Şimdi Ara

W205 MERCEDES C-Class ANA KONU (407. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.122
Cevap
187
Favori
1.187.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adaptif uzun far yardimcisi sadece led akilli isik paketi ile alimabilmekte, led akilli isik sistemini de sadece viraj icini aydinlatan sistemlerle bir tutmak yanlis olur, sis fari, otoyol modu, kavsak aydinlatma, hiza gore menzil artirma, sehir ici modu, huzmeleri karsidan gelene dusurmeme gibi oek cok ozelligin birlesimi. Bence bu aracta tek opsiyon alinacaksa o da led akilli isik sistemi + uzun far asistani olmali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Aynen düşündüğüm paket ayrıca bende ortayı dişbudak almayı düşünüyordum iyi bir tercih galiba eğer 2 side led se tamamdır gerek yok benim için adaptif farlara

• aviator37 A kullanıcısına yanıt
    Satış temsilcisi statik led far ilede otomatik uzun far alınabildiğini söyledi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Teşekkürler cevaplar için arkadaşlar. C200 dizel style + mavi düşünüyorum. Bu hafta içerisinde bir karar vermem gerek led farlar konusunda. Statik led farlarda uzunlar da led mi yoksa sarı mı acaba ? Bide statik led ile otomatik uzun farı beraber kullanan var mı ? Statik led içinde ekleniyormuş uzun far asistanı.

Style paketin farları sarı ampul mu yoksa led ampul mu deneyen oldu mu acaba.

Mustafa ağabey, biliyorum karışmak istemiyorsun ama senin görüşlerin çok önemli benim için. Sipariş aşamasındayım, köprüden önce son çıkış, bana vereceğin tavsiyelerin yok mu ?

Not: Kısmetse yarın sipariş vereceğim.

Sevgili Dostum,

Ben otomobilin donanımından çok temeline bakarım. Çünkü üretilen otomobillerin belli emniyet standardında olması zaten kurallar ile sağlanmakta. Bu emniyetin ve konforun fazlası ise opsiyonlar ve paketler ile müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Yani Style paket de olsa C200d araç sana bir C200d'nin vermesi planlanan şeylerin çoğunu verecektir. Burada tek sıkıntı, bizim donanım seven insanımızın ikinci el alırken beklentilerinin yüksekliği. Eğer bu aracı beğeniyorsan ve uzun süre kullanacaksan, bence alabilirsin. Statik led farları ise imkan varsa tavsiye ederim. Arada ciddi aydınlatma farkı ve tüketime de olumlu yönde katkısı vardır.

Zaten Premium otomobil + 1.6 lt dizel + otomatik + senin rahat edebileceğin bir iç mekan dediğinde de fazla bir opsiyon yok ki, şunu da düşün diyebilelim... Denilebilecek tek şey, aynı aracın daha üst paketleriyle kıyaslamak. Burada da sen zaten limiti koymuşsun, yani aslında almışsın gitmiş..... bize hayırlı olsun demek düşer. sadece led bence olsun.

Bir de mavi çok iyi seçim. Son yıllarda mavi ve kırmızı tonları en çok ilgimi çeken renkler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtutun -- 21 Eylül 2015; 11:35:25 >

• Herkese merhaba
    Orjinal mercedes 17" jant ve 245x45x17 continental kış lastiği ile beraber, 4 adet takım olarak satılıktır.
    Lastikler hiç kullanılmadı.
    İlgilenen arkadaşlara fotoğraf gönderilir.
    PM den iletişime geçebilirsiniz.
    Konu kırıklığı için özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhendisbiri -- 21 Eylül 2015; 12:33:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2014 model aracımı yazılım güncellemesine çağırdılar. Güncelleme konusunu bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hawk18

2014 model aracımı yazılım güncellemesine çağırdılar. Güncelleme konusunu bilen var mı?

2014 model aracımı geçen hafta yıllık bakım için servise götürdüm, herhangi bir yazılım güncellemesinden bahsetmediler.
  • Şimdi çıktım bayiden. Bütün taşlar yerine oturdu artık. Mavi ve led kesin olacak. Kaparo 5.000 lira. Geriye kaldı dizel mi benzinli mi sorusu. ÖTV muafiyetim olmasa kesin benzinli alırdım fakat muafiyetim ile aradaki fark 11.0000 liraya düşüyor. Kesin kararımı verip sipariş vereceğim.

Bu süreçte bana yardımcı olan, emrtkn arkadaşıma ve forumdaki değerli arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Size zaten ne kadar teşekkür etsem boş Mustafa ağabey.

