Şimdi Ara

W205 MERCEDES C-Class ANA KONU (242. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
17.122
Cevap
187
Favori
1.187.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _Gamemaster_

bu keyles go da anahtarla kapilari illa acmamizmi gerekiyo anahtari zaten elime alip kapilari actiktan sonra biraz sacma olmus hic anahtari cikarmadan yaklastigimda otomatik kapilara dokununca acilmasi lazim kapilarin arti bide araba calisirken anahtari alip arabadan uzaklasiyorum araba banamisin demiyo hala calisiyor ? kapliari acip iceri girdikten sonra zaten elimde anahtar olmus oluyo bide onu arabada biyere koymak zorunda kaliyorum diger turlu start stop buton u sokup oraya anahtari sokmakta cok sacma oluyo bu araba icin umarim yanildigim noktalar vardir son olarak ip radio yu calistirabilen oldumu?

anahtarsız giriş ve anahtarsız çalıştırmanın birbirinden ayrılması kadar saçma ve mide bulandırıcı bir durum olamaz yani para kazanmak için atılan taklalara bak

ben 3.5 yıldır anahtarsız giriş ve çalıştırma kullanıyorum ve o kadar alıştımki artık anahtarla hiçbir işim yok anahtarda hangi tuşun kapıyı açtığını bile bilmiyorum ve inanılmaz rahat herkese tavsiye ederim.

dediğiniz gibi ben şimdi anahtarı cebimden çıkarıp kapıyı açtıktan sonra bir zahmet kontağa sokup çalıştırırım yani ya motor start stop tuşunuda kaldır yada girişide anahtarsız yap

• Bugün yeni fiyatların açıklanması bekleniyordu, gelişmelerden haberi olan var mı acaba??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dermeister01 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle size katılıyorum. Eşimin aracında 2008 yılından beri anahtarsız giriş ve çalıştırma kullanıyoruz. Özellikle bayanlar için bulunmaz nimet. Bayanların çantaları malum, içinde yok yoktur. Arabaya binerken her seferinde anahtar aranması diye bir sorunu artık yok. Alacağımız yeni araçta da olmazsa olmaz bir özellik bu. Özellikle bayanlar için çok kullanışlı. Anahtarsız giriş ve çalıştırmanın ayrılmış olması ise sizin de belirttiğiniz gibi çok saçma, tüketiciyi keriz yerine koymak başka hiçbir şey değil. Adam bakıyor anahtar sokmadan çalışıyor araç, aaa çok güzel.... bu sistemi daha önce kullanmadı veya bilmiyorsa yeni araç alan kişi, sistemi bütün olarak düşünemiyor doğal olarak.... Oysa ki araca girmek için anahtarı çıkarıp (çantadan, cepten, vs) kapıları açması gerekiyor. Saçmalığın daniskası.

Bu sistemde şu tür özellikler de var; Anahtarlardan birini kaybederseniz ve nerede kaybettiğinizi de bilmiyorsanız, serviste kaybolan anahtarı devre dışı bırakabiliyorlar. Böylelikle acaba çaldırdım mı, bir sabah kalktığımda arabamı götürmüş olabilirler mi endişesi kalkıyor. Biz kaybetmiştik, devre dışı bıraktırdık. Yenisi için yanlış hatırlamıyorsam 1000 TL gibi bir rakam istemişlerdi. 1 yıl kadar sonra bir pantolonun cebinde bulduk, servis yeniden tanımladı ve devreye girdi

• quote:

Orijinalden alıntı: onrakmn

Bugün yeni fiyatların açıklanması bekleniyordu, gelişmelerden haberi olan var mı acaba??

Euro bugün itibari ile 2.66 ile dibi gördü. Buna rağmen diğer firmalar ve başta MB-Türk gidip zam yaparsa Türk milleti alenen enayi yerine konuluyor demektir.

http://www.tcmb.gov.tr/kurlar/today.xml
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Bence fiyatları da tam bu nedenle açıklamıyorlar.Euro dipte , ötv artışı olacak demişlerdi olmadı ee neye dayanıp zam yapacaklar ? Bu yüzden fiyatları açıklamıyorlar ve hatta elimizde araç yok dizeller daha gelmedi , işte şubat sonunda martta anca gelir diyecekler euronun tekrar artmasını bekleyecekler.Çakal bu piyasa.Günahlarınıda almayayyım ama bana sanki böyle olacakmış gibi geliyor.İlla bir zam yapacaklar yani
  • arkadaşlar araçlarınız 183 hp ye çıkartılabiliyormuş.
  • haci saglikli degil onlar ya :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar ne olacak arkadaşlar bir gelişme varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

arkadaşlar araçlarınız 183 hp ye çıkartılabiliyormuş.

