Şimdi Ara

'' W910i Kullanıcıları Başlığı '' (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.640
Cevap
6
Favori
117.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar çook acil yardıma ihtiyacım var w910i siyah kullanıyorum.. ve ekranımın flex kablosunda sorun var sanırım.. ama ben buna ragmen telı kullandım... ve bır arama aldım.. bu aldıgım son numarayı. da kaybetmeden kaydetmem lazım.. bana tarif edebılırmısınız. yanii yeşile bas birkez sağa bas ve gelen aramalara gel sonra sol seçim tuşuna bas (atıyorum 3kez yada 4 kez aşşağıya bas kaydete gel...) gibisinden bu gelen aramayı kaydetmem lazım.. şimid teli yaptırcam ama batarya çıkınca gelen giden nolar siliniyomu onuda bilmiyorum o yuzden telıde yaptıramadım. benım bu numarayı kaydetmem lazım ya... bana yardımcı olurmusunuz....

• Arkadaşlar siz olsanız sıfır gibi w910i yi 200liramı alırsınız yoksa Samsung'un dokunmatik 350tl ye star serisini mi ? kafam karıştı.
  • Dostum arama tuşuna 1 kez bas sonra sanırım ilk önce seni arayan numara en baştadır orta tuşa bas tekrar 2 kere orta tuşa bas ve kişini ismini yaz tekrar orta tuşa bas ve arama tuşun üstündeki tuşa bas numara kaydedilmiştir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat ÖZDAĞ

Arkadaşlar siz olsanız sıfır gibi w910i yi 200liramı alırsınız yoksa Samsung'un dokunmatik 350tl ye star serisini mi ? kafam karıştı.

w910 i tavsiye ederim...
  • arkadaşlar benim bir sorunum var telefon sürekli reset atıyor 4 defa garantiye gönderdim. Son 2 sefer emsaliyle değişmesini istedim. Ama sadece yazılım yükleyip bana tekrar gönderdiler. Sony aradım değişimini istediğimi söyledim ama onlar mekanik bir parça değişmediğinden telefonu değiştiremeyeceğini söylediler. Tüketici hakem heyeti ile görüştüm onlarda sony ile aynı şeyi söylediler. Benim ne yapmam gerekir. Fikirlerinizi alabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: megafrequency

ya arkadaşlar çook acil yardıma ihtiyacım var w910i siyah kullanıyorum.. ve ekranımın flex kablosunda sorun var sanırım.. ama ben buna ragmen telı kullandım... ve bır arama aldım.. bu aldıgım son numarayı. da kaybetmeden kaydetmem lazım.. bana tarif edebılırmısınız. yanii yeşile bas birkez sağa bas ve gelen aramalara gel sonra sol seçim tuşuna bas (atıyorum 3kez yada 4 kez aşşağıya bas kaydete gel...) gibisinden bu gelen aramayı kaydetmem lazım.. şimid teli yaptırcam ama batarya çıkınca gelen giden nolar siliniyomu onuda bilmiyorum o yuzden telıde yaptıramadım. benım bu numarayı kaydetmem lazım ya... bana yardımcı olurmusunuz....

I. eğer aranan ve ya cevapsızlarda en son numara ise yeşile bas.
    II. 4 kez ortaya bas
    III. isim gir
    IV. ortaya bas.
    V. yeşilin üstündeki tuşa bas.

kaydedilmiştir.

• şimdi bu saatin alarmı yaklaşık 1 dk kadar çalıp susuyor, daha uzun çalma olasılığı yok mu ?
    onu geçtim eğer bu süre içinde ertelemezsen bir daha çalmıyor. bunuda değiştirme şansımız var mı ?
    eğer erteledik diyelim, bir daha 9-10 dk içinde çalıyor bunu değiştirme olasılığımız var mı ?

