Şimdi Ara

W205 MERCEDES C-Class ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
16.643
Cevap
192
Favori
984.161
Tıklama
Giriş
    265 Mesaj

inşallah daha fazlasına satabilirsiniz fakat benim bu araba işinde senelerdir gözlemlyediğim kadarıyla araca yaptığınız ekstra donanımlar arada derede kaynıyor satarken. ekstradan 20 binlik donanım var 20bin fazlaya satayım olmuyor. 5-10 fazlasına satabilirsen ne ala.ama dediğim gibi inşallah dediğinizden bile fazlaya satarsınız aracınınızı.bende sizin gibi ötv indirimli alıyorum bu 4. sıfır arabam ,aldığım arabalara 1 tl lik bile ekstra donanım ekletmedim. fakat hep en fülünü aldım. alcağınız e 180 i 265 bine kadar veriyorlar.siz e 180 ede ekstra donanım ekletip 350 bini buluyor diyorsuruz. aradaki 85 bini satarken hiç bir zaman alamlazsınız. ha zaten aracın yüzde 60 ını ödeyerek alıyorum diyorsanız o zaman başka. yeni e 180 de şimdiden hayırlı olsun.
    |
    |
    drserti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam E180 i ötv siz alacağım için ekleteceğim donanımlar benim güvenliğime ve konforuma hizmet edeceği için satarkende üzerinen koyamam endişesi çokta yaşamıyorum. Nasıl olsa 5 sene allah kaza bela vermese kullanacağım.

Şuanki aracım içinde açıkçası piyasaya baktığımda dengi ama standart olanların bile ortalama bu fiyatlara verildiğini gördüğüm için üzerindeki ekstra donanımları direk üstüne katmadığımı, çok istemediğimi düşündüm ilanı verirken,ekstralar sayesinde daha rahat satılır diye düşündüm. Hatta ilk 195 bin yazmıştım sonra 185 kafamdaki son fiyat olduğu için 185 yazıp pazarlıksız yazdım. Belkide referandum sonrası bekleniyor olabilir. Mercedes bayisinde 1 haftdır doğru düzgün showroom a gelen müşteri olmadığını söylüyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hundai ix35 klübü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu arada bayi aracıma takasta 173 bin verdi. Hiç pazarlık yapmadım, biraz daha üzerine çıkarlardı. Bayideki akrabam arabanın ederinin 185-190 arası olduğunu biniciye bu fiyata gideceğini söyledi. Bende arabanın raicini bunun üzerinden belirledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drserti -- 12 Nisan 2017; 15:28:46 >

inşallah allah gönlünüze göre versin. bende 2017 c 180 elsluveyi bekliyorum. şuanda ix 35 var. 5 yılı doldu 3-4ayda geçti.birde aklımda temmuz gibi gelir diyor bayi. bmv 5.20i nin yeni kasası var fiyatı belli değil ama. yada jeep türüne devam edersem honda crv. bende e180 i bekledim fakat 265 bin çok yüksek geldi bana
    |
    |

Hocam bende 2016 2.100 km. C200d Fascination aracımı 183.000 e vermek üzereyim, yarın cevap vermem lazım düşünüyorum.

|
    |

Orijinalden alıntı: hundai ix35 klübü

inşallah allah gönlünüze göre versin. bende 2017 c 180 elsluveyi bekliyorum. şuanda ix 35 var. 5 yılı doldu 3-4ayda geçti.birde aklımda temmuz gibi gelir diyor bayi. bmv 5.20i nin yeni kasası var fiyatı belli değil ama. yada jeep türüne devam edersem honda crv. bende e180 i bekledim fakat 265 bin çok yüksek geldi bana

hocam siz hala ix 35 le devam mı valla ben c 180 a geçeli 5 ay falan oluyor. İnşallah kısa sürede Allah size de nasip eder. benim size tavsiyem mutlaka anahtarsız girişi olan bir c serisi alın ix 35 le alıştık anahtarsız girişe çok zor oluyor cepte anahtar aramak.

