Şimdi Ara

W205 MERCEDES C-Class ANA KONU (151. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.122
Cevap
187
Favori
1.187.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yeniserdar

quote:

Orijinalden alıntı: maho2306

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anaksoy

Mali nedenlerle Beyaz standart c180 AMG siparişimi bugün iptal ettim.
    Araçla ilgilenen ve beklemek istemeyen varsa 10 gün sonra teslim bir adet mevcut.
    Araç Etiler Mengenlerde.

benimde siparişim hala duruyor ilgilenen arkadaşlara belki yararı dokunur gülsoy mercedes bayisinde bakırköy...

Araclarinizin donanımı nedir. Bende bugun etiler mengerlerde test ettim amg paket bir aracı. Amg artı premium paketli beyaz içi siyah için 162,000 fiyat aldim etiler pazarlık konusunda kati

Beyaz amg paket, ek olarak:
    Airmatic havali suspansiyon
    19' titanyum gri jantlar
    Burmester ses sistemi
    Vale kilidi
    siyah dis budak agacindan ahsap suslemeler
    Led akilli far sistemi
    Uzun far asistani

Fiyat ne kadar hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maho2306

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anaksoy

Mali nedenlerle Beyaz standart c180 AMG siparişimi bugün iptal ettim.
    Araçla ilgilenen ve beklemek istemeyen varsa 10 gün sonra teslim bir adet mevcut.
    Araç Etiler Mengenlerde.

benimde siparişim hala duruyor ilgilenen arkadaşlara belki yararı dokunur gülsoy mercedes bayisinde bakırköy...

Araclarinizin donanımı nedir. Bende bugun etiler mengerlerde test ettim amg paket bir aracı. Amg artı premium paketli beyaz içi siyah için 162,000 fiyat aldim etiler pazarlık konusunda kati

Beyaz amg paket, ek olarak:
    Airmatic havali suspansiyon
    19' titanyum gri jantlar
    Burmester ses sistemi
    Vale kilidi
    siyah dis budak agacindan ahsap suslemeler
    Led akilli far sistemi
    Uzun far asistani

Fiyat ne kadar hocam?

En son 173 diye hatirliyorum. Eger satilmadiysa bayiye gelmis olmasi lazim ya da gelmek uzeredir... gulsoy bakirkoy subesinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• passengerX P kullanıcısına yanıt
    Bu işlemler için yetkili servis benden 1700TL talep etmişti. Fiyatı yüksek bulduğumu belirtince de kendilerinin 1.sınıf ithal malzeme kullandıklarını piyasadaki diğer ürünlerin kalitesiz olduğunu söylediler, ayrıca en az 2 gün aracı bırakmam istendi. Pahalı olduğu için yaptırmadım.
    Piyasada bu işi yapan yerlerden fiyat almak için araştırma yaparken yeni araçların boyasının sertleşmesi için bir kaç ay beklenmesinin daha uygun olacağı konusunda görüşler olduğunu öğrendim. Sizin boya koruma işlemlerini nerede yaptırdınız, ne kadar sürdü?
  • Merhaba arkadaşlar ben ÖTV siz raporlu c180 style almak istiyorum 86 bin tl ye geliyor araç sorum ekstra donanımlı bir araç istemiyorum acaba style opsiyonsuz fotoraf ve özelliklerini gosterebilirmisiniz kabul ediyorum ilk lüks arabam olucak bu konuda baya bilgisizim

• zakyback Z kullanıcısına yanıt
    Mercedes Benz Türkiye sayfasına göz atabilirsiniz. Orada tüm bilgiler mevcut, kafanıza takılan konularda yardımcı oluruz.
    Teknik özellikleri gösteren pdf dosya linki şöyle:
    http://www.mercedes-benz.com.tr/pab/dsc_tr/globalsessionid/DSC_tr3E36333E31317964FF6D6D550A5E5700/dsc_locale/tr_TR/appId/DSC_tr/siteLocale/tr_TR/DSCPrintPDF.jam4;jsessionid=0000qk2dGVp1y3URcBtR8if88mV:186s33hc1?!!=bp

W205 MERCEDES C-Class ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nizipli2706 -- 20 Eylül 2014; 23:57:27 >

• geng G kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Ancak terletme az yapan gerçek deridir. Suni deri daha çok terletir. Ayrıca BMW Sensatec de suni deridir.
    Her iki markada da gerçek deriyi ekstra ödeyerek seçebiliyorsunuz. (en azından E ve 5 için öyle)

• quote:

Orijinalden alıntı: passengerX

Memnunum cam filmini memnun kalmayınca bir ton açtılar.full kaput filmi ve 6 cam filmi+deri koruma+motor koruma+boya koruma yapıldı 1200 tl ödedim.

cevap icin tesekkurler simdi siz hepsini 1 numara yaptiniz degil mi 6 cami da, bana servis on 3 cam 1 numara arka 3 cam da 2 numara yapalim dediler. bu arada on camda 1 numara cok siritiyor mi polislerle cok ugrasmak istemem ama gerekli de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: passengerX

