha bastan deneyecem

• quote:

quote:

uh suan begendiğim temanın o ozelliği varmış super
    abi bunu zamanında neden solemedin ya, ben hepsini tek tek denedim begenmediklerimi sildim , simdi bi daha bastan deneyecem

biraz daha zaman geçsin bu tel için harika flash temalar çıkıcak.... ama eli kulağında yeni fw bi çıksında

• YENİ FW Yİ DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM BAZI TEMALARDA TELEFON REST ATIYOR KENDİ KDNDİNE ORJINAL WALKMAN TEMASINA GERİ DÖNÜYOR SANIRIM YAZLIMDAN KAYNAKLANAN SORUN OLMALI
  • quote:

http://www.zedge.net/themes/1461/sony-ericsson-w910-themes/8-4-1-1/

her turlu temalar var isteyenler için (;

ARKADAŞIM SÜPER Bİ YER BURASI UFAK Bİ UYELİĞİN ARDINDAN İSTEMDİĞİN KADAR MELODİ TEMA VİDEO HEPSİ BİZİM OLUYOR EMĞİNE SAĞLIK
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkeruslu

quote:

http://www.zedge.net/themes/1461/sony-ericsson-w910-themes/8-4-1-1/

her turlu temalar var isteyenler için (;

ARKADAŞIM SÜPER Bİ YER BURASI UFAK Bİ UYELİĞİN ARDINDAN İSTEMDİĞİN KADAR MELODİ TEMA VİDEO HEPSİ BİZİM OLUYOR EMĞİNE SAĞLIK

Dostum benım ekranda olu pxseller var galiba 10 tane filan siyah tema olunca onları goruyorum canımı sıkıyı, acık tema olunca gorunmuyolar.
    O verdiğim sitedeki temaların hepsini denemedim imkansız bise zaten de begendiklerimi denedim; ve telefonda medya bolumune girince arka fon rengi siyah oldu hepsinde, yani olu pixeller yine karşıma ckıtı.

quote:

http://eseth.net/k850/download/
    hepsi orjinal

arkadaşın verdiği bu sitedeki temalardan bazıları benım sorunumu hallediyo. yani acık renk temalarda medya bolumune girsen de arka plan siyaha donuşmuyo,bide bazı temaların bi ozelliği var telefonun sallayınca temalar karşılık veriyo ..

bak işte yahu (;

• ben zedgeye 5 senedir üyeyim ordaki temaların çoğu orjinal w910 i teması deil... ama eseth dekiler orjinaldir ve birçoğu medya menusunu değiştirip shake it özelliğine sahiptir
  • w910da ölü pikseller olması mümkün mü?yani gidip değiştirebilirsiniz o zaman aldığınız yerden
  • quote:

ben zedgeye 5 senedir üyeyim ordaki temaların çoğu orjinal w910 i teması deil... ama eseth dekiler orjinaldir ve birçoğu medya menusunu değiştirip shake it özelliğine sahiptir

abi hangi programla yapıyolar bu medya menusunu degistirmeyi biliomusun bende ugrasmak istiyorum da :)

quote:

Orjinalden alıntı: maestro_34

w910da ölü pikseller olması mümkün mü?yani gidip değiştirebilirsiniz o zaman aldığınız yerden

ya ben teli altivi.com dan kazanan bir arkadaştan satın aldım onun için gidip degistirme imkanım olamaz. olu pixel olması mumkun mu demeye gerek yok benim ekranda yeteri kadar varlar (;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastteam -- 7 Mayıs 2008; 18:24:00 >

• maalesef bilmiyorum
  • Bir kaç resim ekleyeyim dedim ama nedense imagea tıklayınca img çıkmıyor, o yüzden link olarak veriyorum.

http://img205.imageshack.us/img205/4834/dsc070091xy1.jpg

http://img205.imageshack.us/img205/8219/dsc07027si0.jpg

birinci fotoya picasa da keskinleştirme yaptım başka bir oynama yok. Biraz daha keskin çıksa fotolar çok süper olacak. Ama yine de iyi bence..

