Şimdi Ara

w995 imei YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar w995 im vardı. yurt dışı pasaport kayıtlı.
    Kırıldı. ama evde bir tane daha kullanılmayan w995 im vardı pasaport kayıtsız. Onun imeisini ona atabilme ihtimali var mı ? Aynı model telefon.

2.si kargoyu ben karşılayayım atabilecek var mı?
    3.sü arkadaşım usb kablon varsa sana link atayım ö.m oradan şöyle şöyle yap diye yardım edebilecek var mı ?
    4.sü Pasaporta kayıt ettirmeden en ucuz nasıl kayıt edebilrim. Yardımcı olun teşekkür ediyorum herkese şimdiden.

a2 tabanlıymış telefon sim kilidini kaldırabildim ama imei değiştiremedim usb kablom falan mevcut. bilen üstadlara danışmak istedim..

• Yok mu yardım edebilecek babayiğit bir üstad =)?
  • telefon yine eşyalarımın içinde çıktı nette bakayım dedim bir tane bulamadım =)
    o günden bu güne hiçbişey değişmemiş :D yok mu yardım edecek?

yapabilecek arkadaşa buradan beni yönlendirerek 20 tl yollayacağım telefonuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaRaKaN -- 1 Ağustos 2016; 15:08:01 >
  • w9 serisi muthis telephone. ben de satilik yurtdisi cihazi ilani buldum almak istiyorum ama once imei atabilme imkanina bakinirken senin yazina denk geldim. su ana kadar bir umut isigi yok bence sen ver onu bana bir 3 yil da ben ugrasayim
  • Telefon duruyor mu hala?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • grimser G kullanıcısına yanıt
    Duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.