Şimdi Ara

W205 MERCEDES C-Class ANA KONU (824. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.122
Cevap
187
Favori
1.187.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: meceng

Güle güle kullanın hocam ancak bence 12k çok para ve o özellikler nedir bilmem ama ben dokunmatiği olmayan 10.25 inch lik bir ekrana vermem diye düşünüyorum.
    Bir de online harita güncellemesi olacak mı takılan command’ınızda?
    Teşekkürler. Olay sadece ekran değil. ekranın büyümesi ayrı bir şey. comand olmadan kullanılamayan ama var sandığınız özellikler aktif oluyor. ses sisteminin gerçek gücünden de yararlanmak ayrı tabi. Harita güncel, ilerleyen süreçlerde de güncelleme olacak evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkneXX

Apple CarPlay de eklediler mi acaba?
    Car Play 2017 ile 2018 in belli bir ayındaki araçlarda var sadece diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEZzZER_TR

Bence exlusive paket alin hocam Yada istediginiz neyse onu alin Banada birsuru birseyler alin diyen oldu En dogrusu icinizde ki karar derim
    Hocam exclusive'nin fascinationa üstünlüğü ne ki onu bir çözebilsem. gerçekten konfor daha iyi mi net bilgi yok ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

Hocam exclusive'nin fascinationa üstünlüğü ne ki onu bir çözebilsem. gerçekten konfor daha iyi mi net bilgi yok ki.

Alıntıları Göster
    aynen konfor olarak üstün amgden baya üstün hatta o kesin bir bilgi, fastinationa göre farkı nedir bilmiyorum test etmedim, Paket olarak da iki paket birbirinden tamamemen farklı Bir kere ön ızgarası jantları farklı donanım olarak da dolu exclusive paketler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEZzZER_TR

aynen konfor olarak üstün amgden baya üstün hatta o kesin bir bilgi, fastinationa göre farkı nedir bilmiyorum test etmedim, Paket olarak da iki paket birbirinden tamamemen farklı Bir kere ön ızgarası jantları farklı donanım olarak da dolu exclusive paketler..

Alıntıları Göster
    Hocam exclusive ve fascinationun donanımları bana birebir aynı olarak geldi. sadece panjuru ve jantları değişik, bir de iç aksamda kozmetik fark var. en merak ettiğim konu fascination ve exclusive'nin konfor olarak farkı olup olmadığı. ona göre belirleyeceğim alacağım aracı. exclusive'nin makam tipi olması hoşuma gitmiyor tam tersi, biraz daha sportif duruşu olan fascinationun tipi hoşuma gitti. konfor aynı ise direk fasc. tercihim olacak.

• quote:

Hocam exclusive ve fascinationun donanımları bana birebir aynı olarak geldi. sadece panjuru ve jantları değişik, bir de iç aksamda kozmetik fark var. en merak ettiğim konu fascination ve exclusive'nin konfor olarak farkı olup olmadığı. ona göre belirleyeceğim alacağım aracı. exclusive'nin makam tipi olması hoşuma gitmiyor tam tersi, biraz daha sportif duruşu olan fascinationun tipi hoşuma gitti. konfor aynı ise direk fasc. tercihim olacak.

Alıntıları Göster
    Exc, AMG ve fascination donanım olarak birebir aynıdır. Üçü de full donanım Mercedes'te, sadece dizayn farkı var.

Exc daha konforlu evet, ama ne kadar fark var bilemem. Kullananlar bayağı konforlu diyordu forumda. Fasc konforu orta, AMG çok sert.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Büyük ekran olması tabiki daha güzel olur. seste baya fark varmış dediklerine göre.

Bir kaç sorum daha var. Aracında android oto/car play vs var mı? telefon görüntüsünü ekrana aktarabiliyor musun?

bir de aracın nerenin üretimi olduğunu anlayabiliyormuşuz sanırım, bunu nasıl yapıyorlar?
    Şase numarasında 11. Karakter "F" ise Almanya üretimi (Almanya'larin hepsi Bremen şehrinden)
    F değil başka harf ise Güney Afrika üretimi.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

2015 model c200d fascination kullaniyorum. 7 ileri vites. Sanziman konforlu ancak agresif surusler icin yavas kalabilir. Bu araclar icin ozel olarak alirken dikkat edilebilecek bir nokta var mi bilemiyorum. Tabi tum kontrolu guvenilir bir yere almadan yaptirmalisiniz.
    Ses sistemi standart özel marka degil. Amg, fasc. ,Exclusive tamami icin opsiyon olarak satin alinabilir. Normalde tamaminda ayni. Cok muzikten anlamam ancak bu araclardaki standart sistemin bile hi-fi oldugu soyleniyor. Gayet net ve temiz bir sesi var. Ancak uzerine burmester da alinabiliyor.

Alıntıları Göster
    W205 standart ses sistemi gayet güzel, bence harika. Hiçbir sorun yok. O özel opsiyon ses sistemlerine alışkın birisi aradaki farkı anladığı için iyi değil diyebilir ama normal kullanıcı için kesinlikle güzel.
    Ben müzik dinlemeyi severim arabada, evde güzel ses sistemi var (Bose), evden sonra arabada aynı parçayı dinleyince en ufak fark yok, gayet güzel.

