Şimdi Ara

W205 MERCEDES C-Class ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.878
Cevap
189
Favori
1.047.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 1065
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 478
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 41 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 223
  • Favoriye Eklediklerim 190
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • isimbulunamadı (608 mesaj) emrtkn (580 mesaj) haberelectro (478 mesaj) passengerX (434 mesaj) orhansen (428 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3931 mesaj) Mobil (6901 mesaj) Tablet (682 mesaj) (4 mesaj) Mini (282 mesaj) Uygulama (279 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Mercedes >> W205 MERCEDES C-Class ANA KONU
Giriş
    1353 Mesaj

Benzinli mi, dizel mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Simültane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    335 Mesaj

Ben uzun yıllardır makyajlı w204 1.8 cgi fascination kullanıcısıyım. Arada bir w205 baksam mı diyorum bakıyorum, amg zaten istemem sert ve yere yakın diye, exclusive fazla kodaman işi geliyor. Dönüp dolaşıp fascinationa geliyorum yine. Onlarda da amgdekine kıyasla bir hayli donanım eksiği var gibi görüyorum ilandlarda. Kendi aracımda da yarı deri siyah koltuk kullandığımdan biraz da tam deri cezbediyor (komşunun tavuğu misali). AMG paket araçlarda hafızalı ve tam elektrikli koltuk oluyor gördüğüm ilanlarda.
    Yere yakın olmayan sert olmayan amg olsa sanırım bayıla bayıla ona yönelirdim :)
    |
    |
    isimbulunamadı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1084 Mesaj

Dizel. Belirtmeyi unutmuşum, teşekkürler.

|
    |
    emrtkn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4604 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mrdr

Ben uzun yıllardır makyajlı w204 1.8 cgi fascination kullanıcısıyım. Arada bir w205 baksam mı diyorum bakıyorum, amg zaten istemem sert ve yere yakın diye, exclusive fazla kodaman işi geliyor. Dönüp dolaşıp fascinationa geliyorum yine. Onlarda da amgdekine kıyasla bir hayli donanım eksiği var gibi görüyorum ilandlarda. Kendi aracımda da yarı deri siyah koltuk kullandığımdan biraz da tam deri cezbediyor (komşunun tavuğu misali). AMG paket araçlarda hafızalı ve tam elektrikli koltuk oluyor gördüğüm ilanlarda.
    Yere yakın olmayan sert olmayan amg olsa sanırım bayıla bayıla ona yönelirdim :)
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-ozel-siparis-daha-dolusu-yok-airmatic-burmester-comand-distronic-790377598/detay/

yere yakın olmayan amg :)
    |
    |

• Binbaşı
    1353 Mesaj

Ben yakında satışa çıkaracağım aracı, Ekim ortası gibi bir aksilik olmazsa. Gemlik’teyim.
    Yeni araç alımından dolayı.
    C200D Amg+Exclusive 99.000Km’de şu an 2015.
    Audio20 görüntü kalitesi iyi, fakat sistem yavaş. Sinir edebiliyor bazen.
    Bütçeyi biraz daha yukarı almanız lazım diye düşünüyorum.
    2016-17 70k KM’dekiler verdiğiniz fiyattan biraz daha yüksek gibi malum sarı sitede.
    Tabi pazarlıkla neye biter bilemem.
    Hayırlısı olsun, umarım bulursunuz gönlünüze göre araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrtkn -- 28 Eylül 2020; 22:57:18 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    360 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: emrtkn

Ben yakında satışa çıkaracağım aracı, Ekim ortası gibi bir aksilik olmazsa. Gemlik’teyim.
    Yeni araç alımından dolayı.
    C200D Amg+Exclusive 99.000Km’de şu an 2015.
    Audio20 görüntü kalitesi iyi, fakat sistem yavaş. Sinir edebiliyor bazen.
    Bütçeyi biraz daha yukarı almanız lazım diye düşünüyorum.
    2016-17 70k KM’dekiler verdiğiniz fiyattan biraz daha yüksek gibi malum sarı sitede.
    Tabi pazarlıkla neye biter bilemem.
    Hayırlısı olsun, umarım bulursunuz gönlünüze göre araç.
    Hocam siz kaçtan düşünüyorsunuz satışa çıkarmayı acaba ?

• Yarbay
    2263 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mrdr

Olabilir hocam. İlanlarda AMG olan araçlara sahipleri ekstra opsiyon donanım daha çok ekletmiş demekki.