• @fastteam

Arkadaşım, teli altividen kazanmış olması bir sorun değil. O sitede satılan ürünler türkiye distribütör garantili. Dolayısıyla aldığın kişinin garanti belgesini sana vermiş olması gerekiyor.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talanas -- 8 Mayıs 2008; 15:58:19 >
  • quote:

maalesef bilmiyorum

Hım ne yapalım o zaman yapılmış olan temalarla idare edecez bizde (;

quote:

Orjinalden alıntı: talanas

@fastteam

Arkadaşım, teli altividen kazanmış olması bir sorun değil. O sitede satılan ürünler türkiye distribütör garantili. Dolayısıyla aldığın kişinin garanti belgesini sana vermiş olması gerekiyor.

Edit: İmla

Abi haklısın garanti belgesi var bende ama 10 tane olu pixel için telefonu garantiye verirsem telefonun geri geldiğinde ne hale gelmiş olur allah bilir, riske atamadım 10 pixel için yani sen olsan garantiye yollarmıydın?*

zaten telefonu ilk aldığım gun dananımhaberde yardım istediım garantiye yollasammı diye tavsiye eden cıkmadı bende olu pixellerle yaşamaya alıştım, tema rengi simsiyah olmadığı surece de zaten sorun olmuyo (;

• bu w910un arkasında böyle ince bir çubuk var sağa sola kayan kilit resmi gibi birşey var ne işe yarar o?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sungur 13

quote:

Orjinalden alıntı: ecay

Hocam bunu söyliyeceğimi hiç düşünmüyordum ama hakikaten kötü.Işıksız ortamda hiç şansı yok zaten.Olsun bu resimlere iyi bakın ve bu telefonu almayın.Herkesin elinde aynı telefonu görmek beni geriyorİyiki kullandığımız w910i miz de böyle bir sorun yok.Şu an bedava verseler 6300 almam mesela

bu bir cep telefonu fotograf makinesi degil!. 2megapiksellik bir kameraya gore degerlendirecek olursak samsungun e900une ve nokianin 6300na rahatlikla rakip olabilir.flasi var mi bilmiyorum ama e900 kullanan biri olarak gece cekimlerinde cok iyi sonuclar elde edebiliyorum.

ama dedigim gibi fotograf kalitesini ust seviye istiyorsaniz dijital fotograf makinesi edinebilirsiniz.Ha telefonda fotograf kalitesi iyi olsun diyorsaniz 5 megapiksellik samsung soul veya n95 alabilirsiniz.

Bana böyle yapmayın hocam alınıyorum valla.Bu telefonun bir fanatiği olarak utanmış durumdayım

Ayrıca SE fanatiğiyim.Kalitesiz kasalarıyla ve ilkel menüleriyle Samsung'a ve bana göre saçma bulduğum milyonlarca modeli olan Nokia'ya el sürmem

• quote:

bu w910un arkasında böyle ince bir çubuk var sağa sola kayan kilit resmi gibi birşey var ne işe yarar o?

bataryayı cıkarırken kapagı kaldırman gerekiyo, saga sola kaydırman lazım cubuğu kapalı durumdayken yanı kılıt ısaretı varken kapagı kaldırırsan kapagın cıkık kısmı kırılır (;

anlatabildim sanırsam:)
  • Arkadaşlar eseth teki bütün w910 temalarını RapidShare'a yükledim.Hepsini tek tek indirmeye uğraşmayın.İsteyen tek tıkla indirebilir.Temalar bi göz gezdirdim fena değiller ama telefonun orjinal temaları daha güzel.

http://rapid-share.com/files/113502247/w910i_temalar.rar

"-" işaretini kaldırın.
  • quote:

quote:

bu w910un arkasında böyle ince bir çubuk var sağa sola kayan kilit resmi gibi birşey var ne işe yarar o?

bataryayı cıkarırken kapagı kaldırman gerekiyo, saga sola kaydırman lazım cubuğu kapalı durumdayken yanı kılıt ısaretı varken kapagı kaldırırsan kapagın cıkık kısmı kırılır (;

anlatabildim sanırsam:)

anladım,teşekkür ederim
  • bu cihazın orj akustik dosyası elinde olan varmı arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.