Şimdi Ara

W205 MERCEDES C-Class ANA KONU (740. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.122
Cevap
187
Favori
1.187.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 738739740741742
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet bu daha iyi. Hatta İsteyen W205 kullanıcıları bu yeni ekranı sonradan taktırabilir diyorlar.
    Ama her iki ekran da A4'ün ekranından iyi bence ,Audi de tablet tarzı ekrana geçti ama kırılıp düşecek gibi duruyor göğüsün üzerinde. Mercedesteki gibi göğüsün önünde duran daha iyi bence.
  • W205 facelift 2018 videosu:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimbulunamadı -- 13 Eylül 2017; 21:46:42 >
  • Arkadaşlar son zamanlarda bayilerden C180 için fiyat aldınız mı?
    Ben bayram öncesi uğradım, Comfort için 190 Exclusive 215, AMG 220 bin tl şeklinde fiyatlar aldım, ancak tabii pazarlıksız fiyatlar bunlar.
    Yakın zamanda bu kez kesin alıcı olarak gideceğim.
    Ekim ayı da malum yıl sonu kampanyaları başlayacak,şimdiden kıyaslayabilmek adına aldığınız rakamları paylaşır mısınız lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

C serisi FL konsol

şuanki arclara bu ekran montajı olcakmı.birde dokunmatikmi bu ekran.
  • Dokunmatik degil montaj olayini bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka mercedes forum sitesinde montaj olur diyorlar.
    W204'de de benzer şekilde yeni ekran montajı yapılmış çok sayıda.
    Dokunmatik olduğunu sanmıyorum ama okumadım o konuda bir bilgi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimbulunamadı -- 14 Eylül 2017; 21:42:10 >
  • teşekkürler bilgi için.
  • Dokunmatik ekrani sevmeyen bir tek ben miyim acaba. Hic ergonomik gelmiyor bana

• Dokunmatik ekranın dezavantajı kullandıkça ekran üzerinde parmak izi kalması haftalık silmezsen zamanla izler kemikleşip kalıcı oluyor ve silsen de cıkmıyor iz kalıyor...

Ama elbette dokunmatik ekranı kullanmak kolay ve keyifli.

Arkadaslar face lift te dıs gorunus te bariz bir fark olmayacak anlaşılan ?

Sadece touch pad ve ekran değişecek se bence C sahipleri makyaj a fazla da takılmayacak 😎

• Aracımı satıyorum. 2014 amg paket 43 binde . Ekstra olarak beyaz deri spor koltuk ve ils farlar var. almanya üretimi. geçen ay sol farı değişti sadece gulsoy floryada onun haricinde boya kaza çizik yok. Son 160 a bırakıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: aspava17

Aracımı satıyorum. 2014 amg paket 43 binde . Ekstra olarak beyaz deri spor koltuk ve ils farlar var. almanya üretimi. geçen ay sol farı değişti sadece gulsoy floryada onun haricinde boya kaza çizik yok. Son 160 a bırakıcam

hangı aracı almayı dusunuyorsunuz hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: semih_avcı

quote:

Orijinalden alıntı: aspava17

Aracımı satıyorum. 2014 amg paket 43 binde . Ekstra olarak beyaz deri spor koltuk ve ils farlar var. almanya üretimi. geçen ay sol farı değişti sadece gulsoy floryada onun haricinde boya kaza çizik yok. Son 160 a bırakıcam

hangı aracı almayı dusunuyorsunuz hocam ?

bu aracı alırken aklımın bir köşesinde f10 kasa 520i vardı. hatta baktım çok beğendim. bundan önceki aracım e90 320 D idi. yine bmw olmasın bi de mercedes deneyelim dedim. bunu aldım. şimdi de aklımda kalan 520i'den almak istiyorum. kısmet bakalım. acelesi yok bu araçta gayet keyifli ve şık :)

• aspava17 kullanıcısına yanıt
    Ben suan mevcut f30 3 serisi kullanıyorum. Yeni audi a5 sportback ya da biraz bekleyip makyajlı c180 almak ıstıyorum. sizce ne yapmalıyım?

boyut itibari ile g30 f10 yada e kasaya cıkmayı dusunmuyorum. hem yeterlı donanımda alamıcam hem de sehir içi kullanıyorum genellikle.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Uzun bir aradan sonra yine forumdayım.
    Aracım 2014 eylül çıkışlı C180 Avantgarde, 21.000 km'de.
    3.yıl bakımını Ankara Mengerler'de 1600 TL'ye yaptırdım.
    Bir önceki bakımdan farklı olarak bujiler de değişti.
    Bu arada 2+1 yıllık garantiyi de doldurmuş olduk.
    Yıllık bakımdan 1 hafta sonra "yedekleme aküsü arızası" uyarısı aldım.
    Aklıma ilk gelen olasılıklar şöyle:
    1. Kablo veya konnektör temassızlığı
    2. Akü doldurma devresinde bir eleman arızası
    3. Araç az km yaptığı için akünün ömrünün sona ermesi (yeterli şarj edilememekten)
    İşlerim nedeniyle servise henüz uğrayamadım.
    Böyle bir arıza ile karşılaşan oldu mu?
  • ihsndrkci İ kullanıcısına yanıt
    Pazarlık yaptığınızda fiyat paylaşırsanız çok iyi olur.. Kimse fiyat almamış sanırım
  • Nizipli2706 kullanıcısına yanıt
    Ben de zamaninda start stop calismiyordu, garanti kapsaminda yedekleme akusunu degistirdiler sorun cozulmustu.

