Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1476. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.554
Cevap
623
Favori
1.759.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14741475147614771478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eP_362

Yapı 15063, Release Preview halkası için de yayınlandı.
    https://blogs.windows.com/windowsexperience/2017/03/20/announcing-windows-10-insider-preview-build-15063-pc-mobile/#ErXRaoB5uCli4v20.97

Tarihlere bakıyor muyuz?

MARCH 20, 2017 7:02 PM
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Yapı 15063, Release Preview halkası için de yayınlandı.
    https://blogs.windows.com/windowsexperience/2017/03/20/announcing-windows-10-insider-preview-build-15063-pc-mobile/#ErXRaoB5uCli4v20.97

Tarihlere bakıyor muyuz?

MARCH 20, 2017 7:02 PM

Evet. O tarihte Fast için yayınlanmıştı. UPDATE 3/30 ile başlayan cümleye bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Şuan sunulan ISO dosyalarının RTM olmayıp Insider Preview olduğunu söyleyenler oluyor. Onlar için şöyle bir açıklama gereği duyuyorum.

Yayınlanan Insider Preview ISO dosyaları ile 11 Nisandan sonra MSDN'den sunulacak dosyalar arasında sadece dosya ismi farklı olacak.

Seçilen her iki dosya da aynı kaynaktan besleniyordur. MSDN ile TechBench sürümlerinin birebir aynı iso olma ihtimali zaten yok. Dosya saatlerine bakıldığında yönlendirme olduğu ihtimali yüksek. Şimdikilerin ss'ini ekliyorum konuya, msdn sürümler sunulunca check ederiz. Gerçekten bu şekilse boşa beklemez insanlar..

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 31 Mart 2017; 3:9:26 >
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    Biran dumur oldum :) 10 gün önceden nasıl bu haberi yazıyorlar diye..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 31 Mart 2017; 3:4:3 >
  • Merhaba,

https://tb.rg-adguard.net/ adresinden indireceğiniz son insider sürümü final. Yayınlanan ISO nun adı değişecek sadece.

Test bilgisayarıma kurdum, gayet başarılı.

Test etmeye devam, saygılar.
  • Windows 10 Home sürümünü kullanıyorum. Güncelleme isim ve kodunu hatırlamıyorum. Toplu windows güncellemesi gibi bir şey yazıyordu. %67'e gelince takılıyor ilerleme yapmıyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi effect68 -- 31 Mart 2017; 9:33:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: DH_Emre

Hayırlı olsun hocam konu. Bi sorum olacaktı AMD Gaming Evolved ekran kartı sürücüsü yükseltmeye uygun değil diyor birdi MSI driverlerını kurdum Live Update driverları görmüyor nasıl çözebilirim? 0 kurulum yaptım sistemi gayet akıcı.

Dostum Nvidia sorunsuz direkt w10 driverlari, AMD driver konusunda çok sınıfta kalan bir firma gene bir rezillik yapmışsa şaşırmam.

murat bey fortmat atcam nisanda yeni sürüm güncelleme çıkacak diyolar doğrumu bekliyimmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: fast-man

quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: DH_Emre

Hayırlı olsun hocam konu. Bi sorum olacaktı AMD Gaming Evolved ekran kartı sürücüsü yükseltmeye uygun değil diyor birdi MSI driverlerını kurdum Live Update driverları görmüyor nasıl çözebilirim? 0 kurulum yaptım sistemi gayet akıcı.

Dostum Nvidia sorunsuz direkt w10 driverlari, AMD driver konusunda çok sınıfta kalan bir firma gene bir rezillik yapmışsa şaşırmam.

murat bey fortmat atcam nisanda yeni sürüm güncelleme çıkacak diyolar doğrumu bekliyimmi

Beklemene gerek bile yok, verdiğim linkten indir iso yu kur. Sorunsuz çalışır. İnsider sürümlerin tümünde desktop walpaper sağ alt köşede insider sürüm olduğu ve sürüm numarası yazar. Ben son insider sürümü indirdim test bilgisayarıma kurdum. Kanaatim şu yönde, bu ISO nun sadece ismi değişecek ve belki çok ufak bir kaç değişiklk olacak. Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: effect68

Windows 10 Home sürümünü kullanıyorum. Güncelleme isim ve kodunu hatırlamıyorum. Toplu windows güncellemesi gibi bir şey yazıyordu. %67'e gelince takılıyor ilerleme yapmıyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

İlk sayfaya bakarak.
  • quote:

RTM sürüm için ilk toplu güncelleştirme Hızlı ve Yavaş kanaldan sunuldu.

Bu güncelleştirme ile birlikte yapı numarası 15063.11 oluyor.

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

Şimdi Insider programları açık olmayanlar biz nasıl yükleyeceğiz diye bunu kara kara düşünüyorsunuz.

Linkler yarın sabah'a kaldı

Dünkü bu olayda güncelleştirmeyi yayınlamadan Geri bildirim merkezinden güncelleştirmenin yayınlandığı yazısını yayınlamışlar ve güncelleştirmenin hazır olmadığını anlayıp yazıyı kaldırmışlar.

• Toplu Güncelleştirme Yapı 15063.11 (KB4016250) tüm Insider halkaları için yayınlandı.
    https://t.co/AY1Mp5hZbV
  • Gelen güncelleştirme ne değiştirdi?
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Senin kadar hızlı olamıyorlar üstad

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rich Panda

quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Windows güncellemeleriyle alakalı en çok merak ettiğim şey oyun performansı...

Oyun performansi diyip minecraft oynican buralara yorum yapma evlat

sanane? isterse contra oynar sana mı soracak millet neyle ne yapacağını? töbe yaa ne biçim insancıklar var şu dünyada
  • Windows 10 1704 RS3

• RS3 yapısında büyük bir sicrama oldu.

Yeni yapi: 10.0.16168.1000 (rs_prerelease.170329-1524)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 1 Nisan 2017; 12:53:22 >
  • Bu yeni yapıdada aynı şekilde telemetry kapatabiliyoruz değil mi?
  • Microsoft'u analamıyorum yılda iki farklı sürüm çıkaracağına bir tane adam akıllı sürüm çıkarsada bizde stabil stabil kullansak. Daha RS2 resmi olarak yayınlamadı RS3 görüntüleri ortaya çıkmaya başladı
  • quote:

Windows 10 1704 RS3

İnsanların ağzını sulandırmayın :) koyun esd leri tadsın herkes..
  • @MühendisMurat

İlk mesajda göremedim. Anlık yeni build leri takip etmek için kullanılabilir.

BuildFeed : buildfeed.net

Yeni çıkan güncellemeri gerekli tool lar ile sunan bir blog, takip edilebilir.

Sihmar : sihmar.com/category/windows/

İlk sayfada göremedim Insider İndirme linkleri microsoft tarafından kullanıma açılmış.

Microsoft : microsoft.com/en-us/software-download/windowsinsiderpreviewadvanced

Konu içinde belki paylaşılmıştır ama konu içi arama çalışmıyor kontrol edemedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 1 Nisan 2017; 16:2:16 >
  • 
Sayfa: önceki 14741475147614771478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.