Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1645. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.560
Cevap
622
Favori
1.760.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16431644164516461647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar güncellemeden sonra bellek read olamadı hatası alıyorum. programlar geç açılıyor, explorer çöküyor bazen. ne yapsam 1703 yedeğim var ona geri dönücem galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fubiku

Temiz kurulum yapmak istiyorum. İndireceğim ISO'da hem Pro sürümü hemde Home sürümü olmalı. Hani kuruluma başladıktan sonra, kurulum esnasında hem Pro hem Home seçme imkanınız olan ISO'dan bahsediyorum. El değmemiş Windows 10 RS3 64-bit nereden indirebilirim?

İlk sayfada alternatifli olarak yenilenmiş linkler var.
  • Bu RS3/FCU 1709 güncellemesi ile emoji klavye gelecekti, ne oldu o? Geldi de ben mi bulamıyorum?
  • İnsanların asıl bekledikleri gelmiyor en önemli sorunlar çözülmüyor stabilite sağlanmıyor onun yerine çok az kullanılacak veya hiç kullanılmayacak şeyler geliyor,

Cortana
    Edge tarayıcı güncellemeleri
    Emojiler
    Kişiler
    Sanal gerçeklik vs.vs.

Microsoft W10'u geliştirmeyi stajyerlere bırakmış olabilir hem onlar gelişir hem aceleye gerek yok gibisinden nasıl olsa tekel adamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 20 Ekim 2017; 12:17:45 >
  • geldi ya paylaştık önceki sayfada buyur o emolojilerin bazıları 😀🤣😅😊😍😙🙂🤔😑😏😮😪😁😃😋😆😘😚🤗😎😂😡🕵️‍♂️🧓👵👲🎗🎎🎃✨ 🎈🎆🛒🎃🎈🎇🎊🎟🎫🎰🖼🖼🎪🥩🍖🥨🥗🥐🍚🍺🍽🥤🥃🥂🍹❤ 💚🖤💔💞💖💥💝💟💘💓❣ 💜✡ 🛐💫💤🛴🚲🏍🚄🛵

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 20 Ekim 2017; 12:41:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

geldi ya paylaştık önceki sayfada

Bir metin girişindeyken "Windows tuşu + ." kombinasyonu yapın deniliyor. Yapıyorum, herhangi bir hareketlilik yok.

İngilizce klavyeyi düşünüp Ö ve Ç'yi denedim, onlarda da tepki yok.

Ekran klavyesindeki emoji bölümü zaten vardı diye hatırlıyorum.
  • yukardaki mesajı düzenledim emolojileri koydum evet vardı da dandkti renksiz yani. görev çubuğuna sağ tıkla klavye orada yalnız bu w10 da buglar var örnek klavye pc açınca kendisi belirmeye başladı
    Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 20 Ekim 2017; 12:50:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

yukardaki mesajı düzenledim emolojileri koydum evet vardı da dandkti renksiz yani. görev çubuğuna sağ tıkla klavye orada

Şimdi oldu. Teşekkürler.
  • Güç seçeneklerinde "yüksek performans" seçeneğini bulamayan arkadaşlar bir de windows mobility center'den bakabilir mi? bende de güç seçeneklerinde görünmüyor ama mobility center'da hala var ve seçebiliyorum.

Dell 7567 kullanıyorum ve yükseltme yaptım dün, temiz kurulum da değil yani.
  • 1709 sürümü daha fazla kasmaya başladı pc'yi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

İnsanların asıl bekledikleri gelmiyor en önemli sorunlar çözülmüyor stabilite sağlanmıyor onun yerine çok az kullanılacak veya hiç kullanılmayacak şeyler geliyor,

Cortana
    Edge tarayıcı güncellemeleri
    Emojiler
    Kişiler
    Sanal gerçeklik vs.vs.

