Şimdi Ara

WALKMAN® PHONE CLUB (Paylaşım ve Teknik yardım) (136. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.735
Cevap
5
Favori
240.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

arkadaşlar siz bu işi bilirsiniz ben walkman kullanıcısı deilim yardımcı olursanız sewinirim
    w700i almayı düşünüyorum fiyatı acayip indirmişler peki bu telefonun w800i den ne farkı var tek fark renk mi yoksa özellik mi siz bilirsiniz arkadalar bnm hiç bilgim yok

Her iki telefon arasındaki belli başlı farkları Erhaninho_cArsi belirtmiş. Telefonda autofocus özelliği ve macro çekim modu bulunmuyor ve telefonun kutu içeriğinde 256 MB'lık hafıza kartı bulunuyor.
  • ben yine bir şey soracam(kulübün en çok soru soran üyesi benim heralde)

sony ericsson un orjinal taşınabilir hoparlörlerini nerden bulabilirim? teknosa da bir tane gördüm üstünde de w810i vardı girdim sordum içeri bize gelmiyor dedi nereye geldiğini de bilmiyorlarmış bir de kullanan var mı nasıl memnun mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: onurdag89

ben yine bir şey soracam(kulübün en çok soru soran üyesi benim heralde)

sony ericsson un orjinal taşınabilir hoparlörlerini nerden bulabilirim? teknosa da bir tane gördüm üstünde de w810i vardı girdim sordum içeri bize gelmiyor dedi nereye geldiğini de bilmiyorlarmış bir de kullanan var mı nasıl memnun mu?

Bu sayfada aradığın ürünler var. Online olarak satın alabilirsin. Online almak istemezsen genpa aynı fiyata getirecektir.

http://www.genpatech.com/_marka_sayfasi&main_categoryid=62&sub_categoryid=609&grupid=60999&brandid=001
  • Bu FAN da neden w700i yoq :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: scrtlg

quote:

Orjinalden alıntı: onurdag89

ben yine bir şey soracam(kulübün en çok soru soran üyesi benim heralde)

Bu sayfada aradığın ürünler var. Online olarak satın alabilirsin. Online almak istemezsen genpa aynı fiyata getirecektir.

http://www.genpatech.com/_marka_sayfasi&main_categoryid=62&sub_categoryid=609&grupid=60999&brandid=001

tamam sağol
  • merhabalar w810 i ile bende aranıza katılmaya geldim
  • @ Muratsemih

Üyelik kaydınız alınmıştır.

@ Erkan86

W800i ve W700i tasarım açısından birbiriyle aynı olduğu için ilk sayfada resme yer verilmedi.

@ Teknologg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 15 Kasım 2006; 23:13:54 >
  • benide ekleyin
  • w800 ün w700 den en önemli farkı auto-focus ve makro çekimi olmasıdır diğer farkları ise kutusundan 512 mb çıkıyo w700 de 256 mb bide pc ile senkronizasyonu biras farklı w800 galiba kartı ve telefonu bellek gibi görüyor w700 sadece kartı bellek görüp telefon hafızasını pc suite ile gösteriyor
    quote:

Orjinalden alıntı: ***blood***

arkadaşlar siz bu işi bilirsiniz ben walkman kullanıcısı deilim yardımcı olursanız sewinirim
    w700i almayı düşünüyorum fiyatı acayip indirmişler peki bu telefonun w800i den ne farkı var tek fark renk mi yoksa özellik mi siz bilirsiniz arkadalar bnm hiç bilgim yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

@ Muratsemih

@ Erkan86

W800i ve W700i tasarım açısından birbiriyle aynı olduğu için ilk sayfada resme yer verilmedi.

@ Teknologg

• w810i için en iyi sürüm hangisi?
  • forumun diger sayfalarında yazıyor. bi okumayı denesen ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: züppe

w810i için en iyi sürüm hangisi?

sonuncuyu yükleme de neyi yüklersen yükle
  • Merhaba arkadaşlar,

Foruma yeni üye oldum, hemen sizin klübe koştum.

Diğer özelliklere de hayır demem ama alacağım aleti 3G -seneye geliyormuş galiba- ve ses dosyaları dinlemek için kullanacağım ağırlıklı olarak. w950i, w900i ve w850i arasından bana hangisini önerirsiniz?

Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: züppe

şu anki En iyi versiyon [R4DB005] Kulaklık Sesi harika..
  • nerden bulabilirim veya nasıl yüklerim telefona bu işi ben yapabilirmiyim yoksa servisemi götürmem gerek...
  • bendeki 005 ile biten yazılım peki bu ile bundan önceki sürümler arasında ne gibi farklar vardı mesela seste kamerada?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Çengelköy Hıyarı

Merhaba arkadaşlar,

Foruma yeni üye oldum, hemen sizin klübe koştum.

Diğer özelliklere de hayır demem ama alacağım aleti 3G -seneye geliyormuş galiba- ve ses dosyaları dinlemek için kullanacağım ağırlıklı olarak. w950i, w900i ve w850i arasından bana hangisini önerirsiniz?

Şimdiden teşekkürler.

öncelikle hoş geldin.... eğer 3G + kamera + walkman telefon istiyosan w900i yi öneririm... w850i de önerilebilir ama henüz çıkmadığı için ve inceleme fırsatı pek olmadığı için tavsiye etmem... ayrıca yeni çıkacağı için bi sürü yazılımsal hatasıda olacaktır o nedenle w900i yi öneririm... ama sen bana sadece üstün walkman özelliği olsun diğerlerine gerek yok dersen w950i yi alabilirsin.... ama yinede fiyat performans olarak en iyisi w900i gibi görünüyo...
  • quote:

R4DB005 sürümü oldukça başarılıdır. Telefonunuzda hangi sürüm bulunuyor?
  • bencede en iisi R4DB005 .. ondan sonrakisi ...
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.