Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1830. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.560
Cevap
622
Favori
1.760.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18281829183018311832
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: axlrose.

Windows 10 home kullanıyordum. Az önce 1903 home insider sürümünü temiz yükledim fakat etkinleşmiyor. Keyiniz home single diyor. Nasıl düzeltebilirim?
    Adı üstünde home yüklemişsin senin lisans home single language

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar şu anda edge chromium dev. den yazıyorum. microsoft sanırım ilk defa bir işi düzgün becermiş. ellerine sağlık artık chrome, firefox vs yalan olmuştur benim gözümde. üstelik netflix için 1080p-4k desteği de olduğu için ayrıca gönlümde taht kurdu diyebilirim. betaya katılmak isteyen arkadaşlar bu linkten ulaşabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: facepunchS

arkadaşlar şu anda edge chromium dev. den yazıyorum. microsoft sanırım ilk defa bir işi düzgün becermiş. ellerine sağlık artık chrome, firefox vs yalan olmuştur benim gözümde. üstelik netflix için 1080p-4k desteği de olduğu için ayrıca gönlümde taht kurdu diyebilirim. betaya katılmak isteyen arkadaşlar bu linkten ulaşabilirler.
    sadece edge kuruluyor sanırım ve İngilizce mi?
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    evet ingilizce ama pek bi eksisi olmadı, sadece ilk başta ayarları kurcalarken biraz ingilizce bilseniz yeter. diğer kullanımlarda hiç bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. chrome daki butun eklentileri kurabiliyorsunuz bu arada. sağ click ya da ayarlar sekmesine girmediginiz sürece ingilizce olmasının bi zararı yok.
  • facepunchS F kullanıcısına yanıt
    anladım teşekkürler bunu yazmıştım ms ye Google chrome gibi olun yabancı sayfaları çevrin diye sonunda komple chrome olmuşlar bu güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 12 Nisan 2019; 19:4:13 >
  • yüklendikten sonra pc tekrar başlıyor ama güncelleme tamamlanamadı hatası veriyor.Güncellemeler geri alınıyor diyor ve tekrar başlıyor.Neden böyle yaparki?

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]
  • quote:

arkadaşlar şu anda edge chromium dev. den yazıyorum. microsoft sanırım ilk defa bir işi düzgün becermiş. ellerine sağlık artık chrome, firefox vs yalan olmuştur benim gözümde. üstelik netflix için 1080p-4k desteği de olduğu için ayrıca gönlümde taht kurdu diyebilirim. betaya katılmak isteyen arkadaşlar bu linkten ulaşabilirler.
    Evet güzel olmuş ama birde çeviri yapabilseydi.
  • onat kullanıcısına yanıt
    çeviriden kastınız nedir tam olarak? chrome da sağ click yapıp sayfayı çevir özelliğinden mi bahsediyorsunuz?
  • quote:

çeviriden kastınız nedir tam olarak? chrome da sağ click yapıp sayfayı çevir özelliğinden mi bahsediyorsunuz?
    Evet. Edge de bunu yapamıyoruz işte. Yada ben bilmiyorum :)
    chrome için translate eklentileri var. az önce rastgele bir tanesini sizin için denedim. çalışıyor.
  • quote:

chrome için translate eklentileri var. az önce rastgele bir tanesini sizin için denedim. çalışıyor.
    Chrome de kullandığınız eklentileri nasıl aktadınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onat

Evet güzel olmuş ama birde çeviri yapabilseydi.

Alıntıları Göster
    yapma ya çeviri yok mu yine boş ver o zaman yine çeviri için chreme devam ne diye chrom olduk dedi o zaman edge çözemedim peh

BU linkte detaylı bir sekilde gosterilmis hocam.
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Feedback olarak yazdım. şu an beta aşamasında belki ileride bu özelliği getirirler.
  • facepunchS F kullanıcısına yanıt
    yani normalde olması lazımdı o özellik. inşallah gelir
  • Çeviri özelliği var olmadığını nereden çıkardınız. Bir sürü görsel paylaşıldı hatta chrome gibi adres çubuğundan sayfayı çevir çıkıyor direk. Ama şu an Sadece ingilizce olduğu için ingilizce sayfalarda denk gelmemiş olabilirsiniz.

Sadece Google Translate yerine Bing Çeviri kullanıyor. E normali bu zaten microsoft gidip google yerine kendi çeviri sistemini kullanacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kurdum şuan için çok hızlı memnunum tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar başlat menüsünde arama yapınca bişey bulamamaya başladı. Mesela paint yazdım tık yok.
    Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]
  • 1903 sürümünde Gece ışığı fonksiyonu sizde de arıza çıkarıyor mu? Ben oyna girince kapanıyor(ekran beyazlıyor ama menüde halen açık ibaresi var), alt tab ile kapat aç yapıyorum.
  • Suppordle kullanıcısına yanıt
    Bu gece ışığının bi özelliği. DirectX uygulamalarda (oyunlar gibi) otomatik olarak devre dışı kalır ancak oyundan çıktığınızda tekrar etkinleşir. İşlem merkezinde açık görünmesi normal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 18281829183018311832
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.