Microsoft W10'u geliştirmeyi stajyerlere bırakmış olabilir hem onlar gelişir hem aceleye gerek yok gibisinden nasıl olsa tekel adamlar.

bana hala güncelleme gelmedi ,sana gereksiz diyor galiba :)

işin ilginci dizüstü olana geldi ama masaüstü olana henüz yok
  • 1.yoldaki linkler gitmiş sanırım. "403 forbidden"
  • RS 3'ü temiz formatla kurdum ama ufak bir sorunum var. Bilgisayarı her açışta ve yeniden başlatta otomatik olarak ekran klavyesi de açılıyor.

Ayarlardan baktım kapalı gözüküyor ama neden böyle bir şey oluyor yardımcı olabilecek var mı ?

edit ( burada anlatılan çözümü uyguladım başka bir çare bulamadım. Servisten dokunmatik klavye hizmetini devre dışı bıraktım. )
    http://www.windows8li.com/2014/04/windows-8-yeniden-baslatmada-ekran.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 20 Ekim 2017; 19:44:28 >
  • Yükseltme yardımcısı ile geçtim ben de dün.

Şu an için nadiren de olsa chrome'da donma, sık sık AMD Ekran kartı sürücüsünü yükleyememe hatasını alıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

RS 3'ü temiz formatla kurdum ama ufak bir sorunum var. Bilgisayarı her açışta ve yeniden başlatta otomatik olarak ekran klavyesi de açılıyor.

Ayarlardan baktım kapalı gözüküyor ama neden böyle bir şey oluyor yardımcı olabilecek var mı ?

edit ( burada anlatılan çözümü uyguladım başka bir çare bulamadım. Servisten dokunmatik klavye hizmetini devre dışı bıraktım. )
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 29 Ekim 2020; 23:8:5 >

• Tuhaf bir şey ben de ilk defa yaşadım. Verdiğim bağlantıdaki adımı uygulayarak kurtulabilirsin . Sinir bozucu oluyor çünkü. Bir yama ile düzelir sanırım yakında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

RS 3'ü temiz formatla kurdum ama ufak bir sorunum var. Bilgisayarı her açışta ve yeniden başlatta otomatik olarak ekran klavyesi de açılıyor.

Bilgisayar kapanırken ekranda açık olan uygulamalar pc açıldıktan sonra kendiliğinden açılıyor. Chrome da ve görev yöneticisinde benzer sorun yaşıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

@mito1172, Evet güncelleyebilirsin.

@AlkanExclusive, 1703 ilk çıktığında evet geçme demiştim. 1709 içinde şuan aynısı geçerlidir. Çünkü ilk yayınlandığında gizli bir çok hata bulunuyor. Ben şuan 1607 sürümündeyim. Yeni çıkan özellikleri merak ediyorsan geç ama yeni özellikler bana lazım değil diyorsan geçme diyorum. Hatta şöyle diyorum. Şuan 1703 sürümüne geç ama 1709 sürümüne geçme.

hocam bende şuan indirdim 1709 sürümünü sizin dediğiniz 1703 sürümüne geçemyü düşünüyorum. Format atmadan nasıl geçebilirim bilginiz varmıdır ?

• m-99 M kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 29 Ekim 2020; 23:8:8 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanılamaz hale getiriyor anladığım kadarıyla.

@Final Getsuga Tenshou Toplu bir güncelleştirme ile zamanla düzeltirler hocam malesef artık böyle windows. Her yeni sürümle yeni sorunlar olabiliyor.

Bana yine de geçmişe nazaran daha az sorunlu geldi. Tabi milyonlarca cihaz var windows çalıştıran. Sistemden sisteme bileşenden bileşene farklı sorunlar başgösterebilir.

Apple özel üretim tek bir seri donanım için yazılan mac os'un kaymağını kolayca yiyor ama microsoft milyonlarca farklı olasılığa sahip cihazlarla boğuşuyor. O yüzden çok da sinirlenemiyorum artık bunu düşününce. Yine de iyi iş başarıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 16431644164516461647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.