Şimdi Ara

W205 MERCEDES C-Class ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.877
Cevap
189
Favori
1.046.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1065
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 478
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 40 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 223
  • Favoriye Eklediklerim 190
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • isimbulunamadı (608 mesaj) emrtkn (580 mesaj) haberelectro (478 mesaj) passengerX (434 mesaj) orhansen (428 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3930 mesaj) Mobil (6901 mesaj) Tablet (682 mesaj) (4 mesaj) Mini (282 mesaj) Uygulama (279 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Mercedes >> W205 MERCEDES C-Class ANA KONU
Giriş
    699 Mesaj

7gtronic ile max hız 223 idi.
    9gtronic ile max hız 225 olmuştu.
    9gtronic ve c200 4matic ile max hız 234 oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    fatihdemir1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

BU aslında video ama atamadım buradan👍

Şimdi youtube a koydum izleyebilirsiniz.

W205 hız https://www.youtube.com/watch?v=RIs9V6zRS6U&feature=youtu.be

Buda a4 (b9)https://www.youtube.com/watch?v=Lw0P6XPl81E&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demirresmi -- 11 Ağustos 2019; 23:42:43 >
    |
    |
    meceng kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    29790 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: demirresmi

Merhaba, 6 ay 3.18i M Kullandim trim seslerinden ve performanstan dolayi satip B9 a4 aldim cok memnun kaldim tam 1.5 yil kullandim ve yeni sattim, simdide w205 c180 avantgarde 9 g tronic aldim gayet memnunum.konfor yakit ve performans hakkini veriyor. 3.18 limitli(211kmhz) a4 limitli(210) C180 dun denedim (232kmhz) da biraktim 👍
    A4’mu c’mi peki ?
    Artilari eksileri

2020 Model CİTROEN C3 1.2 PureTech shine beyaz
    İnsana saygı yok ama Arabaya var !!!!
  • Yüzbaşı
    327 Mesaj

Çok yeni oldu alalı. Şimdilik ama Vites geçişleri kesinlikle c , hız c , konfor pek fark göremedim, iç aydınlatma led olması a4 , c arkadan itişli olması sürüş keyfi katıyor, yakıt a4 , yol sesi 140kmhz dan sonrası a4 bir tık daha iyi sanki,görüntü ve dikkat çekiş c.varsa sormak istediğiniz detaylar cevaplamaya çalışayım kullandığım kadarıyla👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demirresmi -- 11 Ağustos 2019; 23:25:0 >
    |
    |
    cihanair kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    29790 Mesaj
    quote:

Çok yeni oldu alalı. Şimdilik ama Vites geçişleri kesinlikle c , hız c , konfor pek fark göremedim, iç aydınlatma led olması a4 , c arkadan itişli olması sürüş keyfi katıyor, yakıt a4 , yol sesi 140kmhz dan sonrası a4 bir tık daha iyi sanki,görüntü ve dikkat çekiş c.varsa sormak istediğiniz detaylar cevaplamaya çalışayım kullandığım kadarıyla👍
    Hocam benim hikaye biraz uzun :)
    Buyuk bur heves yeni 3 bekledik
    Araba geldi benim icin hayal kirikligi oldu
    İstenen fiyatin karsligi olmayan motor
    Arka havalandirmanin olmamasi
    Borusanin klasik tok saticiyiz ayaklari beni aractan soguttu
    Babamda a4 var cok asina oldugum bir araba
    Makyajli c bakiyorum bende ama mercedes de dogus gibi tok satici
    Ellerinde hala makyajsiz kasa 2018 model c var ama burunlarindan kil aldirmiyorlar
    kararsiz kaldim makyajli a4 gelse gorsek ona gore daha net konusuruz oda gelemdi hala

|
    |
    2020 Model CİTROEN C3 1.2 PureTech shine beyaz
    İnsana saygı yok ama Arabaya var !!!!

• Yüzbaşı
    398 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

arkadaşlar çok acale lastik tavsiyesi verebilirmisiniz ?
    runflat normal farketmez, dün bir lastikçi goodyear eagle sport tavsiye etti 650 tl imiş ve continental 700 dedi bu hafta değişmem lazım.
    Bahsettiğiniz rakam rft 18" icin degildir herhalde?

Hocam a4'ten c180'e geçiş sebebiniz neydi peki?
    Bir de kullandığınız model yılları neydi?
    Yakıtta ne kadar fark oldu tahmini?

Orijinalden alıntı: Bravemurder

Bahsettiğiniz rakam rft 18" icin degildir herhalde?

