Şimdi Ara

W205 MERCEDES C-Class ANA KONU (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.122
Cevap
188
Favori
1.187.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ikinizi de tanımam ama adalet59 , yapmış olduğunu yorumu okuyan herkesin yasinozken nickli arkadaş gibi algıladığına eminim. kimse son ötv zammından bahsettiğinizi algılayamaz o yorumunuzdan
    fiyatlandırma ? evet firmalarında bu fiyatlandırmada etkileri var ama devletin yaptığının yanında devede kulak kalmıyor mu ?

ayrıca ötv gibi sadece kodomanların ceplerinin daha çok dolması için çıkartılmış bir vergi sisteminin yeni yılla birlikte zam alması , bunlar iyi günlerimizmiş diye düşüneceğimiz günlerin habercisi...

efkarlandım...

(2014 C serisi çok güzel olmuş. Keşke motorunu da geliştirselermiş)
  • merhaba arkadaşlar, ben eski bir volvo vw ve seat kullanıcısıyım. uzun zamandır 2013 c serisi ve bmw 3 serisi arasında büyük çelişkiler yaşamaktaydım ki. mercedes bu aracı tanıttı. ve şuan net şekilde soyleyebilirim ki, mercedes farkı fazlasıyla açmış durumda. yeni kasadaki beni büyüleyen birden fazla özelik mevcut fakat en beğendiğim şey iç tasarımı ve o muthiş şekilde dizayna sahip olan touchpad.

özete gelecek olursak bu aracı gördükten sonra araç alma kararımdan vazgeçtim. bence bmwden kesinlikle 10 bin tl farkı hak edecek kadar ileride bir araç.

beklediğim donanım ise c180 amg ve tabiki w204 kasa gibi dolu bir amg olması. ideal fiyatta bana göre 135 bin tl. umarım en yakın zamanda gelir ve yollarda görüp test edip alma imkanımız olur. mercedes şuan premium segmentte liderliği ele geçirmiştir.

bu arada her ne kadr sıkıcı bir konu olsada siyasetin çirkin yuzunu sağolsun burayada taşıyanlar olmuş. temiz temiz saygılı sevgili konuşmak, mercedes forumunda bile haram olmuş..

edit: yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blade038 -- 16 Ocak 2014; 1:28:45 >

• major24 M kullanıcısına yanıt
    Aslında yazıyı yine c serisi ile açılan ve belirlenen fiyatı sadece yeni ötv artışına bağlayan bir arkadaşa yazmıştım ancak tam cevabı gönderdiğim sırada konu kilitlendi.Konu devamı sayılır düşüncesiyle burada devam etmek amacıyla kopyala yapıştır yaptım.Tabi ilgi tutamayıp üstüne arkadaşın yazısıda olamayınca, biraz yanlış anlaşılmaya meyilli olmuş.
    Yoksa kimsenin mevcut vergi sistemini savunacağını yada savunabileceğini sanmıyorum.

Motor konusundaysa bir mercedes klasiği ilk makyajla birlikte çok daha iyileştirilmiş yada yenilenmiş motorlar karşımıza çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haberelectro kullanıcısına yanıt
    eski primeların jantları iğrençti böyle bir jantla 125 bin isterlerse rezalet olur belli başlı donanımlarla gelmesi gerek 125 binlik arac bence avangarde donanımlı arac olmalı farlar halojen olmamalı
  • iyi hoş güzel araba ama sanki biraz sınıfından beklenen sportifliği ve gençliği kaybetmiş gibi yani bu kasada araba bakanlar insanlar bukdr ağırbaşlılık beklemiyorki zaten + benim gibi fazlacana yol yapanlar bu sacma sapan 2.1 lt dizel motor yüzünden hiç bakmadan vazgecebilir . .
  • mustyyyy13 M kullanıcısına yanıt
    Avatgardelarin standart hali halojen farli zaten. Konunun basinda donanim farklari yaziyor.

• haberelectro kullanıcısına yanıt
    ben dün fiyat sordum amg 140 150 arası gelecek dediler avangarde da ise 12 bin lira fark olur gibi bekleniyomus zenon farlı bi avangard 135 bin mi olcak inanılmaz bi rakam sonucta aynı motor aynı sanzıman bi arac farklı kasa diye 30 bin üzeri fark edermi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustyyyy13

ben dün fiyat sordum amg 140 150 arası gelecek dediler avangarde da ise 12 bin lira fark olur gibi bekleniyomus zenon farlı bi avangard 135 bin mi olcak inanılmaz bi rakam sonucta aynı motor aynı sanzıman bi arac farklı kasa diye 30 bin üzeri fark edermi

Etmemesi lazım. Uzun vadeli düşünüyorsanız eskisi alınır binilir
  • Bu araç gelince patlama yapar da 1.6 motor satarken bu kadar pahalı olmaması gerek bence 2.0 motora ise lafım yok.
  • 1.6 dizel beklenmeli, aksi halde ben kimsenin 145000 e C alacagini dusunmuyorum. 520i dururken, marka bagimlilari haric tabiki.

• erciftci E kullanıcısına yanıt
    eskilerde bayilerde cok az kalmıs fascinationlar 112 binliraya veriliyor tek o kalmıs kolumanda
  • quote:

eskilerde bayilerde cok az kalmıs fascinationlar 112 binliraya veriliyor tek o kalmıs kolumanda

Bütçe meselesi bu. Fiyatlar sürekli artıyor ama yine de 140-150bin'e bu sınıfta 1.6 araç ben olsam almam.
  • bu araç nisanda girecekse, 1.6 dizel motor kasım gibi gelir heralde. işallah onu 140 civarı getirirlerde, geldiğine değer. fiyat bilgisi olan yok sanırım henüz
  • quote:

Geçen ay 110 lu rakamlarda amg vardı diye hatırlıyorum. Erciftci e katılıyorum. Eğer salt binici iseniz kesinlikle aynı arabanın yeni kasasına 30-35 bin fark verilmez. Aynı motor aynı şanzıman

• ridleyscott kullanıcısına yanıt
    YENİ KASA VARKEN ESKİYİ ALMAKTA İNSANIN İÇİNDEN GELMİYOR MUHTEŞEM Bİ İÇ DİZAYN YAPMISLAR ARACA ÇOK BEGENDİM PREMİUMUN HAKKINI VERMİŞLER
  • mustyyyy13 M kullanıcısına yanıt
    Hocam bekleyin siz yeni kasayı. Yoksa hevesiniz kursağınızda kalacak. Ben de cok özeniyorum ama su an o kadar nakit veremem.

• +1
  • yaman06 Y kullanıcısına yanıt
    Vedat milor tarzı olacak ama
    "acıcık da arkası daha güzel olaydı ve o ekran daha iyi konumlanaydı"
    tadından yenmiyecekti.

Saygılarımla,
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhansen

Vedat milor tarzı olacak ama
    "acıcık da arkası daha güzel olaydı ve o ekran daha iyi konumlanaydı"
    tadından yenmiyecekti.

Saygılarımla,

Ekran A ve Cla'dan daha iyi konumlandirilmis. Cercevesinin de ince olmasi daha guzel durmasini saglamis. Acikcasi ben begendim.

Zevkler tartisilmaz ama su an premium d sinifi araclar icinde en yakisiklisi.

Saygilar bizden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.