Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1770. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.561
Cevap
622
Favori
1.760.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17681769177017711772
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• windows 10 her açılışta mavi ekran hatası verip duruyor sinir etti. Format attım sorun yine düzelmedi sizce sorun ne olabilir?
  • Cemsnbc kullanıcısına yanıt
    Mavi ekran bir belirteç değil. O mavi ekranın kodu ve stop numarasını vermezseniz bi işe yaramaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Trükçe yerel denetim paketi yüklemedi hatasının bir çözümü var mı?
  • Bu sürümde kalmak ve hiçbir sistem güncellemesi almayıp 1803 e geçmek istemiyorum bunun bir yolu yöntemi var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 90Gün'den fazla kullanamıyor muyuz ? Bunlarda aktivasyon kms benzeri şeyler işe yaramıyor mu ?
  • NexusElite kullanıcısına yanıt
    Konunun ilk mesajında verilen Evaluations sürümünü indirmeyin. Evaluations sürüm HWID yöntemi ile lisanslanamiyor. Konuda verdiğim MSDN sürümünü indirin.

HWID yöntemi ile sınırsız orjinal lisanslı olarak kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 24 Haziran 2018; 12:29:2 >
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Bunu mu diyorsunuz hocam

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/132439573
  • NexusElite kullanıcısına yanıt
    Evet mesajda anlattığım şekilde TR ISO oluşturun.
  • Son sürümün durumu nedir arkadaşlar ? Son CBB dalından daha stabil mi?
  • Son mesajları okuyamadım, cevaplananlara bakarken konuyu görüp yazayım dedim direkt. Sizlerin memnuniyeti nedir son sürüm ile ilgili bilmiyorum ama uzun süredir kullanıyorum ve aşırı derecede yavaş bilgisayar. Özellikle chrome performansı ciddi oranda düştü, photoshop mesela çat diye açılıyor lakin işlem yapmak işkence. Bir ara tekrar format atıp 17 ssürümüne döneceğim. Ya da formatsız yapılabilecek bir şey varsa tekliflere açığım :D
  • Konu trende girmiş vay be.

Windows 10'u çok iyi bilirim ve şimdi kullanmaktayım. Aslında Windows 10'dan bazenleri kötü bir şey alsam bile Windows 10'dan hoşlanıyorum.

Konuyu yapana çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Linuxprise -- 25 Haziran 2018; 11:22:3 >
  • herkese selamlar
    Asus FX502VE cihazım. Windows 10 pro 64 bit yüklü. Bu hatayı alınca bilgisayarımı ayarlar içinden sıfırladım, sadece Steam ve PUBG yükledim. Buna rağmen oyunda yada çıkarken yine aynı hatayı alıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Saygılarımla...
    https://drive.google.com/open?id=186Nww2OjipbvKT5GX4euv-nduVnLFbL8

1803ü kurduktan sonra, hiç bir güncellemeyi yükleyemedim. donup durdu sürekli bilgisayar.
    sonunda pazartesi günü bastım formatı, 17134.112yi yüklemekle başladım kurulumlarıma ve sorunsuzca yükledi güncellemeyi. ancak bugün 17134.137yi yüklemeye çalıştığımda yine donuyor bilgisayar. öncesinde şu stacklı güncellemeyi yüklememe rağmen
    LTSB 1607 sürümünün enterprise sürümünü kurunca sağ altta kalan gün ibaresi çıkmıyor.

Artık bunu kullanıyorum oldukça sade ve stabil. W7 ie w10 arası bir işletim sistemi gibi şu an.
  • anilkoc A kullanıcısına yanıt
    KB4284848 (OS Build 17134.137) güncellemesi Windows Update'den otomatik olarak gelip yüklenmiyor. Yüklemek zorunda değilsiniz. Güncellemeleri denetle derseniz bulup yüklemeye başlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 27 Haziran 2018; 11:40:55 >
  • Son gelen güncelleme baya bir serileştirdi sistemi. Gerçi 2 aydır sorunsuz kullanıyorum ama daha bir seri oldu. Tavsiye ederim.
  • Beyler selamlar,

Ya uzun zamandır bir sorunum var laptop format atıldıktan sonra w10 güncellemelerini yapamaz oldum hep hata veriyor geçenlerde buraya yazdım sağolsun arkadaşın biri manuel olarak yapmamı sağladı şimdi bilgisayarıma yeni yeni güncellemeler geldi ama bir türlü güncellemeyi yapmıyor hata veriyor, yeniden başlatın diyor güncelleme için başlatıyorum sonra sağ tarafta güncelleme yapılamadı hatası alıyorum devamlı böyle oluyor formattan önce pc kapatırken güncelleme yapardı hemen % küsür gösterirdi şimdi hiç göstermiyor % şu kadar iniyor diye direk kapanıyor bunun çözümünü bilen varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fast-man

İLK SAYFAYA NEDEN 1803 EKLENMEDİ HALA
    1803 daha isosu çıkmadımı ilk sayfada 1709 var
  • 
Sayfa: önceki 17681769177017711772
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.