bu arada size 2 araç daha tavsiye edeyim; yeni BMW 5 serisi muhteşem ama 1.6 motor şuan yok yaz sonundan öncede gelmeyecek 1.6 motoru gelince zorlayın bütçenizi birde yeni AUDİ a5 e 1.4 motor koydular o da çok iyi bir tercih olacaktır. bu 2 araca ulaşamazsanız c serisine bakmaya devam edin derim ayrıca kesinlikle SUV bakmayın zaten 5,5 yıldır suv kullanıyormuşsunuz, biraz suv hamallığına ara verin ve gerçek bir araba kullanın.Allah nasip ederse ix 35 i satıp c classa geçince ne demek istediğimi anlayacaksınız
    |
    |

• Yüzbaşı
    619 Mesaj

hocam vermezseniz bana yönlendirin 185 e benimkini vereyim müşterinize :)

çok iyi fiyata veriyosunuz.

sanırım arabanın diyarbakırda olmasıda biraz insanların gelmesine engel oluyor.

hayat normal devam ediyor burda halbuki.
    |
    |
    Granditaday kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aracınızın fiyatı normal.

Satılmamasının nedeni ülkedeki siyasi ve ekonomik belirsizlik hele hele referandum öncesi haftada bişey beklemeyin.

Ama yaz yaklaştıkça fiyat kırmayın ve bekleyin istediğiniz fiyata satacaksınız emin olabilirsiniz.

|
    |

Aslında çok acelemde yok ama araba emanet gibi geliyor o yüzden biran önce satılsa iyi olur diyorum.

|
    |
    imagoodman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam piyasa çok durgun, uzun zamandır böyle, gizli kriz var, bu referandum sürecide tuz biber ekti, yaprak kıpırdamıyor, o yüzdende vereceğim aracı, söylediğiniz bendede var, normalde basıp giderim ama satacağım için ürkek kullanıyorum, size yollarım ama siz Fascination kullanamazsınız:) AMG kadar albenili değil.

|
    |

hocam ben arabanızı değil satmaktan vazgeçerseniz müşterinizi yollayın demiştim :)

umarım ülkemiz için en hayırlısı olur bu referandum sonrası, herkesin derin nefes almaya ihtiyacı var.
    |
    |
    Granditaday kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Biraz off-topic olacak ama şu an W205 kullananların fikrini merak ediyorum, SUV kullananlarınızın yorumu nedir bu araç türü hakkında? Binek araçlara göre nasıl karşılaştırırsınız? Aracı aldığım dönem GLK ilgimi çekmişti ancak eski teknolojisi ve demode iç mekanı nedeniyle vazgeçmiştim.

yeğenimde 2400 motorlu kia sorento var. o arabayı kullandığımda normalde hayatta en keyif aldığım şey olan araba kullanmaktan soğuyorum. yol tutuşu sıfır,motoruna göre aldığım performans eh işte. kimileri yüksekte olmayı seviyor araba kullanırken ama bendede tam tersi yere yakı olunca çok daha keyifli oluyor, yolu hissediyorsunuz. kolay kolay suv kullanacağımı sanmıyorum.
    |
    |
    kingjeremythewicked kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eşimin Kuga'sı var, onuda sıklıkla kullanıyorum, araçlar gerçekten çok farklı, yüksek oturma pozisyonunda olduğunuz için Kuga'da trafiğe daha hakimsiniz, dönüş açılarını daha rahat hesap edebiliyorsunuz, iniş binişler kesinlikle daha rahat, eşim benim C'ye her bindiğinde "iki büklüm inip biniyorum" diye söylenir. daha yüksek yapısı nedeniyle neredeyse sınırsız baş mesafesi var ve tabiki daha ferah bir iç mekana sahip, dezavantaj olarak şu söylenebilir, yüksek aerodinamik katsayı, yapısı gereği biraz daha fazla rüzgar sesi, yerden yüksek olduğu için alttan daha fazla hava geçişi ve sportiflikten uzak sürüş pozisyonu. Yalnız C için şunu söylemem gerekiyor 3.20'den sonra araca bu kadar alışabileceğimi zannetmiyordum, araç bana kesinlikle "hitap" ediyor ve gerçekten memnunum, ama daha büyük bir araç ihtiyacından dolayı E yada 5 ile değiştireceğim.