Alıntıları Göster
    17" ama rft olup olmadığını hatırlamıyorum zaten ikisinede almadım.
    bu arada kesinlikle rft tavsiye etmiyorum. normal lastiğe geçince mercedes sürdüğümü anladım.
    Makyajlı C200d AMG’leri bayiler kaça bırakıyorlar şu an güncel fiyat alan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    398 Mesaj

Konfor konusunda haklısınız ama guvenlik benim icin on planda olduğu icin rft tercih ediyorum, ben 18 jant olmasina ragmen konfor olarak pek şikayetçi degilim sadece yol sesini fazla aliyor arac(f30) o da rft yüzünden mi yoksa aractan mi bilemiyorum.

|
    |
    dermeister01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,a4 1.5 yıl kullandım memnun kaldım ama vites geçişlerinden ve bazı trim seslerinden şikayetim vardı,ikiside 2017 model, yakıt olarak fazla fark yok c180 bir tık fazla yakıyor ama bence sonuna kadar hakediyor,vites geçişleri çok daha iyi ve trim sesi hiç yok.a4 makyajlandı yakında yollarda göreceğiz ondan dolayıda satmak istedim,birde uzun süre araç kullanamıyorum açıkçası değişiklik istedim,bmw 3.18iM vardı a4 e geçiş yaptım şimdide c180 rahatlıkla söyleyebilirmki en çok memnun kaldığım konfor performans ve kullanım olarak c180 9gtronic 👍

|
    |
    Regionella kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4617 Mesaj

güvenlik ile fazla ilgili bir durum değil rft lastiğin tek avantajı ani patlamada lastik değiştirmeden 80 km kadar yola devam ediyorsunuz mucizevi birşey değil yani

ben 20 yıldır araç kullanıyorum 18 yıl normal lastik kullandım son 2 yıldır rft kullanıyordum. 2 yıl bende güvenliktir falan diyip çektim bu rezilliği ama şimdi normale döndüm bayram tatilinde 5 günde 2500 km yol yaptım maşallah hiçbir problemde yaşamadım çokta konforluydu.

rft 2 kat pahalı ve konforsuz hemde ikiside patlıyor, ikiside deliniyor, ikiside iniyor ama karar size kalmış tabi
    |
    |
    Bravemurder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

güvenlik ile fazla ilgili bir durum değil rft lastiğin tek avantajı ani patlamada lastik değiştirmeden 80 km kadar yola devam ediyorsunuz mucizevi birşey değil yani

ben 20 yıldır araç kullanıyorum 18 yıl normal lastik kullandım son 2 yıldır rft kullanıyordum. 2 yıl bende güvenliktir falan diyip çektim bu rezilliği ama şimdi normale döndüm bayram tatilinde 5 günde 2500 km yol yaptım maşallah hiçbir problemde yaşamadım çokta konforluydu.

rft 2 kat pahalı ve konforsuz hemde ikiside patlıyor, ikiside deliniyor, ikiside iniyor ama karar size kalmış tabi
    Rft lastik 100-120 ile giderken patladiginda araç kontrolunu yitirmezsiniz. Cunku icinde bir katman daha vardir. Ancak normal lastikte boyle bir sey olmadigindan yuksek hizda patlamada kaza kacinilmaz olur.

|
    |
    Önceki Bmw aracımda yaklaşık 150-160 km hızla giderken ekranda lastik patladı uyarısı aldım. Patladığını ekrandan öğrendim yani. Lastikçi söktüğünde gördük ki lastiğin tabanında açılan deliğe çakmak rahatça girebiliyordu. O şekil yarılmıştı. Rft önemli bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridleyscott -- 22 Ağustos 2019; 21:46:0 >

+1

|
    |
    ridleyscott kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4598 Mesaj
    Arkadaşlar 2016-2018 arası temiz fascination veya exclusive C180 bakıyorum. Aracını satmak isteyen varsa görüşebiliriz. İyi günler.
    |
    |
    |
    |
    Ben de yazayim.Yetkili serviste aktif karbon filtre değişmez ise c180 bakım 1500 tl. Ayrıca arka balata bitmek üzereydi. Servisle uğraşmak istemediğimden orjinal arka balata ve fiş 550 tl'ye aldım. Servis 1400 nasıl der şaka gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber-shot -- 29 Ağustos 2019; 20:4:26 >
    |
    |
    Konu Sahibine Özel
    Reno motoruna 3400 lira bakım parası vermek...

|
    |
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
ankara gülüş tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,828
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.