Şimdi Ara

W123 TARİHİ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
51.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • w123 bakırıyorum almak için bütçe 10-15 bin aralığında

otomatik elektrik li camlı sunroof klimalı dolu ve temiz modelinden bulursam alacağım.

bu araçların kullanımları nasıl rahatmı

gecen tempra bindim direksiyonu zor çevirdim manuel vitesi geçirmek için epey çaba sarfetdim
  • w123 artık klasikleşmiş araçlardır. temiz kullanılmış bakımlı 230e 85-86-87 tavsiye olur. 280 ler güzeldir yalnız büyük motor olduğu için piyasada çok tutulmaz. Kullanım yönünden rahat araçlardır . Tempra veya bu tarz araçlarla kıyaslanmaz. Temizleri halen tutulur ve hayranlık uyandırır. 15000 gibi bir bütçeyle çok temizi bulunur diye düşünüyorum. Selamlar
  • Hocam w123 kasalarda sanruf olanlarında aradan yağmur suyu kaçırdığı söyleniyor bilgisi olan varmıdır bu konuda arıza verirmi sık sık yardımcı olursanız sevinirim
  • Sunroof bakımsız kalmışsa paslanmış , kannalları tıkanmış , contası yıpranmışsa tabiiki kaçırır . Bakımlı sunroof kolay kolay su kaçırmaz.
  • Arkadaşlar konuya can verin biraz..
  • güncel
  • dtmmustafa D kullanıcısına yanıt
    Üstat yazılarını takip ediyorum bu aralar w123 hastalığına yakalananlar kabilesindenim. Bu yuvarlak far ve kare far olayına bende takılmış durumdayım. Yaptığım araştırmalarda orjinal bir 1982 230 e de yuvarlak far varken yine orjinal bir 77 de kare far dikkat çekiyor bu farlarin farklı oluşu yıllara göre değil başka bir özellik nedeni ile farklı fakat bir türlü bulamadım. Motor farkına göre olduğunu düşünüyorum ama yine elimde bir delil yok. Bu konuda yardımcı olabilirmisin.

W123 TARİHİ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dtmmustafa

Kısaca 80 model ve üzeri kare farlı 80 modelin altı yuvarlak farlı olur. Ama bir far takımı alınıp yuvarlak farlı olanlarda kare farlıya çevrilebiliyor . Bunlarda tabii insanı yanıltıyor. w123 1980

W123 TARİHİ

ben de günlerdir bunun cevabını arıyordum. w123 peşindeyim ben de. aslında w116 seviyorum ama çok pahalı bir de şehiriçi 20 litre benzin yakar dediler vazgeçtim. günlük kullanım amaçlı arıyorum.

• güncel

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.