Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1833. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.556
Cevap
622
Favori
1.760.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18311832183318341835
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows 10 da klasör isimlerinde sayı veriyorum ama bu sayıya göre sıralamıyor sıralıyor ama tip tip sıralıyor mesela 1-index.html 2-Klasör ben 1 den sonra klasörün gelmesini istiyorum çünkü isminde 2 yazdım. Nasıl yapabilirim
  • Eski sürümlerde mağaza uygulamalarından çok azını kaldırabiliyorduk. Önceki aylarda Microsoft tüm mağaza uygulamalarının kaldırılmasına izin verecek deniliyordu. Böyle bir durum var mı gerçekten? Varsa da 1903 ile mi gelecek bu özellik?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1903 İSO linki var mı ?

• Nasıl sıralıyor peki?
    9 dan fazla klasor varsa bu şekilde karışır.
    01.02.03.04.05 şeklinde klasör isimlendirme yapınız.

• Levcho L kullanıcısına yanıt
    Hocam klasorleri ayri siraliyor uzantiya gore grupluyor ben normal siraya gore gitsin istiyordum anlatamadiysam resim atarim
    Soyle anlatayim 01 seklinde de denedim.
    01.asdfg.html 02.klasor 03.klasor 04.abc.html 01 ile 04 html i basa aliyor 02 03 klasorler sonra geliyor mumkun degil galuba istedigim sey dosya tiplerunden dolayi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Kolay gelsin,
    Benim elimde Z8300 Cpu lu 4gb/64 luk dokunmatık ekranlı mini bir pc var... uzerine ınternetten 1.8gb boyutunda buldugum "Win10 X64Lite" sürüm olarak geçen Turkce dil paketli LTSB Kodlu x64 Windows 10 kurdum, yani pc resmen şaha kalktı acayip hızlı oldu, dedim önceki win10 ile farklı ne olabilirki diyip farklı bir Win10 ltsb 1809+Office li kurdum ama cidden yavas çalışıyordu, tekrar diğerini kurdum.. sistem öyle böyle değil cidden cok hızlı tepki vererek çalışıyor.. burda her şey normal canımı sıkan iki durum var. bunları halledersen artık bu win10 u kullancam

1-Masa üstünde Ağ kısa yolu yok, daha doğrusu kısa yolunu iconlarda aktif seceneği disable edilmiş, bunu nasıl aktif ederim,ev içi networkundan farklı pc lere ulaşığ film vs oynatıyorum bu gerekli

2-Dokunmatık bir ekranda kullanıyorum Ekran klavyesi gelmiyor, sanırım buda kapatılmış, bunu nasıl aktif ederim.
  • Klasörün herhangi boş bir yerinde:

Sağ tık -> Gruplandırma ölçütü -> (Yok)

• ender E kullanıcısına yanıt
    Lite sürümlerde tablet cihaz özelliklerini wim yada esd dosyasından siliyorlar. Aktif edilmez, tam isodan yeni kırpılmış iso oluşturmanız gerek. Düzenlenmiş iso oluşturmak için mrt_ hocamın msmg toolkit konusuna göz atın.

• quote:

Orijinalden alıntı: SomeoneWhoCares

Lite sürümlerde tablet cihaz özelliklerini wim yada esd dosyasından siliyorlar. Aktif edilmez, tam isodan yeni kırpılmış iso oluşturmanız gerek. Düzenlenmiş iso oluşturmak için mrt_ hocamın msmg toolkit konusuna göz atın.
    tşkkrler cevap için, dediğiniz gibi yapılmasına yapılırsa bu yukledıgim sürüm cidden çok hızlı, farklı farklı LTSB sürümü yükledim ama bunun gibisi yok.. kendimde kessem bicsem böyle olmaz sanırım, anlamadım bu hızın sebebini

• Hocam öyle zaten durum bu ben sıralanmasını istiyorum klasör vs ayrımı olmadan.
    Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORGANIKHOSAF -- 24 Nisan 2019; 15:40:7 >
    Hangi sürümü yüklediniz çok hızlı olan ? Link verebilirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Hangi sürümü yüklediniz çok hızlı olan ? Link verebilirmisiniz ?
    akşam bakayım sürüm olarak, ama link verebilirmiyim bilemiyorum 1 ay önce indrmiştim ama nerden ? LSTB olduğunu biliyorum ama ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SomeoneWhoCares

Bu arada win10 sürücü imzalama olayını nasıl iptal edebilirim LTSB sürümünde .. Bir iki yöntem denedim mesela kapatırken shift tuşu ile restar bastıgımızda normal Win10 larda kurtma seceneklerınden geliyordu, bu LTSB de bu yöntem işe yaramıyor cunku shıft ıle restartta sadece karsıma kapatma seceneği cıkıyor :(( bir iki driver sürücü imza olayından yükleyemedim halletmem lazım

Normal Win10 larda aşağıdak secenk geliyor ama Bu bendekı LTSB sürümde gelmiyor ?
    Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 24 Nisan 2019; 17:27:59 >

Ayarlar, güncelleştirme ve güvenlik, kurtarma, gelişmiş başlangıç sekmesi altından. Sürekli devre dışı kalması için windows sınama modunu açmanız gerek.

• Aslında ordan da gittim kapatmada sadece closed çıkıyor :((

• Sürüm tavsiyesi yapabilicek olan birisi var mı hangi sürüme geçmeliyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NexusElite

Sürüm tavsiyesi yapabilicek olan birisi var mı hangi sürüme geçmeliyim ?
    1903.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melih Albayrak

1903.

Alıntıları Göster
    Sorunlu diyor bi çok kişi

• resmi olarak çıkmayan sürümü tavsiye etmenin mantığı nedir çözemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: NexusElite

Sorunlu diyor bi çok kişi

Alıntıları Göster
    Ben sorun yaşamadım şimdiye kadar. Bekleyin microsoft yayınladığında geçin ama o zamanda sorun olacaktır. Sonuçta microsoft tüm sürümlere güncelleme veriyor bu demektir ki tüm sürümlerde sorun oluşuyor. İllaki sorun çıkacaktır benim önerme sebebim 1903 sürümü diğer tüm sürümlerden daha stabil ve performanslı olması.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 18311832183318341835
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.