Şimdi Ara

'' W910i Kullanıcıları Başlığı '' (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.640
Cevap
6
Favori
117.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel kardeşim ilk sayfaları okudum yapamadığım için yardım istiyorum zaten.çok bilmişlik yapma.biyerde hata yapıyorum ama bulamadım.yardım edeceksen sevinirim.
  • çok bilmiş sana yardım etmez. cok bilmişlik yapmışım ya. önce üslubuna bir dikkat et.
  • arkadaşlar w910, w890 arasında kaldım ve işin ilginci ikisini de bulamıyorum bu telefonların farkı fiyatı nedir nerde satılır bir bilen yok mu? ayrıca alınır mı w910? sorunlu falan deniyor?
    bi de merak ettiğim bir özellik olan clear stereo, clear bass ve sensme özellikleri w910 da var mı? yoksa patchle vs. ile eklenebiliyor mu? ekran kalitesi video izlemek için uygun mu(en azından klipleri akıcı bir şekilde oynatıyor mu?) şimdiden cevaplar için teşekkürler
  • arkadaşlar k850i de hem m2 hemde micro sd kullanılabiliyormuş w910i de böylebir şeyi olması mümkün mü?
  • sesns me icerisinde ekran konusunda suphen olmasin ama tel biraz nazik yani alinca kiz gibi kullanicaksin yatarken ustune yatmican benim gibi ... onun disinda guzel telefon ama sifiri yok malesef..
  • kız gibi mi kızlara çok hoyrat davanırım napıcaz hakkaten w200 ümün başına gelmedik kalmadı hala nası çalışıyor ben de anlamadım :) se bu aralar neden hiç telefon çıkarmıyor? standlarda 3-4 model anca kaldı hiç çeşit yok eskisi gibi nedendir?
  • bende bilmiom benimde tuslar bozuldu garantiye yollucam nerde o eski teller..
  • hocam benim de yeni yeni kendiliginden titreyerek kapanıp acılma durumları basladı. bunun dısında arka tarafta malum yerde boya atmaları var, ekranda da çizikler. garantiye gondersem neleri karsılar?
  • Arkadaşlar telefonu elimden düşürdüm ekranı çatladı.garantsi yok.ekranı değiştirmek bana kaç paraya patlar.istanbulda ekonomik olarak nerde değiştirebilirim.beni bilgilendirirseniz sevinirim tşkler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan9999

hocam benim de yeni yeni kendiliginden titreyerek kapanıp acılma durumları basladı. bunun dısında arka tarafta malum yerde boya atmaları var, ekranda da çizikler. garantiye gondersem neleri karsılar?

reset atmayi karsilar, ve muhtemelen degisim yaparlar.
    Yerine G705 gelir

Ekran icin asyatelekom'a ulasip fiyat alin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

quote:

hocam benim de yeni yeni kendiliginden titreyerek kapanıp acılma durumları basladı. bunun dısında arka tarafta malum yerde boya atmaları var, ekranda da çizikler. garantiye gondersem neleri karsılar?

Yerine G705 gelir

reset atıyor diye servise göndersem değşim yaparlar mı ve istediğim gibi istediğim servise gönderebilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: MeM-Tr

quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

quote:

Yerine G705 gelir

reset atıyor diye servise göndersem değşim yaparlar mı ve istediğim gibi istediğim servise gönderebilir miyim?

Evet arkadaşlar benim telefonda da reset atıyor, servise göndersem sorun çözülürmü yoksa direkt değişimmi yapıyorlar. Birde İstanbul anadolu yakasında yetkili servisi nerede acaba ? Şimdiden teşekkürler.

• Arkadaşlar mrb.Forumda yeniyim,Büyük bi sorunum var Siz değeli arkadaşlarımdan yardım bekliyorum w910i telefonum var ingiltereden almıştım garantili faturalı burda bi serviste TR yaptırıp 6 ay kullandım şimdilerde ise ara ara reset atıyordu kendine bende bu sitedeki sayfa 18 deki yönergeleri izleyerek telefona yeni yazılım attım hatasız tamamladı.Şimdi teli açtığımda PIN kodunu girdikten sonra bana verdiği msj şöyle "YAPILANDIRMA HATASI.ŞEBEKE OPERATÖRÜNE VEYA SERVİS MERKEZİNE BAŞVURUN" sorunu nasıl çözebilirim?hatayı nerde yapmış olabilirim?
    SAYGILAR...
  • BENDE W910 SAHİBİYİM ARKADAŞLAR TELEFONDA ÇOK MEMNUNUM AKUSTİK ATTIMM SES ÇOK KALİTELİ VE GÜZELL.. YALNIZ ŞU SPYULMALAR OLMASA RESET OLAYIDA CANIMI SIKMAYA BAŞLADIII.... GARANTİYE YOLLARSAM DEĞİŞİM OLURMU PEKİİ
  • soyulmalarr durmuyor ne kadar dikkat etsemde ... tuşlarda da ufakda olsa soyulma var... resetleri hiç saymıyorum ... gerçekten bu telefon canımı sıkmaya başladı
  • arkadaşlar w910i yehttp://www.iprotebe.cz/sony-ericsson-section1.html sitesinden rf1037 ve rf1035 fbn mbn olmak üzere2 yazılımını yükledim.teli açtığımda önce lütfen bekleyiniz yazısı çıktı sonra şu uyarıyı verdi"yapılandırma hatası.şebeke operatörüne veya servis merkezine başvurun"yazısı çıkıyor ve hiçbirşey yapamıyorum.bundan sonra başka bir dosya yüklemem gerekmi?yani custom'a bir dosya felan atmam gerek mi?varsa dosyalara nasıl ulaşabilirim?ve son olarak rf1037 yazılımı ingilizceyse türkçe dil dosyasını nasıl ekleyebilirim?lütfen yazrdım...acilll
  • merhaba
    bende w910i kullanicisitim benide uye listesine eklerseniz sevinirim
    ayrica bu konuyu acan arkadasa da tesekkurler
  • Beyler w910i'ye oyun atmak icin hangi klasöre atacagız bilgi vermemişsiniz..
    simdiden tesekkur ederim.
  • arkadaşlar ben bu telefonun sıfırını nerede bulabilirimm.....??????

lütfen birisi veya birileri yardım etsin...

• @prometus633

Eğer R1FA037 MAIN + R1FA035 FS (C-ASIA,NORDIC yada WESTERN-EUROPE) ikisini bir arada attıysan Türkçe dil desteklidir ama R1FA037 FS (Hutch-World ) attıysan Türkçe desteği yok ama yapabilirsin.

Sen CUSTOM yüklemediğin için "YAPILANDIRMA HATASI" mesajını aldın.
    Bu customu A2uploader'da tpa/preset/custom klasörüne yükleyin!!

http://www.4shared.com/file/131994011/20071d3d/W910i_1202-9001_R6A_Customized.html

@KayboL.

Jar-Jad uzantısını istersen telefonun herhangi bölümüne atabilirsin ve "KUR" diyerek kurabilirsin.(Diğer klasörüne at)

@harflour

Sıfır W910i bulmak çok zor.Ama bazı mağazalarda elde kalmış W910 olabilir.Araştırmak lazım.

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.