Şimdi Ara

W880i Kullanıcıları .: Fan Club :. (77 Kişi) Flash Temalar Eklendi !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.449
Cevap
1
Favori
101.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BU TELEFON DA NE TASARIM WAR NE OZELLİK WAR NE DE SES KALİTESİ REZALET OTESİ.BİR FORUMDA OKUMUŞTUM TASARIMINI 2 SAAT TE YAPMIŞALR.SIRF ÇIKARMAK İÇİN .AYRICA BEN DE BU TELDEN KULLANIYORUM HİÇ MEMNUN DEĞİLİM.TUŞLAR ADAMI DELİRTİYO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nurixY -- 30 Ağustos 2008; 21:03:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: leylandi

bende w880 kullanıcısıyım,telefonumu seviyorum.benide ekleyin fun club a

Oh be sonunda Ekliyorum hemen hocam.

quote:

Orjinalden alıntı: nurixY

BU TELEFON DA NE TASARIM WAR NE OZELLİK WAR NE DE SES KALİTESİ REZALET OTESİ.BİR FORUMDA OKUMUŞTUM TASARIMINI 2 SAAT TE YAPMIŞALR.SIRF ÇIKARMAK İÇİN .AYRICA BEN DE BU TELDEN KULLANIYORUM HİÇ MEMNUN DEĞİLİM.TUŞLAR ADAMI DELİRTİYO

Hocam seni de ekliorum kusura bakma kullanmışsın bi kere Ama ses kalitesine laf ettirmem. Tuşlar kişye göre değişir. İnceliği ve karizması yeter telefonun

• quote:

Orjinalden alıntı: onur668785

saol dostum

Aynı değeri verdi bende de. Programda hata olabilir
  • w880i kullanıcısıyım bende katılmak istiyorum alalı 2.5 ay oldu süper karizma çok güzel almamın sebebi 3g,walkmann telefonu,inceolması ve süper karizma.İnce diye dayanıksız demeyin arasıra sakarlığım tutuyo kulağımda konuşurken düşürdüm halıya düştü bişey olmadı masadan düştü bişey olmadı.Çok güzel bir telefon herkese tavsiye ederim
  • ben düşürdüm.ekranı yamuldu içerde, üst tarafında çökük oluştu, altı ve üstü çizildi.içini açıp ekranı düzeltmeye çalıştım ama vidası çok sıkı haşat oldu.

diğer özelliklerine bir şey diyemem de sesi acoustic ile mükemmel oldu.tavsiye ederim.bir de flash tema yükleyin mutlaka
  • biri bana acustic ile yardımcı olsun download linki falan versin lütfen aci yardım msn:psturk_grkm@windowslive.com
  • @_-_ gözün aydın bi sürü w880i ci gelmiş konuna
  • acustic nerden bulabilir ve nasıl telefona yükliyebilirim yardım edermisiniz pls
  • quote:

Orjinalden alıntı: çağlar_01

Ben bu telefonu kardeşime aldım,alalı 2 gün oldu ve çok memnunuz.Bende w810i vardı bu telefonu biraz kullanınca benim telefonun ne kadar kaba olduğunu anladım.
    Bu arada 2. kamerayı nasıl kullanıyoruz daha çözmüş değilim.Bilen varsa anlatırsa sevenirim.

ses farkı varmıydı?
  • ön kamerayı, en azından öylesine çalıştırmak için ajanda/video çağrısı menüsüne girin ve oradaki seçenekler/düzen ayarından "kamerayı değiştir"e basın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi positroN -- 15 Eylül 2008; 18:24:09 >
  • telefonun video oynatma performansı da harika.hiç takılma-donma gibi problemlerle karşılaşmadım.bununla ilgili bir bilgi paylaşmak istiyorum o yüzden yazdım.

youtube videolarını telefonda izlemek için:

öncelikle izlediğiniz videonun linkini kopyalayın.daha sonrahttp://vixy.net/ adresine girip oradaki kutucuğa linki yapıştırın.alttaki video ayarından da ipod seçeneğini seçin.video online olarak telefona uygun hale geldikten sonra indirip izleyebilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ggedik

w880i kullanıcısıyım bende katılmak istiyorum alalı 2.5 ay oldu süper karizma çok güzel almamın sebebi 3g,walkmann telefonu,inceolması ve süper karizma.İnce diye dayanıksız demeyin arasıra sakarlığım tutuyo kulağımda konuşurken düşürdüm halıya düştü bişey olmadı masadan düştü bişey olmadı.Çok güzel bir telefon herkese tavsiye ederim

Hocam aramıza hoşgeldin. Ekledim seni de listeye.

quote:

Orjinalden alıntı: BreakBeaT

@_-_ gözün aydın bi sürü w880i ci gelmiş konuna

Eywallah hocam artık yalnız değilim çok mutluyum

quote:

Orjinalden alıntı: positroN

ön kamerayı, en azından öylesine çalıştırmak için ajanda/video çağrısı menüsüne girin ve oradaki seçenekler/düzen ayarından "kamerayı değiştir"e basın.

kullandığım acoustic dosyası bu, kulaklıkla sesi harika.(hazır seçenekler yerine elle eko ayarı yapmak daha iyi sonuç veriyor)

http://rapidshare.com/files/141400645/custom_acoustic.rar.html

bunlar da flash menüler.yalnız bir kaç thm dosyası fazladan var, sorun olmaz yine de.

http://rapidshare.com/files/141401976/flash_menu_w880.rar.html

bir de gizli ayarlar menüsünde usb şarj ayarı var.kapatırsanız batarya açısından iyi olur.

