Şimdi Ara

W205 MERCEDES C-Class ANA KONU (830. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.121
Cevap
187
Favori
1.187.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 828829830831832
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fascination pakette konforlu spor süspansiyon var - amg pakette spor süspansiyon var ..
  • demirresmi kullanıcısına yanıt
    Pil yeni olmalı. Anahtarı sol ön kapı koluna doğru 1 metre mesafeden tutun ve kapatma düğmesine uzunca (basmayı bırakmadan) basın. Çalışıyorsa vardır, çalışmıyorsa bu özellik yoktur. Benim 2016 AMG ve bu özellik var.
  • Arkadaşlar ötv indirimi gelir mi sizce ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wasqar

Arkadaşlar ötv indirimi gelir mi sizce ?
    Sebep?
  • wasqar W kullanıcısına yanıt
    Artmasın diye dua ediyoruz

• C200 4 matic 2018 model amg araçlarda konfor süspansiyon standart olduğu doğru mudur? Bilgisi olan var mı?

• c200 amg 4matic FL kullanıcıları araçtan memnun musunuz tavsiye eder misiniz?
    yakıt konfor izolasyon ve hızlanma nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar
    2018 C180 AMG araç aldım. Araçta arka koltuk kol dayama ve bardaklik yok. Bununla ilgili sonrada takma gibi bir durum var mı?

• Sıfır aldığım 2014 model fascination w205 aracımı 143.000km'de sattım.
    Çok severek bindiğim araçtan ayrılmak zor oldu ama zamanıda gelmişti artık.

• dr.tolgaaa D kullanıcısına yanıt
    Maaşallah güzel sürmüşsünüz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: dr.tolgaaa

Sıfır aldığım 2014 model fascination w205 aracımı 143.000km'de sattım.
    Çok severek bindiğim araçtan ayrılmak zor oldu ama zamanıda gelmişti artık.
    Benzinli (C180) araç ile 5 sene civarında 143000 km yapmak çok sağlam değer. Arabanın hakkını vererek sonuna kadar fazla fazla kullanmışsınız maşallah.
    Bu piyasa da şahsen ben de inşallah sizin gibi fazla km binmek istiyorum (2015 C180 henüz 48000 km). Piyasa bitik.
  • Arkadaşlar Mercedes c200d aracımla ilgili motor yağı eksiltme duman atma olayı ile ilgili haber yaptırdım. Aşağıda linklere tıklayıp göre bilirsiniz. Fatih ünlü yağ yakan Mercedes diye haberlerden aratın haberleri okuyun.
    http://Http://finans. Mynet.com/haber/detay/ekonomi/yag-yakan-sifir-otomobil-icin-yenisiyle-degisim-karari/358075/
    http://www.haber7.com/izmir/2922070-aldigi-otomobil-arizali-cikmisti-mujdeli-haber
    https://www.turkiyegazetesi.com.tr/ekonomi/666806.aspx

• Ben de C200d almayı düşünüyorum arkadaşlar, piyasasına yeni yeni bakmaya başladım. 2017 Comfort paket kazasız ve az kilometreli bir C200d için 250 bin civarları fiyat biçilmiş gibi duruyor. Sizce nasıl piyasa için fazla mıdır?
  • ReaLGz kullanıcısına yanıt
    reno motorluları alma sorunlu

• haberelectro kullanıcısına yanıt
    Reno motorlu almayınca da alamıyoruz ki hocam ya Alternatif olarak başka araç da düşünemiyorum ki 3 serisi ve A4'ler 2.0 motor MTV'si almış başını gidiyor.
  • ReaLGz kullanıcısına yanıt
    MTV’yi boşver sen ÖTV’yi düşün.

• 2016 yılının bu günlerinde aldığım 2016 c180 exclusive aracımın bakımını 2 yıldır düzenli olarak mercedes servinde yaptırıyorum
    2 yıldır düzenli bakım yaptırmama rağmen aracın ekranında zaman zaman servis A uyarısı çıkıyor
    Araç 28000 km de
    Bu yıl bitmeden 3 yıl bakımını yaptırmalı mıyım?
    Aracı ne zaman bakıma götürmemi tavsiye edersiniz?
    Her yıl götürülmeli mi?
    Yoksa belirli kilometrelerde mi götürmek gerekir?

• kalender.mesrep K kullanıcısına yanıt
    Aracınızın bakım zamanı 15000 km veya 1 yıl dır.Anladığım kadarıyla garantisi dolmak üzere.
    Yetkili servis yerine dışarıda tanıdığınız bildiğiniz bir mercedes servisine yaptırmak fiyat bakımından daha
    uygun oluyor. benim aracın bakımını aynen dışarıda yaptırdım. (2015 C180 AMG) yetkili servis 2600 TL fiyat vermişti.
    Yedi sekiz ay önceydi sanırım. Dışarıda orijinal parçaları kullanmak kaydıyla 1100 TL ye yaptırdım. Çok ta memnun kaldım.
    Bence bakımı yılda bir yaptırmak kural değil ama yaptırsanız iyi olur derim Karar sizin.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nautilus20 -- 21 Ocak 2020; 18:1:52 >
  • selamlar.2016-2017 c 180 Coupe araç 2. elde zormu satılıyor? ilanlara bakıyorum bayadır duruyorlar.
    camlardan gelen ses sorunu Coupe araçlarda da varmi?
  • 
Sayfa: önceki 828829830831832
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.