Yoksa normalde AMG ve Fascination (ve exclusice) standart donanımları tamamen aynıydı. Hafızalı ve tam elektrikli koltuk hiçbirinde standart değildi.

|
    |

• Binbaşı
    1084 Mesaj

Bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim. Ben de aracımı satıp alacağım için yükselen fiyatlar hem alacağım hem de satacağım aracı etkiliyor. Fiyat konusunda elbet anlaşırız ancak ben araçtan emin olmak istiyorum. Saçma diyeceksiniz belki ama şu multimedya ekranının kasma olayı bende gıcıklık yaratıp kısa sürede aracı değiştirmeme sebep olabilir. Dolayısıyla düşündüğüm araca bakmaya gittiğimde ilk kontrol edeceğim şey bu olacak. Motor+vites kutusu+yakıt tüketimi+konfor+güvenlik gibi konularda bir endişem yok. Şuanki piyasa şartlarında 450k üzeri vermeyi düşünmüyorum ama piyasa yükseldikçe benim araç da yükseleceğinden benim düşüneceğim aracın yükselmesi sorun yaratmayacak. Bir sorum da carplay konusunda olacak. W205’lerin hepsinde carplay çalışıyor değil mi? Aracın orijinal navisindense carplay her zaman daha iyi gelmiştir bana. Selamlar.

|
    |
    emrtkn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1353 Mesaj

W205’lerin hepsinde CarPlay çalışmıyor diye biliyorum.
    Örnek benim araç 2015 Ekim teslim araç ve CarPlay desteği yok.
    Ben takıntılı bir adam olduğum için multimedya (Audio20) sevmiyorum.
    Sürekli donma takılma olayları yok, hatta hiç yok denebilir. Fakat sistem yavaş, beni sinir eden bu.
    Örnek araç çalıştırdım, USB bellekten hemen müzik arama yapmak istiyorum ama sistemin kendine gelmesini bekliyorum mecbur. 10-20 saniye sonra parçalar gözükmeye başlıyor.
    Hızlı değil maalesef.
    Müzik geçişleri, ilerletme durdurma gibi şeylerde problem yok.

|
    |
  • Çavuş
    54 Mesaj

bence mercedes iyi araba en sevdigim kasasi s ama c kasasina seviyorum. tam bir otoban arabasi

burada 2021 mercedes var. youtube kanalimiza da uye olursaniz sevinirim arkadaslar destek olun

|
    |
  • Çavuş
    54 Mesaj

bence mercedes iyi araba en sevdigim kasasi s ama c kasasina seviyorum. tam bir otoban arabasi

burada 2021 mercedes var. youtube kanalimiza da uye olursaniz sevinirim arkadaslar destek olun

|
    |
  • Binbaşı
    1353 Mesaj

Henüz karar veremedim.

|
    |
    Chucky4K kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    535 Mesaj
    Arkadaşlar klasik soru; hangi kış lastiğini önerirsiniz ve rft mi olmalı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    4604 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ygtatli

Arkadaşlar klasik soru; hangi kış lastiğini önerirsiniz ve rft mi olmalı?

Nokian Snowproof. RFT olmayan.

• Yüzbaşı
    535 Mesaj

Teşekkürler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Regionella kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4568 Mesaj

yeni kasa çıkınca şuanki kasa ikinci elde fiyat artış yada düşüş olur mu.

• Binbaşı
    1353 Mesaj

Araba her ay neredeyse 40 bin TL zam yiyor hocam ne fiyat düşmesi.
    Yeni kasa 1 milyona yaklaşık gelir.

|
    |
    dt1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4568 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emrtkn

Araba her ay neredeyse 40 bin TL zam yiyor hocam ne fiyat düşmesi.
    Yeni kasa 1 milyona yaklaşık gelir.

doğru teşekkürler bilgi için.

|
    |
  • Binbaşı
    1353 Mesaj
    Aracımı satıyorum ilgilenenler ulaşabilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-sahibinden-ozel-siparis-2015-amg-plus-exclusive-c200d-102.000km-875787271/detay

|
    |
  • Binbaşı
    1542 Mesaj
    Vay be 5 yasinda 100 binde c 435 bin tl. Eder etmez hic bir yorumum yok fakat birisi gelip 400 küsür bin lira verip alıyor mu cok merak ediyorum. Ya da sadece biz eriyip gidiyoruz herşey bu kadar artarken.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
ankara gülüş tasarımı
Sohbet
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,437
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.