Ön cam dahil 6 camı 1 numara yaptırsın içi siyah aracı olanlar,her gören bu camlar ne kadar koyu diyor bana,yanlar ve arka 2,ön 1 numara,içinin siyah olması tonu en az 1 kademe koyu gösteriyor bakın aracın ilk fotoları burada heryerin 2 numara olduğu,şimdi ön 1 numara ile değişti ama çok hafif bir açılma var belli belirsiz,eğer çok koyu sevmiyorsanız hepsini 1 yaptırın zaten 2 gibi duracak,ısınmayı önlemek için ön cam mutlaka yaptırın.
    W205 MERCEDES C-Class ANA KONUW205 MERCEDES C-Class ANA KONU

bu resimde camlarin tumu 1 numara mi cok koyu gozukuyor :)

• goganemre kullanıcısına yanıt
    Hepsi 2 bende, eğer koltuklar siyah ise hepsini 1 yaptırın yoksa çok koyu oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mtutun

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Ancak terletme az yapan gerçek deridir. Suni deri daha çok terletir. Ayrıca BMW Sensatec de suni deridir.
    Her iki markada da gerçek deriyi ekstra ödeyerek seçebiliyorsunuz. (en azından E ve 5 için öyle)

Teşekkürler.

Suni derinin hakiki deriye göre terlettiğini biliyorum. Kıyaslamayı iki suni deri arasında yaptım.

Mercedes'in suni derisi delikli ve hava almaya müsait, Bmw'de havalandırma delikleri yok,

Çıplak gözle de Mercedes'in derisi gözüme daha kaliteli göründü, bir de Bmw konusunda terletme ile ilgili çok şikayet var, Mercedes konusunda fazla değil.

Bu yazdıklarım Mercedes'in suni derisinin Bmw'nin suni derisinden daha az terleteceğini düşünmeme neden oldu.

• merhaba, cuma günü bayiiden aradılar ve araca cam filmi+ boya, motor, koltuk koruma+ kaput koruma filmi için 1200 tl indirimli fiyat teklif ettiler.. ben sadece kaput koruma istedim ve 600 tl fiyat verdiler. sizce değer mi? araç beyaz amg
  • geng G kullanıcısına yanıt
    Pardon o zaman. Hem delikli sunu derinin avantajı, hem de Mercedes Artico kalitesinin yüksekliği konusunda katılıyorum.

Yakın zamanda baktığım 5 serisi siyah sensatec görünüşü yüzünden aracın içine binmeden vaz geçmiş bir insan olarak konuşuyorum ne yazık ki! Nerede benim eski BMW 5 serilerindeki Dakota ve paket 8???

• quote:

Orijinalden alıntı: lalelim

merhaba, cuma günü bayiiden aradılar ve araca cam filmi+ boya, motor, koltuk koruma+ kaput koruma filmi için 1200 tl indirimli fiyat teklif ettiler.. ben sadece kaput koruma istedim ve 600 tl fiyat verdiler. sizce değer mi? araç beyaz amg

O tarz uygulamaları Ziebart'ta yaptırın...bayiler de sanayiden ustaya kalitesiz malzemelerle yaptırıyorlar emin olun...mercedes diye güvenmeyin,burası Türkiye...

• Merhabalar,
    Geçen hafta aracı 2. El daha 250km de aldım.
    Fascination paketmiş.
    Bana göre sınıfı içinde başarılı bir araç.

Lakin benim siz değerli arkadaşlarımdan öğrenmek istediğim birşey var.

Aracımda navigasyon özelliği var lakin harita yüklü değil. Bu sebeplede donanımı kullanamıyorum.

Burada yazan yazıların büyük bir çoğunluğunu okudum ama soruma net cevabı bulamadım. Belki yeterli araştırmayı yapmadığım için fark etmemişte olabilirim netice sizde takdir edersiniz ki 150 sayfa yazı gözden kaçırmış olabilirim :)

Bana bu navigasyon konusunda yol gösterebilirseniz çok memnun olurum?

Saygılarımla selamlıyorum.

• alperenas A kullanıcısına yanıt
    Konunun ilk sayfalarında yanlis hatırlamıyorsam navigasyon konusu konuşulmuştu. Sd kart ile yukleniyormus ancak henüz sd kart servislerden temin edilemiyor diye bir bilgi kalmış hafızamda.

• Hocam öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim.bahsettiğiniz bölümü okudum ama konu ile ilgili en son haziran ayında yazılmış acaba daha güncel haberler varmıdır neticede 2 ay geçmiş :)

• navigasyon için avrupadan SD kart alıp kullanmayı düşünüyorum malum onlara TR haritası da dahil
    TR için yapılan haritalarda avrupa olmayacakmış mesela..
  • https://www.beckermappilot.com/shop/login/?wicket:bookmarkablePage=:com.zeitwerk.joey.wicket.shop.DetailPage&lang=en_TR&p=turkey-tr&v=3

Adresinde navigasyon satışı yapılıyor acaba usb'ye veya sd card'a bunu mu yüklemek gerekiyor..
    Fiyatta bedava değilki indirip deneyeyim :))

Şimdilik gelebildigim nokta bu eger ilerlersem, bildiririm.ilerleyen varsada lutfen yardımcı olsun:)
    Teşekkür ederim. ..

hayır garmin map pilotun bir bağı yok becker ile
    garmin haritası indirip SD karta yükleyeceksiniz
    ama haritayı garminden alamıyorsunuz
    mercedes shop'tan alabilirsiniz
    Konu gunceldir

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.