tşkler, iyi günler.
  • Bende bugün W910i almış bulunuyorum.Gerçekten güzel bir telefon :)
    Edit:Benide eklerseniz gruba sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat ÖZDAĞ -- 10 Mayıs 2010; 11:29:50 >
  • Arkadaşlar bikaç sorum olacak.
    1.Telefonun içinde kayıtlı olan bazı müzikler var dosya yöneticisinden kaldırdım fakat walkmanden silmeye çalıştığımda başarısız diyor:Onu nasıl sielceğiz(Yanında Kilit işareti var)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat ÖZDAĞ -- 11 Mayıs 2010; 1:02:11 >
  • quote:

Arkadaşlar bikaç sorum olacak.
    1.Telefonun içinde kayıtlı olan bazı müzikler var dosya yöneticisinden kaldırdım fakat walkmanden silmeye çalıştığımda başarısız diyor:Onu nasıl sielceğiz(Yanında Kilit işareti var)

Öncelikle hayırlı olsun...
    Müzik sileceğin zaman Walkman bölümünden silmeni öneririm,dosya yöneticisinden silersen bazen kalabiliyor.
    Müzikleri güncelle silinir...

Medya-->Ayarlar-->Medya Güncelle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gezizekalı -- 13 Mayıs 2010; 19:54:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ©hessmaste®

quote:

Arkadaşlar bikaç sorum olacak.

Öncelikle hayırlı olsun...
    Müzik sileceğin zaman Walkman bölümünden silmeni öneririm,dosya yöneticisinden silersen bazen kalabiliyor.
    Müzikleri güncelle silinir...

Medya-->Ayarlar-->Medya Güncelle.

Dostum bende ayar yerinde sadece ekranı döndür var işte yatay dikey oto falan.Medya güncelle yok :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat ÖZDAĞ -- 13 Mayıs 2010; 22:35:42 >

• hafıza kartını çıkarıp taktığında güncelliyor.bir dene istersen.
  • Denedim taktığımda o silinen dosyalar geri geliyor.:S işin garibi sildim her taraftan ama çıkıyor halen..
  • Beyler ben bu telefonun dışarıya verdiği sesi artırmak için akustik atacağım ama hangisi sadece dışarıya verdiği ses artacak kulaklık değil ve yedek alma şansım varmı komple ?=?

Ayrıca tuş kilidi koyma gibi bir şansımız varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat ÖZDAĞ -- 18 Mayıs 2010; 11:56:45 >
  • quote:

Beyler ben bu telefonun dışarıya verdiği sesi artırmak için akustik atacağım ama hangisi sadece dışarıya verdiği ses artacak kulaklık değil ve yedek alma şansım varmı komple ?=?

Ayrıca tuş kilidi koyma gibi bir şansımız varmı?

İlk sayfada var telefonun orjinal akustiği,ben Loud with Quality akustiğini kullanıyorum memnunum.
  • Bir de telefon kendini çok resetliyor.Bunun bir çözümü yok mu?İlla servise mi yollayalım?
  • quote:

Bir de telefon kendini çok resetliyor.Bunun bir çözümü yok mu?İlla servise mi yollayalım?
  • quote:

Bir de telefon kendini çok resetliyor.Bunun bir çözümü yok mu?İlla servise mi yollayalım?

Walla bende şuana kadar resetleme problemi olmadı.Benimki yurtdışından geldi.Yazılım sürümü 120-9123 R1CA029 :)

Edit:Bu reset muhabbeti nasıl yani direk şak diye gidiyormu?Bende bikaç kez sim kartı takın dedi öyle kapadı sadece oda büyük ihtimail sim kartın orayı temizlerken çok bastırdığımdndır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat ÖZDAĞ -- 21 Mayıs 2010; 20:05:17 >
  • Ben zamanında kamera driveri ile yazı fontunu değiştirmiştim. Telefonu servise yollamayı düşünüyorum fakat bunların orjinalini yüklemem gerekir mi? Driver değiştirdiğim için garanti dışı falan sayılma durumu varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balotelli

Ben zamanında kamera driveri ile yazı fontunu değiştirmiştim. Telefonu servise yollamayı düşünüyorum fakat bunların orjinalini yüklemem gerekir mi? Driver değiştirdiğim için garanti dışı falan sayılma durumu varmı?

bence gerekir.çünkü telefonuna yazılımsal olarak müdahele etmiş oluyorsun.
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.