• Arkadaşlar Merhaba

Geçen Hafta BMW F30 40.yıl aracımı biraz daha model yükseltmek için sattım. Lakin kafa çorba oldu, pejo 5008, arteon, audi a4 derken son olarak merco c180 de karar kıldım gibi. Kesinlikle AMG paket olacak.
    Bu sefer de benzinli mi dizel mi düşüncesi başladı. Çok performans delisi biri değilim lakin sollama yapacağım zaman da tıkanıp kalmasın. aylık 1500 km yol yapıyorum. Dizel de reno motoru ister istemez çok küçük de olsa bi rahatsızlık veriyor. Bmw benzinliydi ve sakin kullanımda 7.3 litre yakıyordu. Acaba bu aracın benzinlisinde de bu rakamı yakalayabilirmiyim. Dizel de ne kadar yakıt farkı olur. Çok farkettirir mi?
    Yarın bir gün satarken ikinci el de hangisi daha çabuk gider?
    Cevaplarınız ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

• numberten_ank kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 6 ay 3.18i M Kullandim trim seslerinden ve performanstan dolayi satip B9 a4 aldim cok memnun kaldim tam 1.5 yil kullandim ve yeni sattim, simdide w205 c180 avantgarde 9 g tronic aldim gayet memnunum.konfor yakit ve performans hakkini veriyor. 3.18 limitli(211kmhz) a4 limitli(210) C180 dun denedim (232kmhz) da biraktim 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demirresmi -- 11 Ağustos 2019; 20:31:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 7gtronic ile max hız 223 idi.
    9gtronic ile max hız 225 olmuştu.
    9gtronic ve c200 4matic ile max hız 234 oldu.

• meceng M kullanıcısına yanıt

BU aslında video ama atamadım buradan👍

Şimdi youtube a koydum izleyebilirsiniz.

W205 hız https://www.youtube.com/watch?v=RIs9V6zRS6U&feature=youtu.be

Buda a4 (b9)https://www.youtube.com/watch?v=Lw0P6XPl81E&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demirresmi -- 11 Ağustos 2019; 23:42:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: demirresmi

Merhaba, 6 ay 3.18i M Kullandim trim seslerinden ve performanstan dolayi satip B9 a4 aldim cok memnun kaldim tam 1.5 yil kullandim ve yeni sattim, simdide w205 c180 avantgarde 9 g tronic aldim gayet memnunum.konfor yakit ve performans hakkini veriyor. 3.18 limitli(211kmhz) a4 limitli(210) C180 dun denedim (232kmhz) da biraktim 👍
    A4’mu c’mi peki ?
    Artilari eksileri

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Çok yeni oldu alalı. Şimdilik ama Vites geçişleri kesinlikle c , hız c , konfor pek fark göremedim, iç aydınlatma led olması a4 , c arkadan itişli olması sürüş keyfi katıyor, yakıt a4 , yol sesi 140kmhz dan sonrası a4 bir tık daha iyi sanki,görüntü ve dikkat çekiş c.varsa sormak istediğiniz detaylar cevaplamaya çalışayım kullandığım kadarıyla👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demirresmi -- 11 Ağustos 2019; 23:25:0 >
  • quote:

Çok yeni oldu alalı. Şimdilik ama Vites geçişleri kesinlikle c , hız c , konfor pek fark göremedim, iç aydınlatma led olması a4 , c arkadan itişli olması sürüş keyfi katıyor, yakıt a4 , yol sesi 140kmhz dan sonrası a4 bir tık daha iyi sanki,görüntü ve dikkat çekiş c.varsa sormak istediğiniz detaylar cevaplamaya çalışayım kullandığım kadarıyla👍
    Hocam benim hikaye biraz uzun :)
    Buyuk bur heves yeni 3 bekledik
    Araba geldi benim icin hayal kirikligi oldu
    İstenen fiyatin karsligi olmayan motor
    Arka havalandirmanin olmamasi
    Borusanin klasik tok saticiyiz ayaklari beni aractan soguttu
    Babamda a4 var cok asina oldugum bir araba
    Makyajli c bakiyorum bende ama mercedes de dogus gibi tok satici
    Ellerinde hala makyajsiz kasa 2018 model c var ama burunlarindan kil aldirmiyorlar
    kararsiz kaldim makyajli a4 gelse gorsek ona gore daha net konusuruz oda gelemdi hala

• quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

arkadaşlar çok acale lastik tavsiyesi verebilirmisiniz ?
    runflat normal farketmez, dün bir lastikçi goodyear eagle sport tavsiye etti 650 tl imiş ve continental 700 dedi bu hafta değişmem lazım.
    Bahsettiğiniz rakam rft 18" icin degildir herhalde?

• quote:

Hocam a4'ten c180'e geçiş sebebiniz neydi peki?
    Bir de kullandığınız model yılları neydi?
    Yakıtta ne kadar fark oldu tahmini?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bravemurder

Bahsettiğiniz rakam rft 18" icin degildir herhalde?

Alıntıları Göster
    17" ama rft olup olmadığını hatırlamıyorum zaten ikisinede almadım.
    bu arada kesinlikle rft tavsiye etmiyorum. normal lastiğe geçince mercedes sürdüğümü anladım.
  • Makyajlı C200d AMG’leri bayiler kaça bırakıyorlar şu an güncel fiyat alan var mı?

• dermeister01 kullanıcısına yanıt
    Konfor konusunda haklısınız ama guvenlik benim icin on planda olduğu icin rft tercih ediyorum, ben 18 jant olmasina ragmen konfor olarak pek şikayetçi degilim sadece yol sesini fazla aliyor arac(f30) o da rft yüzünden mi yoksa aractan mi bilemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.