Hocam sende hoşgeldin seni de ekledim listeye. Ön kamera olayını bilmiyordum gerçekten çok iyi oldu çok teşekkürler. Verdiğin bilgiler için eline koluna sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _-_ -- 31 Ağustos 2008; 2:39:30 >

• kimi arkadaşlar w880i modelinden için sesi çok kötü bi işe yaramaz gibi yorumlar yapıyor yetmiyormuş gibi w810i ile kıyaslıyor yorumu yapan arkadaşlara soruyorum bu yorumları neye dayanarak yapıyorsunuz? bir defa telefon çok ince w810i ile kıyaslarsanız kat ve kat daha ince adamlar bu kadar ince telefona sizce ne kadar güçlü ses verebilecek hoparlör katabilirlerki? yorum yaparken dikkat edin ses kalitesi yerine hoparlör ses çıkışı kötü derseniz daha doğru bir yorum olur asıl ses kalitesi hoparlörü ile değil orijinal kulaklığı ile anlaşılır orijinal kulaklığı takıpta öyle deneyin bakalım o zaman ne demek istediğimi anlarsınız...w810i ile kıyaslamanıza gelirsek en basit olarak w880i walkman 2.0 kullanırken w810i ilk sürümü kullanıyor w880i ekran çözünürlüğü 240*320 iken w810i de 176*220 çözünürlükte ekran kullanılıyor ve ayrıca w880i de h263 ve mp4 filmlerini yüksek kalitede izleyebilmek için bir çip bulunuyor w810i de film izlemeyi çok denedim ama hüsran bir defa ekran çözünürlüğü yetersiz...işlemci hızı olarak W810i ARM9 108 AOT işlemci kullanırken W880i ARM9 216 AOT işlemci kullanıyor gördüğünüz üzere tam 2 katı işlemci gücü var...günümüzde artık kablosuz strereo kulaklıklar kullanıma hazır ama ne varki w810i bize bu zevki yaşatamıyor a2dp desteği olmadığı için fakat w880i süper kalitede net bir sesle bizi bu zevkten mağdur etmiyor ve a2dp desteğini bünyesinde barındırıyor...w810i ile arasında sadece 2. kamera farkı var diye bu telefon alınmaz diyenlere duyurulur......

• evet bencede kulaklığı zaten süper 2005de tele fon almıştım 3220 babam 8i bitir yenisini alırım dedi bitirdikten 1aya yakın bi süre sonra gittik telefoncuya bakıyodum bu w880i ilgimi çekti duruşu inceliği yeterdi özellikleride güzeldi+100şarkıolması çabası w810iyi zaten beyenmemiştim aldım ve eve gidince o mükemmel kulaklığı görünce iyice coştum herkese tavsiye ederim
  • Bende bu telefonu 1 ay önce aldım.Memnunum güzel telefon.USB şarjını bi türlü kapatamadım nasıl gireceğim gizli ayarlara ya.Birde yazılımsal açıdan birçok BUG a sahip.Versiyon kurmak istedim en yenisi yüklüymüş.Bu telefon yeni bir telefonmu acabada yazılım çıkmamış?

Edit:USB Şarjını Halletim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMRT -- 31 Ağustos 2008; 12:52:18 >
  • sağ + (*) + sol + sol (*) + sol + (*) sağ sol tuşlarını joystick ile yapıyorsun çıkacak menüden şarj olayını halledebilirsin
  • quote:

sağ + (*) + sol + sol (*) + sol + (*) sağ sol tuşlarını joystick ile yapıyorsun çıkacak menüden şarj olayını halledebilirsin

Sağolasın hallettim Dediğim gibi yazılımsal hataları var.Birde telefon bana sanki ağır çalışıyormuş gibi geliyor.Nazlı nazlı böyle bazı işlemlerde..
  • quote:

Orjinalden alıntı: cmax-mert

quote:

sağ + (*) + sol + sol (*) + sol + (*) sağ sol tuşlarını joystick ile yapıyorsun çıkacak menüden şarj olayını halledebilirsin

Sağolasın hallettim Dediğim gibi yazılımsal hataları var.Birde telefon bana sanki ağır çalışıyormuş gibi geliyor.Nazlı nazlı böyle bazı işlemlerde..

Evet şarj olayı onurun dediği gibi hallediliyor saolsun açıklamış. Bana ağır çalışıyor gibi gelmedi hiç hocam nedense Nokia'nın symbianlı telefonlarıdan kullanmadıysan sanırım hızın ne demek olduğunu tam kesitremiyorsun Seni de ekliyorum aramıza hoşgeldin.

• quote:

Orjinalden alıntı: positroN

telefonun video oynatma performansı da harika.hiç takılma-donma gibi problemlerle karşılaşmadım.bununla ilgili bir bilgi paylaşmak istiyorum o yüzden yazdım.

youtube videolarını telefonda izlemek için:

öncelikle izlediğiniz videonun linkini kopyalayın.daha sonrahttp://vixy.net/ adresine girip oradaki kutucuğa linki yapıştırın.alttaki video ayarından da ipod seçeneğini seçin.video online olarak telefona uygun hale geldikten sonra indirip izleyebilirsiniz.

Hocam videoları hangi formatta dönüştürüp izliyorsun anlatırsan sevinirim

• mp4 formatına dönüştürmelisin fps hızı en fazla 25 ekran genişliği ise 240*320 olmalıdır
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.