Şimdi Ara

W800İ SON YAZILIM ÇIKTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
3.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR YABANCI FORUMLARDA MİLLET YÜKLEMİŞ ŞU ANDA BENDE YÜKLÜYORUM AMA İNCE BİR NOKTA VAR GÜNCELLEMEYE GEREK YOK YAZISINA ALDIRMAYIN DEVAM ETİ SEÇİN

• Hadi Hayırlısı Bakalım
  • inşallah elınızde patlamaz nedıyımkı
  • hadi bakalımmmm inşallah işe yararda bizde yükleriz..en merak ettiğimde w550i gibi telefondan update edebilme özelliği eklenip eklenmediği...
  • BEYLER MÜJDEMİ İSTERİM YÜKLEDİM AYRINTILAR AZ SONRA
  • izlenimlerim kamera daha hızlı odaklıyor kulaklıktaki cızırtı gitti güncelleme diye bir menü yok oyunlarda ki tam ekran problemi devam ediyor hafızayı kb yerine mb şeklinde gösteriyor
  • http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=117860 beyler hala inanmayanlar varsa buraya bir baksın
  • bu kdr beklememizin karşılığı 2-3 ufk değiişiklikmi yani:? eğer sadece bunlarsa bence tam bir fiyaskogüncelleme olayının eklenmemeside cabası
    quote:

Orjinalden alıntı: TAUREAU

izlenimlerim kamera daha hızlı odaklıyor kulaklıktaki cızırtı gitti güncelleme diye bir menü yok oyunlarda ki tam ekran problemi devam ediyor hafızayı kb yerine mb şeklinde gösteriyor

• beyler kimse ilgilenmiyor heralde versiyonla yatıp kalkanlar nerdesiniz
  • bende r1aa008 var napsam arkadaşlar yüklesem mi ne diosunuz, biraz daha izlenimlerinizi aktarabilir misiniz *yükleyenler.... teşekkürler şimdiden
  • k750i r1aalar denemesin r1n alır oturursunuz aşağ
    w800ler hangi versiyon olursa olsun deneyebilirler ne kötü ihtimal r1aa olur zaten en sondan 1 önceki oydu
  • bu arada w800 lerini yeni alacaklar için versiyon muhabbeti yine gündeme geldi.. ülkemize ne zaman gelir bilmem ama önümüzdeki dönem içinde w800 alacaklar mutlaka yeni versiyon olanlarından bulup almaya çalışsınlar.. tabi yeni versiyonlu w800 ler ne zaman gelir, piyasaya ne zaman yayılır orası ayrı..
  • beyler herhalde türkiyede tek yükleyen benim kimseden çıt yok
  • arkadaslar ; masaüstündeki update servis e tıklıyorum giriyor.. dada sonra yeşil tırnaklar yüklenmeye başlıyor. çıkan ekrandan türkçe yi seçip ileri diyorum , tekrar yeşil tırnaklar geliyor ve öyle kalıyor.. dewamlı yükleniyo gibi gözüklüyo..
    dil ayarlarından ingilizce (a.b.d ) yaptım r1aa008 i çok kolay yüklemiştimm ancak bu kolay olacaga hiç benzemiyor
  • quote:

izlenimlerim kamera daha hızlı odaklıyor kulaklıktaki cızırtı gitti güncelleme diye bir menü yok oyunlarda ki tam ekran problemi devam ediyor hafızayı kb yerine mb şeklinde gösteriyor

hocam versiyon nedir söylermisin r1b mi boşuna r1aa yı tekrar yüklemeyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rail -- 20 Mart 2006; 0:25:26 >
  • r1bcoo2
  • quote:

r1bcoo2

teşekkürler dostum bende takıorum şimdi usb ye hadi hayırlısı bakalım
  • http://www.esato.com/board/viewforum.php?forum=17 bende bu linkten bu sabah duydum ve yükledim anfiist sonucu banada haber ver sabahtan beri yükleyebilen çıkmadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: anfiist

quote:

hocam versiyon nedir söylermisin r1b mi boşuna r1aa yı tekrar yüklemeyelim

R1BC002
  • evet bende yeni versiyona geçtim şuan

r1bc002 nasıl değişikler var tam bakmadım ama menü geçişleri daha hızlı geldi oyunlarda gene tam ekran deil .
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.