Şimdi Ara

W205 MERCEDES C-Class ANA KONU (543. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.122
Cevap
187
Favori
1.187.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben mobil uygulamadan baktım 10.000 tl lik bir fark olan deri seceneği var o olabilir diye düşündüm. Masaüstü sitesinde görünmüyor konfigüratörde,mobilde görünüyor @erciftci

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drserti

Ben mobil uygulamadan baktım 10.000 tl lik bir fark olan deri seceneği var o olabilir diye düşündüm. Masaüstü sitesinde görünmüyor konfigüratörde,mobilde görünüyor @erciftci

İki ihtimal olabilir.

Sizin baktığınız 10bin lira olan pahalı deridir belki, artico değil. Ya da ilandaki arkadaş "koltuk+konsol artico deri kaplı" olacak şekilde bir opsiyon almıştır. Eğer konsolu deri kaplı aracı olan varsa bilgilendirebilir belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erciftci -- 20 Mayıs 2016; 16:14:48 >
  • erciftci E kullanıcısına yanıt
    Arkadaş ilanı yayından kaldırmış ama benle konuştuğu için alırsan sana satıcam dedi. O 9700 tl dediği koltuğu sordum kristal grisi artiko deri dedi,konsol siyah dişbudakmış.ayrıca adaptif far var 3500 tl vermiş ve arka camda elektronik perde varmış. İlk bakımda ücretsizmiş. Karar vermeme yardımcı olursanız sevinirim.

• Arkadaşlar 10.000 km deki c180 amg aracımı iyi bir fiyata sayarlarsa E200 exclusive almayı planlıyorum. Şöyle bir konfigürasyon oluşturdum.
    Görüşleriniz lütfen.
    W205 MERCEDES C-Class ANA KONU
  • quote:

Orijinalden alıntı: otodr

Arkadaşlar 10.000 km deki c180 amg aracımı iyi bir fiyata sayarlarsa E200 exclusive almayı planlıyorum. Şöyle bir konfigürasyon oluşturdum.
    Görüşleriniz lütfen.
    W205 MERCEDES C-Class ANA KONU

Donanım paketi olarak;
    Sürüş Yardım Paketi 13.205,38 TL
    PREMIUM Paketi 16.228,72 TL
    COMAND Online müzik, eğlence sistemi ve navigasyon ön hazırlığı 15.012,43 TL + 12.3 inç, geniş dijital gösterge paneli 1.802,57 TL

• 2 gündür pek kimse yazmıyor ama pazartesi gününe kadar sahip olmam gereken bir bilgi var. Yukarda bilgilerini paylaştığım arabanın trafiğe çıkış tarihi 13 mart 2015. Araba 12 bin km de ve 1 yıllını doldurmuş.ancak bu arkadaş bakımını henüz yapmamış,aracın garantı dışı kalma ihtimali varmı? Bu yıllık bakım süreside esneme payı kaç gündür bilgisi olan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drserti -- 21 Mayıs 2016; 22:36:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saylam06

Beyler aşağıdaki linkteki navigasyon kartını alsam CLA'da çalışır mı?

Gümrüğe takılma gibi bir problem yaşar mıyım? Daha önce alanlar yardımcı olabilir mi?

http://www.ebay.com/itm/Genuine-New-Mercedes-Benz-SD-Card-Garmin-Map-Pilot-2015-2016-Latest-Version-/281982168723?hash=item41a7726e93:g:GY8AAOSwAKxWUKZZ

?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• drserti D kullanıcısına yanıt
    Garantiden sıkıntı çıkmayacağını düşünüyorum ancak yukarıda belirttiğiniz ilk bakımı artık ücretsiz yapacaklarını zannetmem. Bana da ilk bakımı ücretsiz hediye etmişlerdi ancak satış temsilcim ilk bakım için, 1 yılı veya 15000 km yi geçmemem gerektiği, aksi takdirde geçersiz olacağını söylemişti.

En ufak sorunda aracı garanti dışı bırakacaklar.
    Şu an müsait değilim size link veremem ama lütfen şikayetvar a bakın, bu şekilde garanti dışı bırakılmış araç şikayetleri göreceksiniz.
    Ayrıca bedava bakım varken neden insanlar aracı vaktinde bakıma götürmez o da ayrı bir muamma.
    Yarım saat daha rötar geldi, bende size link atayım dedim.
    Buyrun,
    https://www.sikayetvar.com/mercedes-bakimlarini-gec-yaptirdigim-icin-aracimi-garanti-kapsamina-almiyorlar
    https://www.sikayetvar.com/mercedes-bozulan-parcalar-garanti-kapsamina-kabul-edilmedi
    https://www.sikayetvar.com/mercedes-kullanici-hatasi-olmasi-mumkun-olmayan-parcanin-bozulmasi
    Bunlar ilk gözüme çarpanlar.
    Daha bir sürü vardır.
    Size tavsiyem o araçtan uzak durun. Araçta sorun olur demiyorum, belki de hiç sorun olmayacak ama olursa başınıza gelecekler bu.
    Tabiki son karar sizin.