Son olarak ilgi alakasından ve yardımlarından ötürü, Düzce Hasmer'den Doruk Bey'e de buradan teşekkür eder ve alım aşımasındaki arkadaşlara tavsiye ederim.
  • arkadaşlar selam,

yeni şirketim kısmetse şirket aracı olarak c200 verecek, muhtemelen amg alma şansım da olacak. öncelikle bütün konuyu okudum, okumadan aynı soruları sorup duran arkadaşlara buradan selam ediyorum sayelerinde gözüm bozuldu herhalde :)

internette de çok bakındım ama aracın yerden yüksekliği ile ilgili sağlıklı bilgiye ulaşamadım, tamam amg ile 1.5cm alçalıyor ama sonuç olarak kaç oluyor? :)

mevcut aracım i30 ve 14cm yerden yüksekliği var, dağ bayır gidiyorum neredeyse (toprak yollar vb.) şimdi amg olursa feribottan vs. inerken ne derece sorun yaşarım?

bir de adblue konusu var. mercedes servisten servise götürür diyor ama 4-5bin km de bitiyor diyen de var. durum nedir? ayrıca biterse PO BP fln adblue satıyor onlardan koyamaz mıyız?

araç kesin değil ama olursa izlenimler, yakıt tüketimi, fotoğraf vs. paylaşırım bol bol

• Statik led farlarda uzun farlar halojen, anca adaptif farlarda ikisi de xenon teknolojisi diye biliyorum, en azından ben öyle görüyorum, uzunlar xenon değil sanki beyaz halojen gibi duruyor. Belki de ben yanılıyorumdur.

• nomadmaster kullanıcısına yanıt
    Adblue göstergesini takip edebilirsiniz, benim aracım 7bin km de ve daha %70 adblue dolu gözüküyor, o arkadaşınızda başka bir nedendendir sanırım, bu nedenle istasyonlardan almanıza gerek kalmadan bakıma kadar yetecek bir katkıdır, ama çok zorda kalınırsa neden alınmasın ki diye düşünüyorum, konu tabiiki bir servis danışmanıyla görüşülebilinir.

• quote:

Orijinalden alıntı: nomadmaster

arkadaşlar selam,

yeni şirketim kısmetse şirket aracı olarak c200 verecek, muhtemelen amg alma şansım da olacak. öncelikle bütün konuyu okudum, okumadan aynı soruları sorup duran arkadaşlara buradan selam ediyorum sayelerinde gözüm bozuldu herhalde :)

internette de çok bakındım ama aracın yerden yüksekliği ile ilgili sağlıklı bilgiye ulaşamadım, tamam amg ile 1.5cm alçalıyor ama sonuç olarak kaç oluyor? :)

mevcut aracım i30 ve 14cm yerden yüksekliği var, dağ bayır gidiyorum neredeyse (toprak yollar vb.) şimdi amg olursa feribottan vs. inerken ne derece sorun yaşarım?

bir de adblue konusu var. mercedes servisten servise götürür diyor ama 4-5bin km de bitiyor diyen de var. durum nedir? ayrıca biterse PO BP fln adblue satıyor onlardan koyamaz mıyız?

araç kesin değil ama olursa izlenimler, yakıt tüketimi, fotoğraf vs. paylaşırım bol bol

C200d AMG paket şirket aracı.
    Kıymetini bil şirketin :)

• digitalunix D kullanıcısına yanıt
    Style seviyesinin üzerinde her iki far (uzun ve kısa) led teknolojisi ve her ikisinin de xenon ile bir ilgisi yok. Xenon halen güncel olmakla beraber bir önceki teknoloji durumunda.

• emrtkn E kullanıcısına yanıt
    :) bileceğim inşallah

şirket bütçe veriyor kiralama için ben seçiyorum, istersem üzerine ekleme de yapıyorum cebimden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nomadmaster -- 21 Eylül 2015; 15:51:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nomadmaster

:) bileceğim inşallah

şirket bütçe veriyor kiralama için ben seçiyorum, istersem üzerine ekleme de yapıyorum cebimden.

Hayırlı olsun şimdiden.
  • Güncel fiyat alan oldu mu acaba

• forges kullanıcısına yanıt
    Hangi ildesiniz?

• Aynen şuan c200d amg nin adana- mersin bayisindeki fiyatı nedir ? İndirimler vs ile

• Hiçbir bayide hazır araç yoktur.
    En erken Aralık - Ocak teslim verirler.

• Arkadaşlar bu "adblue" denilen katkı sadece dizel araçlar için mi geçerli? Benzinli C180 için?
  • 
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.