Şimdi Ara

W880i Kullanıcıları .: Fan Club :. (77 Kişi) Flash Temalar Eklendi !!! (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.449
Cevap
1
Favori
101.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erkan_414

ArkadaşLar benm bir sorunm war. Ben telefonu 4 aydır sesiz modunda kullanıorm. Sebebide mesaj qiitikten sonra qeLen iLetim sesi uyarısı. Onu bir türLü kapatamadm. Yardımcı oLursanız çok sewinecem.. Mesaj qeLen sesi demiorm mesajı qönderdikten sonra qeLen iLetiLdi raporunun uyarı sesi.

1,5 yıl kullandım ama hiç o uyarı sesini kapatmaya çalışmak aklıma gelmemişti. Şimdi biraz baktım ama bulamadım. Ben de telefonu kullanırken sessiz modunda kullanıyordum. 6-7 aydır kullanmıyorum unutmuşum menülerini
  • quote:

ArkadaşLar benm bir sorunm war. Ben telefonu 4 aydır sesiz modunda kullanıorm. Sebebide mesaj qiitikten sonra qeLen iLetim sesi uyarısı. Onu bir türLü kapatamadm. Yardımcı oLursanız çok sewinecem.. Mesaj qeLen sesi demiorm mesajı qönderdikten sonra qeLen iLetiLdi raporunun uyarı sesi.

Unuttum ama o ses kapanmıyodu sanırsam yada iletim raporlarını kapat
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Unuttum ama o ses kapanmıyodu sanırsam yada iletim raporlarını kapat

Alıntıları Göster
    :)) sizde benm qibisiniz anlaşıLan.. Çok kötü bir ses ama o. Kapatmanın bir yolu wardır. Telefonda öyle bir seçenek yok ama telefonun yazılım sistemine qirip silinebileceqine eminim. Telefonun yazılım sistemine qirmeyi bilmiorm Bilsem ben siler formda da paylaşırdm. :s Bilen arkadaşlar warsa yazsın lütFen

• quote:

:)) sizde benm qibisiniz anlaşıLan.. Çok kötü bir ses ama o. Kapatmanın bir yolu wardır. Telefonda öyle bir seçenek yok ama telefonun yazılım sistemine qirip silinebileceqine eminim. Telefonun yazılım sistemine qirmeyi bilmiorm Bilsem ben siler formda da paylaşırdm. :s Bilen arkadaşlar warsa yazsın lütFen

Alıntıları Göster
    İletim raporunu kapatsam bile kaç tane sms hakkım kalıdıqını qösteren mesaj qeLio. onda da ses çıkıo :s
  • quote:

İletim raporunu kapatsam bile kaç tane sms hakkım kalıdıqını qösteren mesaj qeLio. onda da ses çıkıo :s

Kıpraşım moduna devam o zaman Araştırdım biraz ama bulamadım birşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: LionTech16

quote:

Kıpraşım moduna devam o zaman Araştırdım biraz ama bulamadım birşey

Alıntıları Göster
    Tşk arkadaşLar ilqilendiqiniz için. Ama bu defa başka bir sorunum war:S bu defa telefonun yazılımı qöçtü. Yani telefon açılıyor siyah ekran qeliyor. Sonra açılıp kapanıyor. Yazılımını bulabilir miyiz ?

• Mod isiyle ugrasmiyosan guncelle telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

Mod isiyle ugrasmiyosan guncelle telefonu
    Bir anda s.e. ci olduk çıktık ikinci telefon olarakta bunu aldım c510dan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasozby

Bir anda s.e. ci olduk çıktık ikinci telefon olarakta bunu aldım c510dan sonra

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar telefonum çok iyidi 3 yıldır kullanıyordum fkat bir gün uygulmalar ve oyunar açılmadı bir Türlü çare bulamadım Lütfen Yarıdımcı oLun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReDRuMT&D

Arkadaşlar telefonum çok iyidi 3 yıldır kullanıyordum fkat bir gün uygulmalar ve oyunar açılmadı bir Türlü çare bulamadım Lütfen Yarıdımcı oLun

Alıntıları Göster
    ...................arkadaşlar ben w880i 1 ay evvel 2. el aldım. kamerası başta sağlamdı ama şim normal modda fotoğraf çekmiyor. çerçeveli modda filan çekiyo video da çekiyo ama fotoğraf çekmiyo. pek anlamadığım için ilk başta güncelleme yaptım. o sırada biraz araştırma yapınca aslında cıd52 olan telimi cıd53 yaptığımı ve kamera driverını yükleyemeyeceğimi anladım. lütfen yardım edin .....................................

