Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1832. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.556
Cevap
621
Favori
1.760.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18301831183218331834
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20h1 yapısı mayıs ayında gelecek olan değil mi yani?
    edit: tamam değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi facepunchS -- 22 Nisan 2019; 11:36:20 >
  • peki şu an bu rtm den yayınlanan isoyu indirip kurmamın bir sakıncası var mı? eğer bir fark olmayacaksa kuracağım çünkü 1809 baya kötüleşti son zamanlarda
    ? ya da mayısı mı beklemeliyim ne yapayım sizce
  • facepunchS F kullanıcısına yanıt
    Daha hatasız bir sürüm için 1809 kullanmanız faydalı olacaktır, illa 19h1 kullanırım derseniz rtm değil media creation tool ile gelecek büyük ihtimalle cumulative update import edilmiş sürüm rtm ye göre çok daha stabil olacaktır. Ama daha önce de belirttiğim gibi 1809 ( sac )bu sürümlerden çok daha stabil olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SomeoneWhoCares -- 22 Nisan 2019; 14:24:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SomeoneWhoCares

Daha hatasız bir sürüm için 1809 kullanmanız faydalı olacaktır, illa 19h1 kullanırım derseniz rtm değil media creation tool ile gelecek büyük ihtimalle cumulative update import edilmiş sürüm rtm ye göre çok daha stabil olacaktır. Ama daha önce de belirttiğim gibi 1809 ( sac )bu sürümlerden çok daha stabil olacaktır
    En stabil olanı bu mudur kardeşim? Bir format bir sene en az ellemek istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • myz1453 kullanıcısına yanıt
    En stabili sac kanalıdır. Mrt_ hocamın bunun hakkında konusu var, niye daha stabil olduğunu gayet iyi açıklamış orada. Bilgilenmek için mrt_ hocamın konusuna bir göz atmanızı tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konuyu bulmadım kardeşim. Bende onu arıyorum. Teşekkür ederim

• Şu an 18362.53 sürümü kullanıyorum ve aşırı güzel, stabil, hızlı. Zaten Mayıs güncellemesini 1-2 aydır insider olarak kullanmaktayım. Normalde keyfende olsa haftada 1 format atan biri olarak bu sürümü insider olarak kullanmaya başladıktan beridir format atmadım. Güncel yüksek gereksinimli oyunları da bu sürüm ile bitirdim ve sıkıntı yaşamadım. Sizleri de mutlu edeceğini düşünüyorum.
  • Üstadlar Win8.1 kullanmaktayım ne tavsiye edersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NexusElite

Üstadlar Win8.1 kullanmaktayım ne tavsiye edersiniz ?
    Sıkıntı yaşamıyorsan devam et windows 8.1 10 dan daha performanslı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

Sıkıntı yaşamıyorsan devam et windows 8.1 10 dan daha performanslı bence.

Alıntıları Göster
    Şu an için bi sıkıntı yok iyi durumda ama anlamadığım şey Win10 un daha verimli çalışıyormuş hissi vermesi. Core 2 Quad işlemci var 4 GB RAM R7 240 oyun odaklı kullanıyorum. Geçsem mi geçmesem mi kararsız kaldım. Hangi sürüme geçsem ne yapsam ?

• NexusElite kullanıcısına yanıt
    Q9400 işlemci, 4gb ram ile üç gün oldu ilk win10 deneyimim. Kararsızdım sizin gibi, alışkanlar zor bırakılıyor. Geçmenizi öneririm. 1903 sürümünün performansından memnunum şimdilik.

• Microsoft sitesinde ne zaman yayınlanır iso

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Teknisyeni

Microsoft sitesinde ne zaman yayınlanır iso
    10 Mayıs.

• quote:

Orijinalden alıntı: sakkin

Q9400 işlemci, 4gb ram ile üç gün oldu ilk win10 deneyimim. Kararsızdım sizin gibi, alışkanlar zor bırakılıyor. Geçmenizi öneririm. 1903 sürümünün performansından memnunum şimdilik.
    Eyvallah hocam çok teşekkür ederim

Herkes sürüm konusunda farklı şeyler söylüyor 1903 karalı durumda mı ?

• Bende ki bilgi de 13 Mayıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 23 Nisan 2019; 21:29:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Bende ki bilgi de 13 Mayıs
    Mayıs ayı işte :) 10 13 ne farkeder aceleye gerek yok.

• quote:

Bende ki bilgi de 13 Mayıs
    Hocam sizin şu host dosyası ile ilgili mesajınız vardı bulamadım link atar mısınız ? Bu arada Win8 yüklü 1903 geçmelimiyim ?
  • NexusElite kullanıcısına yanıt
    Hangi mesajım o hatırlayamadım?
  • quote:

Hangi mesajım o hatırlayamadım?
    Hocam şu host dosyasını değiştirip reklamları kaldırıyor dediğiniz bi mesajınız vardı hatta arka arkaya 2 tane atmıştınız açıklamalı linkli falan
  • 
Sayfa: önceki 18301831183218331834
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.