Şimdi Ara

Wahl vario saç sakal düzeltme - kesme makinası 89 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
3
Favori
9.381
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,ihtiyaca binaen saç kesme makinası araştırıyordum. Gittigidiyor'dan satıcısı mediamarkt olan wahl marka şu makineyi adlım.Piyasa fiyatının epey altında bir fiyatta satılıyor.

Ürün:http://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/wahl-li-vario-sac-sakal-duzeltme-ve-sekillendirme-makinesi-275082099

Örnek fiyatlar :http://www.akakce.com/sac-kesme-makinasi/en-ucuz-wahl-1541-0460-li-vario-fiyati,27847517.html

• Yorum yapabilir misiniz hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Astra RFC-2058 tras makinesi aldim. 3-4 aydir kullaniyorum. Simdilik cok memnunum. Fiyat olarak da iyi. Ilk aldigimda sarj ettim, halen daha sarja takmadi. Inceleyin isterseniz.

Beberberim de aynisini kullaniyor.

• 2-3 sene önce moser in Lityum pilli küçük traş makinalarından araştırmıştım. 300 TL den başlıyordu . Wahl bildiğim kadarıyla Alman malı ve kaliteli . Ortalama fiyatı 120 TL civarı ( kargo vs.130 TL civarına gelir ) ama satıcılar bilindik firmalar değil. Ben bir adet aldım , çin malı şarjlıların 30-40 TL olduğu düşünülürse bu fiyata gayet uygun. Haber veren arkadaşa teşekkürler .
  • azad_van A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bakacağım.

• Daha kullanma fırsatım olamdı ama bugün bebeğimi traş edeceğim,sonrasında yorum yaparım.
    Markası ise moser-wahl bu konuda efsanedir.
  • Arkadaslar ben Philips almistim zamaninda, sakallarim biraz sert oldugundan onu bile kesemiyor. Burun kili kesme aparati cok basarisiz. Bu urun berberdeki ense duzeltmede kullanilan ufak makineler kadar kaliteli midir? Oyle ise alacagim.
  • Her numarada saç kesebiliyor mu?

• Ben haftada 2-3 kez sakal için kullanma amaçlı aşağıdaki Philipsi aldım.
    http://urun.n11.com/sac-ve-sakal-kesme-makinesi/philips-qt401115-tiras-makinesi-P101626276

Bugün teslim edilmesi gerekiyordu fakat kargocular sağolsun getirmediler.

3-5 ay önce A101'den 20 liralık Sinbo almıştım, kötü çıksa en fazla 20 liram gider dedim ve 20 liram gitti tabi.
    Çenedeki yoğun sakallara bir daldırdım, kaldı orda makine
    Bu işlerde ucuz Çin mallarına kaçmamak lazım.

• :S kullanıcısına yanıt
    Menşei: Macaristan
  • K@TiP kullanıcısına yanıt
    https://www.wahl.com/about

Vw nin araçlarını romanyada ürettirmesi gibi.
  • Evet arkadaşlar bugün kullanma fırsatım oldu.
    Oğlumun saçlarını kestim lakin pek randıman alamadım desem yeridir.Daha öncesinde efsane moser 1400 ile saç traşı yapmışlığım var belki ona kıyasla bu kadar hoş gelmedi ama genel olarak bu fiyata güzel diyelim.Belkide en önemli artısı pili
  • rasmus61 kullanıcısına yanıt
    Sakal performansi nasil hocam, duzeltmek icin?

• cio_cio kullanıcısına yanıt
    Normalde ustura ile traş olurum ama denemek için 1 haftalık sakalımı kısalttım.Sonuç ise; kısa sakal için işe yaramıyor ama uzun sakal için şekil vermek için işe yarar.
  • rasmus61 kullanıcısına yanıt
    Kısa sakalı daha fazla kısaltmak için mi işe yaramıyor hocam? Bir de kısadan kastınız tam olarak nedir?

• Küçük şarjlı makinalar ile kirli sakal , sakal düzeltme , ense tüyleri tarzında kesimler yapılıyor bildiğim kadarıyla . Ayrıca bu makinalar ile büyük makianaların yaptığı saç kazıma işlemleri zor olur diye düşünüyorum( moser 1400 vs.). Ben açıkcası kirli sakal + vücut kılları için almıştım . Gittiğim berberde moser in eski şarjlısı var (nicad ) . Onun kadar performans alsam yeter .
  • cio_cio kullanıcısına yanıt
    Hocam teknik özelliklerinde 1mm ye kadar yazıyor . Bence sakal kısaltma konusunda sıkıntı olmaz. Bu cihazlar profosyonel makinalar .

• WoodGuy kullanıcısına yanıt
    Ben bu modelden aldım 1 haftadır kullanıyorum taş gibi makine tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c888

Ben bu modelden aldım 1 haftadır kullanıyorum taş gibi makine tavsiye ederim.

Modern 1400 0058 ile arasındaki fark nedir hocam hangisi daha iyi. Bilginiz var mı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.