• quote:

Orijinalden alıntı: zamer

Almak isteyen arkadaşlar elini çabuk tutsun diyeceğim ama koca izmirde çok zor bulduk ve sadece siyahı kalmış ama yinede aldım bende:)bütün teknosa çalışanların cebindede w880 vardı dikaktimi çekti:)

Alıntıları Göster
    Bugüne kadar SE W880İ funclub olduğunu görmemiş olmam benim için büyük eksiklik.Neyse, geç de olsa buluştuk.Bundan sonra takipteyim arkadaşlar.Görüşmek üzere...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kapadoky_ali

Bugüne kadar SE W880İ funclub olduğunu görmemiş olmam benim için büyük eksiklik.Neyse, geç de olsa buluştuk.Bundan sonra takipteyim arkadaşlar.Görüşmek üzere...

Alıntıları Göster
    kimse kalmamış ki. telefonun piyasası ölmüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aoe_

kimse kalmamış ki. telefonun piyasası ölmüş.

Alıntıları Göster
    .biz daha ölmedik ki kardeşim,halen nefes alıp vermekteyiz elhamdülillah
  • quote:

.biz daha ölmedik ki kardeşim,halen nefes alıp vermekteyiz elhamdülillah

Alıntıları Göster
    Bu telefonu neden bu kadar sevdiğimi şimdi daha iyi anlıyorum.Yanlız değilmişim

Hastalık gibi vazgeçilmiyor bundan.Teknosadan 200TL'ya alanlardanım.Hala taş gibi,geçen içini açtım ilk defa temizledim,kapadım.
    Vodafone kullanıyorum.Hotmail ayarlarını yapamadım.Bilen var mı?

Açık havada çokda güzel fotoğraf çekiyor kerata...

W880i Kullanıcıları .: Fan Club :. (77 Kişi) Flash Temalar Eklendi !!!  W880i Kullanıcıları .: Fan Club :. (77 Kişi) Flash Temalar Eklendi !!!  W880i Kullanıcıları .: Fan Club :. (77 Kişi) Flash Temalar Eklendi !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: soran2

Hastalık gibi vazgeçilmiyor bundan.Teknosadan 200TL'ya alanlardanım.Hala taş gibi,geçen içini açtım ilk defa temizledim,kapadım.

W880i Kullanıcıları .: Fan Club :. (77 Kişi) Flash Temalar Eklendi !!!  W880i Kullanıcıları .: Fan Club :. (77 Kişi) Flash Temalar Eklendi !!!  W880i Kullanıcıları .: Fan Club :. (77 Kişi) Flash Temalar Eklendi !!!

Alıntıları Göster
    ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Tesla Nikola

..

Alıntıları Göster
    elinde olupta satmayı düşünen arkadaş varsa irtibata geçebilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceylo

elinde olupta satmayı düşünen arkadaş varsa irtibata geçebilir...

Alıntıları Göster
    Dayanamayıp bir kaç ayda bir ara ara yazıyorum bu konuya. Eskiden sahiptim bu tele spiker'ı bozultuktan sonra astarı yüzünden pahalıya gelince vermiştim kuzenime mp3 olarak kullansın diye. iPhone'dan sonra hiçbir telefona değişmem bu telefonu. Hani 2. el bulsam anında satın alırım öyle bir telefondur benim için. Ne anılarım vardı ahh ahh

• quote:

Alıntıları Göster
    Temizlemek için ne gibi işlem yaptın,benimkinin ekran içi inşaat molozlarıyla dolu da

• quote:

Temizlemek için ne gibi işlem yaptın,benimkinin ekran içi inşaat molozlarıyla dolu da

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    @kapadoky_ali

Altta walkman yazan bandın altında 2 vida var.Arkada üstte plastik çıkıntıların altındada 2 vida var. Bunları sök,kasa zaten çıkıyor.Rahat temizlersin.

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.