Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1689. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.561
Cevap
622
Favori
1.760.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16871688168916901691
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Windows ta sorun yok. Sadece önce harici ekran kartının sürücüsünü kurdu. Bende biraz takıntılı olduğum için rahat edemedim ikisini de silip sırasına göre kuracağım. . Başka bir şey yok hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noktalıvirgul

quote:

Orijinalden alıntı: mahferer

quote:

Orijinalden alıntı: noktalıvirgul

Beyler iki haftada bir salı günleri güncelleme gelir dediler. Bugün gelmedi?

2 haftada bir salı günleri değil

Her ayın ikinci haftasının salı günleri o..

Aynı şey değil mi kardeş?

Vay kardeş vay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu logitech set point ayarları sıfırlanma problemini çözebilen var mı ? Vallahi kafayı yiyeceğim artık. 3 farklı alıcı denedim yok gene aynı gene aynı. Bazen pc yi açıyorum hiç problemsiz kullanıyorum 3 4 saat bazen ise ardı ardına mouse bütün ayarları unutuyor. Scroll rezil seviyede yavaşlıyor, atadığım tuşlar fabrika ayarlarına dönüyor ekstradan diğer ayarları da hatırlıyor, yani A tuşu setpoint yokken sekmeler arası geçiş yaparken tarayıcıda, Ben setpoint ile middle button görevi atıyorum yeni sekme açmak için. Çoğu zaman bu ayar yok oluyor ve hem default görevini hem de atadığım görevi yerine getiriyor.

Setpoint yeniden başlatınca düzeliyor,
    alıcı çıkarıp takınca düzeliyor,
    Mouse u kapatıp açınca düzeliyor,

3 farklı alıcı denedim durum değişmedi yine belirsiz bir şekilde bazen sık sık oluyor bazen hiç olmuyor,
    setpoint son sürümde hiç düzelmiyor sürekli var,
    Eski sürümlerden birini kurdum onda olma sıklığı biraz daha azaldı ama geçmedi,
    Eski windows sürümü uyumu ile çalıştır komutu ile çalıştırıyorum setpoint'i ama yine aynı.
    USB enerjilerine baktım güç mü kesiyor diye ama onda da problem yok,
    Aletin pili de iyi durumda,
    En son windows güvenlik yazılımını tamamen devre dışı bıraktım ondan şüphelenip. Kaspersky kurdum ama durum yine değişmedi.

Geriye tek sorun yüklü programlardan biri mi engelliyor acaba ama öyle abidik gubidik şeyler yüklemem ki ben pc ye. 1709 dan iyice şüphelenmeye başladım artık Format atmaya da o kadar üşeniyorum ki. Ama geriye bir tek o kalıyor artık.

• Ridooo kullanıcısına yanıt
    onu w10 hep yapıyor benimde kurdu hatta eski sürümü kuruyor R7 250x kart bendeki. son güncel sürümü indir interneti kesip kaldır,kurduğu sürücüyü. (kesmeden kaldırırsan yine kurar ) yenisini kur sorun kalmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 29 Aralık 2017; 1:8:41 >
  • 1709 sürümünü etkinleştirmeden nekadar kullanabiliriz süresi ne kadar ? internette hiçbiryerde böyle bir bilgi bulamadım.
  • bu son süreme geçmeyin diye yazanlar var neden öyle diyorsunuz birde windows update neden kapatıyorsunuz
  • fast-man F kullanıcısına yanıt
    Windows son sürümleri kullanıcıya dağıtarak bir nevi kullananları kobay olarak görüyor ve test etmelerini sağlıyor, bu kullanım esnasında görülen hataları ve eksiklikleri her ayın 2.salı günü düzeltme güncellemesi yayınlayarak gidermeye çalışıyor. Sende kobay olma diye ısrarla son sürüm kullanmayın diye yazıyoruz.

Şu an için stabil olan 1511 ve 1607 sürümünde olanlar daha sonra çıkan ve stabil olmayan sürümlere geçmemek için özellik güncelleştirmelerini belirli bir süre erteliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

Windows son sürümleri kullanıcıya dağıtarak bir nevi kullananları kobay olarak görüyor ve test etmelerini sağlıyor, bu kullanım esnasında görülen hataları ve eksiklikleri her ayın 2.salı günü düzeltme güncellemesi yayınlayarak gidermeye çalışıyor. Sende kobay olma diye ısrarla son sürüm kullanmayın diye yazıyoruz.

Şu an için stabil olan 1511 ve 1607 sürümünde olanlar daha sonra çıkan ve stabil olmayan sürümlere geçmemek için özellik güncelleştirmelerini belirli bir süre erteliyorlar.

windows update hangi güncelemeleri alabileceğinizi durdurabileceğinizi nasıl seçiyorsunuz

1709 kullanıyorum
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Güvenli modda DDU ile sildim bende. Geri yükledim ama değişen birşey yok. Demekki sıkıntı bendeymiş. Bazen takıntı oluyor bende sorun olmasa da rahat edemiyorum

• w10 sürüm 1709 özellik güncelleştirmesini yükledi pc donmaya başladı, 1703 e döndüm ama güncelleme indiği için sürekli yükseltme yapmak istiyor. Nasıl düzeltebilirim bu durumu.
    olsun her insanda vardır takıntı sorun yoksa güle güle kullan
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Saolasın hocam. Herkes son sürüm sıkıntılı demiş te bana daha sıkıntı çıkarmadı, İnşallah çıkarmaz da.

• Echoés kullanıcısına yanıt
    Neden biraz forumu gözümüzle dahi olsa bakmıyoruz ? Bu konu ile ilgili detaylı ve kapsamlı bir konu bulunuyor !

https://forum.donanimhaber.com/windows-10-da-istedigimiz-guncellemeyi-secip-yukleme-veya-gizleme-ayari-nasil-yapilir--109035651
    valla bende anlamadım sıkıntı neymiş sıkıntı olsa yazacağım da 2 pc de de yok sıkıntı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 29 Aralık 2017; 14:25:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

Neden biraz forumu gözümüzle dahi olsa bakmıyoruz ? Bu konu ile ilgili detaylı ve kapsamlı bir konu bulunuyor !

https://forum.donanimhaber.com/windows-10-da-istedigimiz-guncellemeyi-secip-yukleme-veya-gizleme-ayari-nasil-yapilir--109035651

Yazdıktan sonra gördüm ve yaptım da editlemeyi unutmuşum.

• Usb den windows 10 un 1703 sürümüne geçeceğim dosyalar silinir mi?

• C diskinde olan her şey silinir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bkirca52

Usb den windows 10 un 1703 sürümüne geçeceğim dosyalar silinir mi?

hocam bildiğim kadarıyla 1703 nolu isoyu masa üstüne winrar yada başka bir araçla çıkarıp içindeki setup dosyasını çalıştırarak yükseltmeniz gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i.y4114 -- 30 Aralık 2017; 5:17:4 >
  • i.y4114 kullanıcısına yanıt
    Şuan 1709 sürümündeyim stability değil 1703 sürümüne masaüstünden yükleyip dönsem verimli olur mu?

• 
Sayfa: önceki 16871688168916901691
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.