Edit: Yazım hatası düzelttim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhansen -- 22 Mayıs 2016; 2:47:39 >

• drrad D kullanıcısına yanıt
    Standartı 5 hoparlör. Ön kapıdaki twiter yerleri boş. Bizzat açıp baktım.
  • orhansen O kullanıcısına yanıt
    Arkadas vanda ve en yakın servis diyarbakırda,muhtemelen bu yüzden getirmemiştir bakıma aracın 12 binde olduğunuda düşünerek. Yarın sabah buradaki servisten bana bilgi gelecek aracın garanti dışı kalıp kalmadığı ile ilgili,satış temsilcisi bir arkadaşım büyük ihtimalle kalmaz dedi ama net bir şekilde teyit etmek lazım. Yukarda da diğer arkadaşın belirttiği gibi işk bakımı hala ücretsiz yaparlarmı onuda netleştirmek lazım,bugün netleştirebilseydim bugün yola çıkıp yarın alıp gelecektim. Şimdi yarını beklemek lazım. Garanti dışı kalmışsa almayacağım.

• meceng M kullanıcısına yanıt
    Yarın servisten bu konuda net bilgi alacağız işallah. Bakalım,garanti kapsamında olsunda ilk bakım ücretsiz olmasada olur.

• 15.000 Bakımda ortalama ne ücretler çıkıyor arkadaşlar? Bilgisi olan.

• emrtkn E kullanıcısına yanıt
    Emre Bey,ben sormuştum servise.1000 tl civarında demişlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: imagoodman

Dediğiniz gibi Almanya'da taksilerin E kasa olması bir kültürdür.
    Aynı Kıbrıs ve çoğu Avrupa ülkesinde olduğu gibi.
    Bunun yanında Almanya'da Mercedes taksiler için ayrı bir paket benzeri birşey çıkarıyor dikkat ederseniz renkleri filan aynı.
    Ve taksi olacaği için fiyatı ödeme seçenekleri vs normal E serilerinden farklı oluyor.

isvectete ayni durum var..tum taksiler mercedes e class yada passat. kulturden cok nedeni kalitedir mercedes icin. taksiciler en az ariza yapan araci aliyorlar. cunku tek bir gun serviste duran araba onlara baya pahaliya patliyor. passat alma nedenleride daha uygun olmasi birde passatlarda co2 emisyonu dusuk diye bazi yerlerde havaalanlarinda falan avantaj sagliyorlar.

buradada mercedes bmw lux arac sinifinda ama turkiyedeki kadar ulasilmaz degil. ortalama maaslarla alabilirsiniz bu araclari..yani yolda m paket bmw 5 serisi suren birini gordugunuzde o adam normal bir guvenlik gorevlisi falan olabilir yada bir otobus soforu falan.

• emrtkn E kullanıcısına yanıt
    Ben 800 ödemiştim. Servisten servise değişiyor sanırım.
  • stockholm2015 S kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle.
    Benim dayım Almanya' da boyacılık yapıyordu, sıfır M3'ü vardı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrtkn

Aynen öyle.
    Benim dayım Almanya' da boyacılık yapıyordu, sıfır M3'ü vardı :)

Zamanında passat forumunda konuşulmuştu. VW fabrikasındaki çoğu işçide 3.6 litre 300 beygirlik passatlar vardı. Bizde heralde rüyasında göremez o araçları fabrika çalışanları.
  • erciftci E kullanıcısına yanıt
    O bilerek yapılan birşey ve aslında firma yararına.
    İşçi o aracı aldığında "bu aracı ben yaptım" gözüyle bakıyor, motivasyon unsuru. Bolca reklamını da yapıyor.
    Birebir kullanıyor, gördüğü hataları parçaları da bildiği için net yazabiliyor, geri dönüş yapıyor, her geri dönüşte küçük de olsa bir prim var.
    Fiyat olarak personel indirimli alıyor, Vw i bilmiyorum ama genelde ana firma 1 yada 2 yıl sonra aracı takasa kendi alıyor ve yeni araç veriyor.
    Tam kazan-kazan durumu.Daha ne olsun.
  • 
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.