Şimdi Ara

w910i ve k850 flash menu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
5.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yabancı forumlarda artık bu tellerin kodlarının kırıldığı ve flash menu yuklenebildiği söylenio bu işten anlayan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim bu ayrıca türkiyede bir ilk olucaktır tşkler şimdiden

• Bende aynı sorunu yaşıyorum K850ye flash menü atamıyorum.
  • du şimdi zaten flash menü atılmıyormu ki???

ben bişey anlamadım setool kullanmadanmı atıyorlarmıs nolmus tam anlamadım ben bunu :S
    off yol yorgunuyum kafam basmıyor 1000km yol :S
  • beklemedeyiz
  • anlayan bi arkadaş yardım etsin sitede k850 i konusu çok az biraz üstüne düşerlerse iyi olur hele şu flash tema atma konusunda
  • Aynen ya çok iyi olur ...
  • Maalesef şuan atılamıyor... Benimde ilk işim fontu değiştirmek...
  • www.k850i.eu adresinde misiek yapıyo forumda anlatmış ve dosyalarını paylaşmış ama çok karışık. aslında kolay olmalı ama dilini anlayamadığım için ben yapamadım. Bu işte tecrübeli bi arkadaş incelerse belki bizede yardımcı olabilir.(kullandığı program ücretlide olabilir ben anlamadım) saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyber-44 -- 12 Ağustos 2008; 15:45:40 >
  • ben de bunu bekliyordum zaten... hemen çözelim :)
  • birde buraya bakarmısınhttp://www.k850i.eu/viewtopic.php?f=10&t=887 flashlama programının anahtarı ve kullanımını veriyor. Bizide bilgilendirirsen sevinirim
  • verdiğin linkleri benim bilgisayar açmıyor
  • linklerde sorun yok
  • birileri bu işe el atsın artık
  • arkadaşlar verdiğiniz linklerdeki program kulankendi. ordaki elemanın verdiği kullanıcı adı iptal olmuş malesef! yani işe yaramıyo. paralı program olduğu için kredi gerekiyo yani anlayacağınız. biraz daha sabredin bunların beleş olanları çıkar mutlaka...
  • Arkadaşlar merhaba DB3150 platformu yani K850 ve W910'un dahil olduğu gruptaki telefonlara şu an için ücretsiz ve sadece yazılımsal olarak işlem yapılamıyor. Hala linux versiyonu test ve geliştirme çalışmaları devam eden XS++ 4.1 ile bu işler olacak ama hala test aşamasında.

Ben yaptım şu an telefonum full modlu yakında videolarınıda foruma ekleyecem. Nasıl oluyor derseniz Setool 3 box almanız gerekiyor. Setool'un en yeni versiyon tam sürüm yazılımı sayesinde telefonlarınızı modlayabilirsiniz.
  • Ha unutmadan polonya forumundaki misiek ve piotresk falan bunların büyük birşey yaptığını sanmayın ben onlardan kat kat ilerideyim bilginiz olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: SE_GuRu

Ha unutmadan polonya forumundaki misiek ve piotresk falan bunların büyük birşey yaptığını sanmayın ben onlardan kat kat ilerideyim bilginiz olsun

aktivasyon ile ilgili sorununu nikin ile forumdestek@donanımhaber.com a bildir ilgilenilecektir
  • quote:

SE_GuRu

Arkadaşlar merhaba DB3150 platformu yani K850 ve W910'un dahil olduğu gruptaki telefonlara şu an için ücretsiz ve sadece yazılımsal olarak işlem yapılamıyor. Hala linux versiyonu test ve geliştirme çalışmaları devam eden XS++ 4.1 ile bu işler olacak ama hala test aşamasında.

Ben yaptım şu an telefonum full modlu yakında videolarınıda foruma ekleyecem. Nasıl oluyor derseniz Setool 3 box almanız gerekiyor. Setool'un en yeni versiyon tam sürüm yazılımı sayesinde telefonlarınızı modlayabilirsiniz.

paylaşımlarını bekliyoruz arkadaşım. tabi XS+ 4.1 ide.
  • şimdi biz bedava flash tema atabilcekmiyiz telefonumuza ?
  • quote:

wolverine55

şimdi biz bedava flash tema atabilcekmiyiz telefonumuza ?

arkadaşım dedim ya biraz sabır bak XS+ 4.1 test aşamasındaymış yakında çıkar o zaman istediğimizi atarız endişelenme.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.