Şimdi Ara

W213 MERCEDES E SERİSİ ANA KONU (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.411
Cevap
46
Favori
130.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • E serisinin Türkiye'de satışa sunulduğu;
    Mayıs 2016 tarihinde Avro 3.20 TL.
    Bugün 6 TL,
    13 Ağustos 2018'de 7.86'ları deneyip düştü.
    Sorun maalesef döviz kurlarında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autograph -- 10 Şubat 2019; 22:26:23 >
  • Bugün ankara kolumandan fiyat aldım. E180 exclusive 432000 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • W213 kasa amg paketli arkadaşlar,
    benim aracın ön plakalığın sağında ve solunda bulunan park sensörleri sık sık yanlış sinyal verip engele değmek üzere gibi kırmızı uyarı veriyor. Önce yalnızca sol taraftaki sensör sinyal veriyordu, servise götürdüğümde plakalığı algılıyor denip plakalık biraz kenara çekildi. bu seferde sağ ön park sinyali sık sık uyarı vermeye başladı. yeniden servise götürdüğümde yazılım güncellemesi var denilerek güncelleme yapıldı. şimdi eskisi kadar sık uyarı vermese de yine ara ara uyarı veriyor. ve çok ilginçtir ki bu yanlış sinyaller yağışlı havalarda daha çok oluyor.
    sizlerin araçlarındaki durum nedir? paylaşırsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanforever

W213 kasa amg paketli arkadaşlar,
    benim aracın ön plakalığın sağında ve solunda bulunan park sensörleri sık sık yanlış sinyal verip engele değmek üzere gibi kırmızı uyarı veriyor. Önce yalnızca sol taraftaki sensör sinyal veriyordu, servise götürdüğümde plakalığı algılıyor denip plakalık biraz kenara çekildi. bu seferde sağ ön park sinyali sık sık uyarı vermeye başladı. yeniden servise götürdüğümde yazılım güncellemesi var denilerek güncelleme yapıldı. şimdi eskisi kadar sık uyarı vermese de yine ara ara uyarı veriyor. ve çok ilginçtir ki bu yanlış sinyaller yağışlı havalarda daha çok oluyor.
    sizlerin araçlarındaki durum nedir? paylaşırsanız sevinirim.
    Merhaba benim aracımda da ara sıra durup duruken kırmızı yanarak sinyal veriyordu plakalığı çıkartıp sadece plakayı silikon ve bantlarla yapıştırdım bir daha hiç gereksiz sinyal olmadı..

• quote:

Orijinalden alıntı: mamaduniang

Merhaba benim aracımda da ara sıra durup duruken kırmızı yanarak sinyal veriyordu plakalığı çıkartıp sadece plakayı silikon ve bantlarla yapıştırdım bir daha hiç gereksiz sinyal olmadı..

Alıntıları Göster
    teşekkürler ilginize, bende öyle yapayım o zaman ama çözüm bu olmamalı. Sonuçta plakanın boyutları standart. fabrika bunu düşünerek konumlandırmıştır sensörleri. Ben teknik bir arıza olduğunu düşünüyorum açıkcası
  • quote:

teşekkürler ilginize, bende öyle yapayım o zaman ama çözüm bu olmamalı. Sonuçta plakanın boyutları standart. fabrika bunu düşünerek konumlandırmıştır sensörleri. Ben teknik bir arıza olduğunu düşünüyorum açıkcası

Alıntıları Göster
    Rica ederim ne demek bende böyle bir şekilde sorunun çözüleceğini saçma buluyorum ama bir şekilde bende işe yaradı inşallah sizde de işe yarar

• selam,
    daha önce de yazmıştım fakat çözüm bulamamıştım. Bazı araç içi videolarında iç ambiyans aydınlatma hep aynı renkte kalmayıp süreye bağlı değişiyor... bunun ayarını bir türlü bulamadım youtube da adamlara sordum gene yardım eden çıkmadı... bilen arkadaşımız var ise çok sevinirim
    örnek video:https://www.youtube.com/watch?v=KHX1gnmnw9Q&lc=z23avbozesq0ttapt04t1aokgacjbn54yua0bfh5e2u1rk0h00410.1551958260319007
  • Papaoutai kullanıcısına yanıt
    Ayarlar ışık ayarları sekmesinden yapıyorsunuz. Çok renkli ve çok renkli animasyon seçeneklerini işaretleyip beğendiğiniz formatı seçebilirsiniz
    W213 MERCEDES E SERİSİ ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanforever -- 18 Mart 2019; 10:8:0 >
  • quote:

Ayarlar ışık ayarları sekmesinden yapıyorsunuz. Çok renkli ve çok renkli animasyon seçeneklerini işaretleyip beğendiğiniz formatı seçebilirsiniz
    Merhaba galiba bu özellik 2018 ve sonrası modellerde var çünkü benim 2017 model ve sadece 64 renk arasından tek renk seçilebiliyor

• quote:

Merhaba galiba bu özellik 2018 ve sonrası modellerde var çünkü benim 2017 model ve sadece 64 renk arasından tek renk seçilebiliyor

Alıntıları Göster
    benim aracımda 2017 model, sizin aracınızda geniş dijital ekran var mı? bence bu dijital ekran donanımı bulunan araçlar için geçerli bir opsiyon çünkü bizim diğer araçta geniş ekran opsiyonu yok ve bu özellikde yok
  • quote:

benim aracımda 2017 model, sizin aracınızda geniş dijital ekran var mı? bence bu dijital ekran donanımı bulunan araçlar için geçerli bir opsiyon çünkü bizim diğer araçta geniş ekran opsiyonu yok ve bu özellikde yok

Alıntıları Göster
    Evet comand ve geniş digital ekran var ama bu detaylı menü yok yakın zamanda herhangi bir comand ekran güncellemesi yaptırdınız mı belki ondan sonra gelmiş olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamaduniang -- 20 Mart 2019; 10:53:46 >

• En son teklif olan oldu mu ? Ozellikle amg icin

• illiustr kullanıcısına yanıt
    2 sene önce %110 ÖTV’li 2.0LT 194HP’lik Dizel AMG’nin 294.000TL’ye (Şu anda 738.000TL) alınan arabanın 1.6LT’lik benzinli, kumaş koltuklu arabası için kimsenin 500.000TL vermek için fiyat alacağını düşünmüyorum :)
    Aylık faizi kâfi o paranın.
    Olsa da alınmaz.
    Yazık günah..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Evet comand ve geniş digital ekran var ama bu detaylı menü yok yakın zamanda herhangi bir comand ekran güncellemesi yaptırdınız mı belki ondan sonra gelmiş olabilir

Alıntıları Göster
    satın aldığım andan itibaren vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanforever -- 25 Mart 2019; 9:9:25 >

• bu ışık özelliği avrupadaki forumlardan araştırdığım bilgiye göre 2016 late çıkan modellere bile güncelleme ile eklenmiş... kolumanı arıyorum güncelleme atmıyoruz dan başka bir şey söyledikleri yok rezalet bir servis sonunda kendim atacağım yazılımı...
  • 1.6 dizel temmuzda satışa sunuluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

1.6 dizel temmuzda satışa sunuluyor.

Elde ki E180 stokları çok olduğu bu sene için değil de önümüzde ki sene gelme ihtimali yüksek..
  • ksezginer kullanıcısına yanıt
    Seneye makyaj geliyor o zaman gelir belki

• Yeni motorlar bugün Almanyada siparişe çıkıyor. 1.6 dizel geldi, tüm benzinli motorlar hibrid sisteme geçti. Teslimatlar temmuzda başlayacak.

Bugün (29 mayıs) satışa sunulacak modeller
    E 200 d 1.6 160 hp
    E 220 d / E 220 d 4MATIC 2.0 194 hp
    E 300 d 2.0 245 hp
    E 300 de 2.0 194 hp + 120 hp
    E 350 d 3.0 286 hp
    E 400 d 4MATIC 3.0 340 hp
    E 450 4MATIC 3.0 367 hp
    E 63 4MATIC+ 4.0 V8 571 hp
    E 63 S 4MATIC+ 4.0 V8 612 hp

Mayıs sonu satışa çıkacaklar
    E 200 / E 200 4MATIC 2.0 197 hp + 13 hp
    E 300 2.0 258 hp + 13 hp
    E 350 2.0 299 hp + 13 hp

Haziranda çıkacaklar
    E 300 e 2.0 211 hp + 120 hp
    E 53 4MATIC+ 3.0 435 hp + 22 hp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberelectro -- 30 Nisan 2019; 10:9:11 >
  • 1.6 dizel almanyada satışa çıktı. 0-100 8.4 sn.

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.