|
    |
    kingjeremythewicked kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
    32 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba. 2015 c180 aracımın klima soğutmasından hiç memnun değilim. Yetkili bir servise gittim daha test bile etmeden klima gazı 300tl gibi muhabbete girdiler. Ben klima gazının durduk yere neden biteceğini anlamıyorum kaldı ki yaz kış klima kullanan bir insan olduğum halde. Ayrıca sistemde bir kaçak varsa vs yine de garantili bir araçta biz neden yararlanamıyoruz onu da anlayamıyorum. Başına daha önce böyle birşey gelen var mı? Be yapmam lazım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: enrico

Arkadaşlar merhaba. 2015 c180 aracımın klima soğutmasından hiç memnun değilim. Yetkili bir servise gittim daha test bile etmeden klima gazı 300tl gibi muhabbete girdiler. Ben klima gazının durduk yere neden biteceğini anlamıyorum kaldı ki yaz kış klima kullanan bir insan olduğum halde. Ayrıca sistemde bir kaçak varsa vs yine de garantili bir araçta biz neden yararlanamıyoruz onu da anlayamıyorum. Başına daha önce böyle birşey gelen var mı? Be yapmam lazım?

Klima kaçağı genelde garantiye girmez.Taş vs gelip zarar vermiş olabilir.Öyle olmasa bile öyle olmuş derler.İşin kötüsü tespit işi de zor.İşaretli gaz basıp kaçağı tespit edip ya onaracaklar ya da klima radyatörü değişecek.SOnra yine gaz basacaklar serviste baya maliyetli olur.2015 model araçta klima iyi soğutmuyorsa %90 kaçak vardır bana göre.Yoksa 5-6 sene gitmesi lazım hiç yoktan.
    |
    |

GIGABYTE AORUS Z370 GAMING 7 / i7 [email protected] & NOCTUA NH D-15 / Gskill TRIDENT-Z 2x8 GB CL17 3600 MHZ DDR4 / Samsung 960 EVO 500GB / ZOTAC GTX 1080 TI AMP! / HAF 912 / COOLERMASTER GX80 PLUS 750W / Corsair K95 RGB PLATINUM MX SPEED / Zowie EC2-A & SteelSeries QCK Heavy / Creative OMNI & Hyperx Cloud II / PIONEER BDR-209EBK

Zowie BenQ XL2540 @ 240 Hz

**Sammy FARHA & Tony G. the table dominators!!! "Do you feel my pawa?!"

• Yarbay
    2258 Mesaj
    Kışlık lastikler ile "yuvarlanma sesi" gibi bir ses geliyordu bariz şekilde, özellikle hafif inişlerde arabayı salınca düşük hızlarda daha belli oluyordu. Yazlık lastiğe geçince kesildi.
    |
    |
    Foruma bakıyorum da herkes anasının, dedesinin. ninesinin, kedisinin üzerine ötv siz araç almış gibi geldi bana. Sanırım bu devlete vergi veren birkaç kerizden biriyim elhamdülillah.

Orijinalden alıntı: otodr

Foruma bakıyorum da herkes anasının, dedesinin. ninesinin, kedisinin üzerine ötv siz araç almış gibi geldi bana. Sanırım bu devlete vergi veren birkaç kerizden biriyim elhamdülillah.

Sanki biraz yanlış bir katigorize oldu.Ötv'siz araç alanların tamamını bu kategoriye sokmanız biraz ağır oldu sanki.Bu cümleniz insanları incitebilir.Daha dikkatli kelimeler kullansak daha şık olur diye düşünüyorum.Herkes bir şekilde devletine vergisini ödüyor,müsterih olun.Allah şükrünüzü artırsın.

Bugün 2016 2.300 km. C200d, Standart Fascination, 0 gibi pırıl pırıl aracımı 186.500 liraya verdim, Babam emekli, arabasını kullanmıyor, onu kullanacağım bir süre, makyajlı C180'e 9g ile 184 beygirlik bir motordan söz ediliyor, onu bekleyeceğim yada yeni A5'e bakacağım, Hayırlısı.

SEO
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.