Şimdi Ara

WALKMAN® PHONE CLUB (Paylaşım ve Teknik yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5.734
Cevap
5
Favori
232.754
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Sony >> WALKMAN® PHONE CLUB (Paylaşım ve Teknik yardım)
Giriş
    951 Mesaj
    Arkadaşlar benim kafama takılan birşey var. Bir yerden duymuştum belkide forumda okudum. Objektifi pamukla bile silince gözle görülmeyen çizikler oluşuyormuş. Az önce objektif camının üstünde ufak bir toz vardı onu sileyim derken dahada kirlendi bir türlü düzelmedi tabi atletle yapıyorum bunu yumuşak olduğundan neyse dayadım atleti kameraya bastırarak sildim iyice sonunda temizleyebildim ama kuruntu yapmakta üstüme yoktur acaba resim kalitesine etki edecek bir durum söz konusumu.

W810'un eksi yönü. Benimde en çok canımı sıkan yönü buydu. K750 obj. kapağı gibisi yoktu. Epeyi takmıştım zaten bu konuyu kafaya..
    |
    |

• Haber Editörü
    18714 Mesaj
    Telefonu yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Şu ana kadar hiç çizik problemiyle karşılaşmadım. Ancak yine de dikkatli olmakta fayda vardır. Zamanla lensin üzerindeki fazla ışığı absorbe eden tabaka dağılabilir. (Yağlı bir madde gibi) Bu durumun da fotoğraf kalitesine hiçbir etkisi bulunmamaktadır.
    |
    |

bunu logo yapsan nasıl olur knight?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erAn_ -- 10 Kasım 2006; 13:04:55 >
    |
    |
    berde geldim gerçi daha önce w900 ile üye idim ama şimdi doğru buldum
    |
    |
    @ Erhaninho_cArsi

Paylaşımın için çok teşekkürler. Topicin ilk sayfasına logo olarak ekledim. Gerçekten güzel.
    |
    |
    |
    |

Üyelik kaydınız alınmıştır.

Sony Ericsson telefonlarla ilgili iki önemli haber:

1-) W810i'nin fiyatı 640-630 YTL civarına geriledi.
    2-) Z610i en sonunda piyasaya sürüldü... (www.genpatech.com )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 11 Kasım 2006; 21:36:52 >
    |
    |
    |
    |
    |

bu arada bnm soruma cevap gelmedi w850 lyle ilgili
    |
    |
    Normalde ikinci parti üretilen w810ilerde Sony high speed memory stickler geliyor. Ancak bende ikinci partiye denk getirmeme rağmen banada sandisk geldi. Büyük ihtimalle bizimkilerin aldatmaca ve kandırmacası. Kutular zaten açılmış oluyor. Ne yapıldığı belli değil...
    Avrupada bu gibi bir durum yok, ikinci parti full SOny hafıza kartı geldi...
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: nichewo

Arkadaşar dün nerdeyse w810i den soğuyordum.dün evde telefonun hoparlöründen müzik dinliyordum.Kuzen geldi çok pis ezerim dedi.çıkardı k750i yi açtı aynı şarkıyı normalde ses w810 a göre çok kısıktı ben içimden güldüm falan..sonra girdi ekolayzer a ayar butonundan ayarları kendisi yükseltti. şaşırdım, herhangi bir bölümde bir basamak yükselttiğinde ses o kadar çok artıyor ki neredeyse w810 da hepsini full yapsan onun bir basamağına yetişemiyor.neyse sonuçta ses çok daha fazla çıktı k750 de.ben hayal kırıklığına uğradım tabi.bu sürümde hoparlörden kısmışlar fln dedim
    acaba normal midir bu durum benim teldeki sürüm CXC1250316R4DB005. Eğer sürümden kaynaklanıyorsa daha iyi bir sürüm önerebilir misiniz.

çok şaşırtıcı bir dürüm
    |
    |

We fought him hard we fought him well
    Out on the plains we gave him hell
    But many came too much for Cree
    Oh will we ever be set free?

• Yüzbaşı
    895 Mesaj
    arkadaşlar opet reklamındaki gitt in wooooww wooow tarzı çıkardığı sesi arıyorm. birisi rapide atabaiilirmi?? forumda daha önce verilmiş rapid linkleri ölmüş hep
    |
    |
    hepsiburadada w810i 660 ytl ye inmiş . sabahın köründe arkadasım aradı kalk lan 660 olmus die fiyatının bu sewiyeye inmesini bekliyordum bende ne zmaandır. bi heyecanla işlemleri gercekleştirdim almak için ama cekmedi kredi kartımdan limiti yetmemiş artık borcların erimesini beklicem belki ozamana kadar biraz daha düşer neyse başka bahara. ama beni en cok üzen aranıza katılamamak oldu bi dahaki sefere napalım
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=16013&productid=telcepericw810i
    edit: kvkda daha da ucuzmus
    http://www.kvk.com.tr/store/productrender.asp?PRID=1120&PSKU=CTER0810&MainCategoryID=59&CategoryID=81#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ashil -- 11 Kasım 2006; 13:29:27 >
    |
    |

• Haber Editörü
    18714 Mesaj
    quote:

slm arkadaşlar benimde w810i var.benide üye yapın lütfen!
    çok önemli olmayan ama kafamı kurcalayan bi soru var. bu m.card sandisk geldi bana.sony.nin kendi kartının gelecegini düşünmüştüm.. herhangi bi fikri olan?

İlk parti gelen W810i'lerde Sandisk marka hafıza kartı bulunuyordu. İkinci parti gelen W810i'lerin büyük bir kısmında Sony hafıza kartı bulunuyor. Telefonların kutularının açılıp hafıza kartlarının değiştirilmesi söz konusu olamaz. Bu konuda endişeniz olmasın. Sandisk de oldukça kaliteli bir markadır.
    |
    |
    ben yetimmiyim
    |
    |

|
    |

forum sıtenızı uzun zamandır ıncelıyordum.. kayıt olmak buguneymıs.. w800 kullanıcısıyım... telsım cep shop ta calsııyorum.. telefon fıyatları ve problemlerınızle ılgılı olarak sıze yardımcı olabılırım... sızden bı ıstegım var bılen arkadaslardan bırısı w800i ıcın yazılım nasıl yuklenır acıklamasını yapabılırmı fıremware nerden bulabılrım
    bu konu hakkında bana yardımcı olursanız sevınırım... bu arada

bazı arkadaslar fıyatlar yazmıslar ben son fıyatları vereyım
    w700i= 450 nakıt fıyatı
    arkadaslar bu ıfyat uzerınden hareket etsınler yanılgıya dusmesınler... ayrıca garantı kapsamları cok ıyı dıkkat etsınler..... yardımlarınızı beklıyorum.... eyvallah

|
    |
    bir şey soracam bende 512 mb sandisk hafıza kartı var tüm hafızayı boşalttım mp3 resim video oyun uygulama hepsini sildim ama kartta 470 mb yer kaldığını gösteriyor telefonun kendine ait dosyaları en fazla 10 mb ediyor zaten geri kalan alan nereye gitti aklım almadı bir türlü
    |
    |
    "Sizler, yani yeni Türkiye’nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz… Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir."

• Haber Editörü
    18714 Mesaj
    Hafıza kartlarında ve harddisklerde üreticilerin belirttiği değerler gerçeği yansıtmaz. Örneğin 40 GB'lık bir harddisk 37.2 GB olarak görünür. Bu bir problem değil...
    |
    |
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.