Uygulama sayesinde 183HP olmuşmuş. Hani uıygulama öncesi ve sonrası dinamo verileri nerde? Standart arabayla da bin gazla video çek 200HP oldu de Çok güldüm 15-20yıl önceki bilinçsizliğe aynen devam Çoğu chiptuningçiler hazır yazılım atar ECU'ya ama o iş hiç öyle basit değil. Sıfırda olsa o an araç her motorun durumu birbirinden farklıdır. Kaldı ki en temel faktörler de bulunduğunuz yerin deniz seviyesinden yüksekliği (ki C180 turbo beslemeli olduğu için bunun çok önemi yok), hava sıcaklığı v.s. ChipTuning işi her araca özel olarak dinamo üzerinde ve hatta sonrasında gerçek zamanlı ölçümlerle yol üstünde yapılmalıdır. Aksi uygulamalar performansa katkıyı bırakın düşüşe hatta motor ömründe kısalmalara neden olur

Zamanında araba için çok uğraşmıştım bunlarla. şimdi de motorumda uğraşıyorum ve kendim yapar hale geldim O nedenle tavsiyem hiç bulaşmayın arkadaşlar değmez en azından aracınızın garantisi bitene kadar Ondan sonra da illa yaptırıcam derseniz de önce egsoz sistemini performans sistemlerle değiştirin sonra yaptırın ki cidden hissedilir bir fark olsun

W205 MERCEDES C-Class ANA KONUW205 MERCEDES C-Class ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ejlover -- 16 Ocak 2015; 13:44:25 >

• _Gamemaster_ kullanıcısına yanıt
    Hocam araç çok güzel kazasız belasız kullanırsınız işallah.Size sorum rengi beyaz mı açık gri mi anlayamadım fotodanda
  • Her yoruma eksiyi basan arkadas bmw'ci veya vw'ci herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: armutcan

Her yoruma eksiyi basan arkadas bmw'ci veya vw'ci herhalde

+1

enteresan gerçekten c serisi üzdü heralde wv ve bmw cileri
  • arkadaşlar başlık çok atıl gidiyor hergün 3-4 kere bakıyorum başlığa ama tık yok. kullanıcı profilinden mi yoksa henüz araca sahip insan sayısı çok mu az bilmiyorum.
  • modifiye firmaları yeni c serisi üstünde çalışmalara başladı işte 2 tane örnek bence mat haki olan daha güzel

http://www.otokokpit.com/carlsson-2014-yeni-mercedes-c-serisi-w205/

http://www.otokokpit.com/inden-tuning-2014-yeni-mercedes-c-serisi/

• quote:

Orijinalden alıntı: husam20

Hocam araç çok güzel kazasız belasız kullanırsınız işallah.Size sorum rengi beyaz mı açık gri mi anlayamadım fotodanda

Tesekkur ederim sağolun aracin rengi beyaz kardeşim

• dermeister01 kullanıcısına yanıt
    En kısa sürede spoyler düşünüyorum ama servise işim düşmediği Sürece zor gorunuyor.

• Yeni aldığım C180 avangarde aracımda stepne ve kompresör-lastik tamir kiti yok. Bu araçlara uygun kit kullanan forum katılımcısı varmıdır? Bu amaçla nasıl bir kompresör-lastik tamir kiti önerilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yutuna

Yeni aldığım C180 avangarde aracımda stepne ve kompresör-lastik tamir kiti yok. Bu araçlara uygun kit kullanan forum katılımcısı varmıdır? Bu amaçla nasıl bir kompresör-lastik tamir kiti önerilebilir.

Arabanız hayırlı olsun, güle güle kullanın.

lastikler RFT(run flat tire) olduğu için herhangi bir tamir kitine gerek yok. RFT lastiklerin yanakları sert olduğu için tekeriniz patlasa bile inmiyor. Yalnız diğer lastikler RFT lastiklerden daha komforlu olduğu için forumdan bazı arkadaşlar lastikleri değiştirip bir de pratik tamir kiti temin ederek kullanıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fettah

En kısa sürede spoyler düşünüyorum ama servise işim düşmediği Sürece zor gorunuyor.

Ben servise sordum. Parça ve aksesuar satışta spoyler görünmüyo bizim araçlar için.

• armutcan A kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz ve değerli bilgilendirmeniz için.
  • 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.