Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1829. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.561
Cevap
622
Favori
1.760.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18271828182918301831
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Melih Albayrak

Senin kullandığın tarayıcının desteği yokki sen hala onu kullanıyorsun. İllaki sitelerde sorun yaşayacaksın.

Alıntıları Göster
    Donanım haber den başka hiçbir sitede hicbir sorun yok!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terms kullanıcısına yanıt
    Ayarları sıfırlamayı deneyin.

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Sıfırladım ama yine sorun devam ediyor.
    M.Edge den yazdım.
    Slm ie den donanım haberi uyumluluk görünümü olarak ayarlayıp denediniz mi ?
    Birde siz imajteam sitesine üyemisiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni çıkan 1903 sürümünün insider olmayan dağıtımı acaba internet üzerinde var mı ? insider geçmek istemiyorum ama yeni sürümü kullanmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: axlrose.

yeni çıkan 1903 sürümünün insider olmayan dağıtımı acaba internet üzerinde var mı ? insider geçmek istemiyorum ama yeni sürümü kullanmak istiyorum
    Acele etme ben az önce yükledim insider olmayan iso ile ama bir sürü hata var doğru düzgün çalışmıyordu geri 1809 a döndüm sanırım iso sorunlu idi çünkü insider sürümde hiç sorun yaşamamıştım technopatın forumundan ana konudan indirdim iso yu

• Teşekkürler. Beklemek en iyisi o zaman
  • Evet×2

Ilginç bir sorun bende ie kullanıyorum ama öyle bir sıkıntı olmuyor

• Arkadaşlar ben şimdi 18362.30 sürümünü uup olarak indiriyorum. Bu sürüm son yayınlanan 1903 insider sürümü dimi ? Bunu temiz bir şekilde kurduktan sonra insider olarak devam edeceğim değil mi ?
  • Merhaba,
    An itibariyle eski windows 8 lisansımızla windows 10 yükleme şansımız yok değil mi?
  • davidddd kullanıcısına yanıt
    Var hocam, laptopsa Windows 10 uygun olan sürümü kurun. Kendi otomatik aktivasyon lisansı alacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Var hocam, laptopsa Windows 10 uygun olan sürümü kurun. Kendi otomatik aktivasyon lisansı alacaktır.
    Daha önce hiç windows 10 yüklenmediyse dahi olur mu? Çünkü başka sistem kurulu ve daha önce yükseltme yapılmamış. Yükseltme için son tarihe kadar win10 kurmanız gerek diyor da windows sitesinde.
    Daha önce bir kaç laptopta sorunsuz yapmıştım.
  • Arkadaşlar windows 10 pro 1709 kullanıyorum dün yayınlanan güncelleme sonrası pc'de ilk oturum açma işlemi aşırı derece yavaşladı. ilk olarak şifre ekranı geldi şifremi girdim en az 1-2 dk bekletti öyle girdi. bir daha girişde şifre ekranı hemen gelmedi kilit ekranında kaldı öyle o da 1-2 dk bekletti sonra geldi. yani böyle absürt bir hata oluştu. sfcscan ve dism komutlarını kullanarak tarama yaptım sistemde hatalı bir dosya da yok. ne yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 11 Nisan 2019; 13:5:48 >
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Bende aynı versiyon ve sürümü kullanıyorum bende böyle bir sorun oluşmadı.

Ay sonuna kadar idare et ay sonuna doğru 1803 sürümüne yükseltirsin.

• Son Windows güncellemesi mi yoksa ekran kartı güncellemesinden sonra mı bilemedim oyun oynarken yan ekranda youtube kasmaya başladı. Kesiliyor hatta
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Evet hocam söylediğiniz gibi kendi kendine lisans yaptı. Laptopta daha önceden bir lisansın işlenmiş olması yeterli demek ki. İllaki win10 kurmuş olmaya gerek yok.
    Sizin adınıza sevindim hocam :)
  • Windows 10 home kullanıyordum. Az önce 1903 home insider sürümünü temiz yükledim fakat etkinleşmiyor. Keyiniz home single diyor. Nasıl düzeltebilirim?

• 
Sayfa: önceki 18271828182918301831
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.