Sanirim 2014 serisinde kronik bir sorun arac dusuk km olsa da bu sorun ortaya cikiyor.

• *planet* kullanıcısına yanıt
    Yıllık bakıma gidene kadar arabada hiç bir arıza uyarısı gelmemişti. Şimdiye kadar start&stop işlevinde herhangi bir olumsuzluk yaşamadım. Tam garanti süresi sona erdi hata kodu çıktı, bu nasıl bir tesadüftür çözemedim.
    Bu hadiseyi daha düşük sınıf bir araçta yaşasaydım, üzülsem de çok şaşırmazdım, nihayetinde ödenen bedele karşılık gelen kalitede ürün var ortada. Ancak lüx bir markada böyle şeyler yaşamak talihsizlik, Mercedes-Benz'e hiç yakışmadı.

1999'da sıfır aldığım Opel Vectra seyir halindeyken stop etmişti, ancak marşa basınca çalışıyordu. Yetkili servise gittiğimde garanti kapsamında karter havalandırma borusuna bir filtre kutusu ekleyerek sorunu çözdüklerini söylemişlerdi. Ancak garanti bittikten 2 hafta sonra yolda stop eden araç bir daha hiç çalışmadı.
    Opel acil yardım çağırdığımda yakıt pompasını değiştirerek arabayı çalıştırabilmişlerdi (tabii ki ücretini alarak). O zaman İzmir Torbalı'da bulunan fabrikaya dahi şikayet ettim, "kullanıcı hatası" deyip masrafları iade etmediler.
    Arka koltuk altında ve yakıt deposunun içinde korunaklı bir haznede çalışan elektrikli bir pompayı nasıl hatalı kullanmış olabilirsem, kimseye derdimi anlatamamıştım.
    2000 yılında tüketici hakları şimdiki kadar güçlü olsaydı bu kadar rahat davranamazlardı.
    Neticede sadece 9.000 km'de 13 aylık arabayı satarak Opel defterini temelli kapatmış oldum.

Demek ki kronik sorunları görmek için garanti süresinin bitmesini beklemek gerekiyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nizipli2706

Yıllık bakıma gidene kadar arabada hiç bir arıza uyarısı gelmemişti. Şimdiye kadar start&stop işlevinde herhangi bir olumsuzluk yaşamadım. Tam garanti süresi sona erdi hata kodu çıktı, bu nasıl bir tesadüftür çözemedim.
    Bu hadiseyi daha düşük sınıf bir araçta yaşasaydım, üzülsem de çok şaşırmazdım, nihayetinde ödenen bedele karşılık gelen kalitede ürün var ortada. Ancak lüx bir markada böyle şeyler yaşamak talihsizlik, Mercedes-Benz'e hiç yakışmadı.

1999'da sıfır aldığım Opel Vectra seyir halindeyken stop etmişti, ancak marşa basınca çalışıyordu. Yetkili servise gittiğimde garanti kapsamında karter havalandırma borusuna bir filtre kutusu ekleyerek sorunu çözdüklerini söylemişlerdi. Ancak garanti bittikten 2 hafta sonra yolda stop eden araç bir daha hiç çalışmadı.
    Opel acil yardım çağırdığımda yakıt pompasını değiştirerek arabayı çalıştırabilmişlerdi (tabii ki ücretini alarak). O zaman İzmir Torbalı'da bulunan fabrikaya dahi şikayet ettim, "kullanıcı hatası" deyip masrafları iade etmediler.
    Arka koltuk altında ve yakıt deposunun içinde korunaklı bir haznede çalışan elektrikli bir pompayı nasıl hatalı kullanmış olabilirsem, kimseye derdimi anlatamamıştım.
    2000 yılında tüketici hakları şimdiki kadar güçlü olsaydı bu kadar rahat davranamazlardı.
    Neticede sadece 9.000 km'de 13 aylık arabayı satarak Opel defterini temelli kapatmış oldum.

Demek ki kronik sorunları görmek için garanti süresinin bitmesini beklemek gerekiyormuş.

bazı şeyler arabaya verdiğin parayla alakalı değil. stilo'mun motoru tırtladığında uzatılmış garantimden haberleri olmadan garantisi geçmiş ama daha önce şikayet açmışsınız, garantiden yaparız demişlerdi hemen. opel'in de aynını yapması gerekirdi. opel vectra her ne kadar pahalı bir araç ta olsa sonuçta opel corsa da aynı yerden çıkıyor. zihniyet aynı oluyor.

• Arkadaşlar bu yeni MTV zammından sonra bizim c200d araçların MTV si yüzde kaç zamlanacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersinkilci

Arkadaşlar bu yeni MTV zammından sonra bizim c200d araçların MTV si yüzde kaç zamlanacak?

1449 tl
  • 
Sayfa: önceki 738739740741742
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.