Şimdi Ara

W205 MERCEDES C-Class ANA KONU (826. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.122
Cevap
187
Favori
1.187.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar;

1. Aracımın ön camlarında çift akustik cam mevcut. 120'den sonra rüzgar sesi almaya başlıyor. 120'den sonra da hafif hafif artmaya başlıyor.120-160 arası bariz fark yok.

Bu acaba fitillerden mi, yan aynaların şeklinden mi?

Cam fitillerinin üzerine tekrar fitil uygulanabilir mi? Camları daha iyi sarabilecek bir çözüm mevcut mu?

2. Aracı geri vitese taktığım zaman kaldırım tarafındaki yan ayna aşağı iniyor otomatik olarak. Geri vitesten D konumuna getirdiğimde ayna tekrar yukarı kalkmıyor. Bu normal mi?

3. 3D bagaj havuzu olarak neyi önerirsiniz. n11 de 65-120 tl arası bir kaç çeşit var ama hangisi kaliteli anlaşılmıyor.
    https://urun.n11.com/bagaj-havuzu/mercedes-c180-w205-plastik-setli-bagaj-havuzu-3d-2014-2019-arasi-P236699088
    https://urun.n11.com/bagaj-havuzu/mercedes-c-serisi-sedan-hali-bagaj-havuzu-w-205-2014-sonrasi-P94918991
    https://urun.n11.com/bagaj-havuzu/mercedes-c-class-w205-rampali-kulakli-bagaj-havuzu-2014-model-P266966778
    https://urun.n11.com/bagaj-havuzu/m-w205-c-serisi-2015-sonrasi-plastik-setli-bagaj-havuzu-rizline-P370093807

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regionella -- 9 Eylül 2019; 9:39:45 >

• Regionella kullanıcısına yanıt
    Bende BMW var , bu nedenle sadece 2 nolu sorunuza yanıt verebileceğim. D ye aldığınızda düzelmesi gerekiyor..Tersi düşünülemez zaten..
  • VoLTySoN V kullanıcısına yanıt
    teknik olarak gider
    15 bine kadar yolu var

ama servisler para kazanmak ve garantiden cikarmamak icin 1 yil olunca gel diyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archi33tect

Bende BMW var , bu nedenle sadece 2 nolu sorunuza yanıt verebileceğim. D ye aldığınızda düzelmesi gerekiyor..Tersi düşünülemez zaten..
    Düzeldiğini farkettim, sorun benim farketmememde imiş :)

w205 c180 2015

Başka sorularım da var:

halihazırda 19" amg jant ve Continental Conti Sport Contact 5 SSR runflat lastikler kullanıyorum. lastik dişleri orta düzeyde. her continental lastik gibi gereksiz sesli ve sert. 73 db imiş.

konfor ve sessizlik için 17" janta ve normal rft olmayan lastiğe geçmeyi düşünüyorum. 19" jantları da ileride satışa çıkarmayı düşünüyorum.

sizce mantıklı bir karar mı olur?

yol tutuşta kayıp yaşar mıyım?

aracımda airmatic süspansiyon var. jantları 17" ye çektiğimde bu bir problem yaratır mı?

aracım amg paket. ön ve arka lastikleri veya jantları aynı boyutta almamın bir sakıncası olur mu?

19 janttaki lastik basınç sensörü 17 dekine de uyar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regionella -- 10 Eylül 2019; 20:23:44 >

• Arkadaşlar merhaba, balatadan ufaktan ıslık sesi gelmeye başladı,balata uyarısı vermedi kontrol ettirmelimiyim yoksa uyarı vermesini beklemelimiyim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • demirresmi kullanıcısına yanıt
    Toz taş kum gibi bir şey girmiş olabilir mi?

• Merhabalar, siz tecrübeli kullanıcılardan yardım istiyorum Babam Mercedes takıntılı olduğundan ona bir c200 dizel araç bakıyoruz 2015 model exculusive paket bir tane buldum çok temiz hasar kaydı yok sadece uzun yolda 160bin km yol yapmış. babamda komşumuza danışmış dolapdere oto sanayiden oda aman uzak dur 160 bin km araçtan demiş. Araç fiyat olarakta bizim bütçemize uygun tam istediğimiz renk. Aklımızdaki tek şüphe km şuanda. 2015-2016 c200 dizel araçlar 150-160 bin km lerde başımızı ağrıtırmı? Babam 60 yaşını geçmiş sakin kullanan biridir. Aracı zorlamaz hiç. Cevaplarınız için teşekkürler
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanın, tekerine taş değmesin..
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2016-mercedes-c200d-amg-19-jant-ici-kirmizi-ozel-siparis-hatasiz-735354598/detay/

arkadaşlar bu araç alınır mı? görünen fiyat üzerinden biraz daha indirim yaptılar sizce değer mi? sol ön far yetkili serviste değişmiş dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brifing -- 20 Eylül 2019; 23:44:20 >
  • merhaba arkadaşlar.emanet verdiğim kişi kapıyı acarken mi vurdu bilemiyorum.arabanın kapısında sac gözükcek şekilde cok ufak zedelenme var pirinç tanesi kadar tahmini. .ne yapmak gerekiyor teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leftercan1907 -- 23 Eylül 2019; 9:45:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archi33tect

İyi günlerde kullanın, tekerine taş değmesin..
    Amin sağolun
  • Geçmiş olsun.fotoğraf varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: demirresmi

Geçmiş olsun.fotoğraf varmı?
    teşekkürler .müsait olunca garaja gidip cekip paylaşırım.
  • Selamlar.

W205 c200d Bluetec AMG aracimi satiyorum. Detayli tum bilgiler ilan aciklamasinda mevcut. Yine de soracaginiz bir sey olursa iletisime gecebiliriz.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-sahibinden-c200d-amg-kazasiz-boyasiz-hasar-kayitsiz-orijinal-730390517/detay Sahibinden C200d AMG Kazasız Boyasız HASAR KAYITSIZ Orijinal İlan No: 730390517

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok küçükse aynı renk oje kullanın derim. Bende de 2-3 tane taş değen yer var, ara ara beyaz oje ile bir damla kapatıyorum.
  • quote:

Geçmiş olsun.fotoğraf varmı?
    W205 MERCEDES C-Class ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: mcksy

Çok küçükse aynı renk oje kullanın derim. Bende de 2-3 tane taş değen yer var, ara ara beyaz oje ile bir damla kapatıyorum.

• Fotoğraf böyle arkadaşlar

• Bunun için kaporta rötüş kalemleri oluyor internetten sipariş verip deneyebilirsiniz.daha önce forumlarda kullanıp yazanlar vardı..

• quote:

Bunun için kaporta rötüş kalemleri oluyor internetten sipariş verip deneyebilirsiniz.daha önce forumlarda kullanıp yazanlar vardı..
    teşekkürler.acaba hangi marka iyi tavsiye edebilcek arkadaşların önerilerini bekliyorum kullananların.
  • 
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.