Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1840. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.560
Cevap
622
Favori
1.760.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18381839184018411842
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pleh

Temiz kurulum sonrası Windows tuşu pc başlatma sonrası çalışsa da sonra işlevsiz kaliyor, tıkladığımda veya klavyeden bastığımda herhangi bir tepki olmuyor.
    Nadiren bendede oluyor aynı sorun. Temiz kurulum yapmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaiqTheLiar

youtubeda technopat 1903 ile sorun yaşamamıştı
    hiç riske gerek yok. ben yeni sürücüyü bekliyorum.
  • Norain kullanıcısına yanıt
    Normaldehttps://www.webtekno.com/nvidia-nin-430-39-whql-surucusu-windows-10-un-versiyonu-1903-ile-uyumlu-hale-geldi-h67377.html
    430.39 ile 1903 deesteği gelmişti ilginç doğrusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: paldov

formatsiz kurulum yapabiliyormuyuz?
    evet ben öyle yaptım isoyu sağ tıkla çıkan menüde birlikte açtan windovs gezginiyle açı seç açılan yerden setupu çift tıkla güncelleme başlar dosya ve ayarlarımı koruyu seçersen hiç bir şeyin silinmeden güncellersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norain

hiç riske gerek yok. ben yeni sürücüyü bekliyorum.

Alıntıları Göster
    ms indirme aracı veriyor iso yu ne riski olacak anlamadım
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bende uyumsuz sürücü vs vs bilgisayarınız yükseltilemez.Bunun için birşey yapmanıza gerek yok update aracılığı ile dağıtılmasını bekleyin. Uyarısı veriyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bilgisayar ne laptop mu masa üstü mü?
    Masaüstü imzamdaki sistem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • imzan görünmüyor da tekrar dene olmazsa format atman gerekecek yada update yi bekle uyumsuz bir şey gördü demek. ben 2 masa üstü pcye yaptım sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 22 Mayıs 2019; 21:5:25 >
  • Müzik dinlerken sanki eski kasetler gibi bi an bozulma oluyor sonra düzeliyor. oyun oynarken de dün bi ara kasılma oldu sonra düzeldi. bir şeyler var gibi :(
    (temiz kurulum yapıldı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

Müzik dinlerken sanki eski kasetler gibi bi an bozulma oluyor sonra düzeliyor. oyun oynarken de dün bi ara kasılma oldu sonra düzeldi. bir şeyler var gibi :(
    (temiz kurulum yapıldı)
    Müzik dinlerken aynı sorun benim de başıma geldi bikaç kez.Ama oyunlarda bir sorun yaşamadım.
  • Windows kurulumunu özelleştirmek için kullanılan programlardan birisi (https://forum.donanimhaber.com/msmg-toolkit-ile-kendinize-ozel-windows-10-iso-dosyasi-hazirlayin-detayli-anlatim--119290699 ) , benim açımdan en önemli özelliği Defender veya Telemetry gibi componentları baştan silme şansı var.
  • beyler iso olarak indirdim ama su hatayi aliyorum. cozumu nedir ?

" Bu bilgisayar Windows 10'a yükseltilemez.
    Bilgisayarınızda Windows 10'un bu sürümü için hazır olmayan bir sürücü veya hizmet var. Herhangi bir eylem gerekmiyor. Windows Update, sorun çözüldükten sonra bu Windows 10 sürümünü otomatik olarak sunar. "
  • aklıma geldi hani bu edge tarayıcı google chrome gibi olacaktı? hiç değişiklik yok
  • 1903 Sürümünde başlat menüsü açılmama sorunu yaşayan arkadaşlar geçici çözüm olarak görev yöneticisini açıp ayrıntılar kısmından Explorer.exe yi görevi sonlandır dedikten sonra tekrar görev yöneticisinden üstte bulunan sekmeden dosya > yeni görevi çalıştır diyerek çıkan kutucuğa Explorer.exe yazıp çalıştır diyerek sorunu çözebilirler en azından reset atmanıza gerek kalmaz.
  • şu DTS konusunda bir gelişme yok değil mi hala. uzamsal seste ilişkisiz DTS ses diyor ve markete yolluyor ama indirilemiyor. Güya ücretsiz olacak falan bir şeyler diyorlardı geçmişte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paldov

beyler iso olarak indirdim ama su hatayi aliyorum. cozumu nedir ?

" Bu bilgisayar Windows 10'a yükseltilemez.
    Bilgisayarınızda Windows 10'un bu sürümü için hazır olmayan bir sürücü veya hizmet var. Herhangi bir eylem gerekmiyor. Windows Update, sorun çözüldükten sonra bu Windows 10 sürümünü otomatik olarak sunar. "
    https://www.technopat.net/sosyal/konu/coezuem-windows-10-1903-bu-bilgisayar-win10a-yuekseltilemez-hatasi.685822/

Şöyle bir konu buldum. Bir göz atın derim. Umarım çözülür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    tesekkurler.
  • 1903'e geçmeye değer mi acaba? Şu anda 1809 kullanıyorum ve 1809'un v2 olan en güncel versiyonuna geçmeyi düşünüyordum ama 1903 çıkınca arada kaldım. Hangisi daha iyi?
  • 
Sayfa: önceki 18381839184018411842
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.