Şimdi Ara

W7 Şifre Sıfırlama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi günler. Lafı uzatmadan konuya geçiyorum. Benim bir arkadaşım bilgisayarı uzun süredir arızalı olduğu için admin hesabının şifresini unutmuş. Şuan ziyaretçi tarzı bir hesaptan bilgisayarı açabiliyor. Biz de admin hesabının şifresini kaldırmak istiyoruz. İnternetten araştırdım herkes farklı bir şey diyor ya da yazılan şeyler benim işime yaramıyor. Bilgisayar şuan bende olmadığı için araştırıp en doğru bilgiyi vermek istiyorum o yüzden size sordum. Yardım eden herkese teşekkürler.

• - Hiren Boot CD ile kırabilirsin Bkz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustWatchTR

- Hiren Boot CD ile kırabilirsin Bkz.

Hiren boot cdyi düşündüm ancak hazırda bir ziyaretçi hesabı açık olduğu için daha kolay bir yol var mı diye bakıyorum. Bir diğer nedeni de bilgisayarın kullanıcısı arkadaşım kız olduğu için hiren bootu kullanırken biosdan dvd roma öncelik vermek gerekirse onlarla falan uğraşmasın diye çalışıyorum. Öneriniz için teşekkurler daha kolay bir yol bulamazsak bunu uygularız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: AloneKeybi

quote:

Orijinalden alıntı: JustWatchTR

- Hiren Boot CD ile kırabilirsin Bkz.

Hiren boot cdyi düşündüm ancak hazırda bir ziyaretçi hesabı açık olduğu için daha kolay bir yol var mı diye bakıyorum. Bir diğer nedeni de bilgisayarın kullanıcısı arkadaşım kız olduğu için hiren bootu kullanırken biosdan dvd roma öncelik vermek gerekirse onlarla falan uğraşmasın diye çalışıyorum. Öneriniz için teşekkurler daha kolay bir yol bulamazsak bunu uygularız.

- Herhalde Başka yol diye biliyorum , Format Atsın ?

• up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.